Şimdi Ara

1062 TL Inno3D GeForce GTX 1060 Compact PCIe 3GB GDDR5 Ekran Kartı (Aynı Gün Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1062 TL Inno3D GeForce GTX 1060 Compact PCIe 3GB GDDR5 Ekran Kartı (Aynı Gün Kargo)
    http://www.nanokatalog.com/urun/inno3d-geforce-gtx-1060-compact-pcie-3gb-gddr5-ekran-karti

1062 TL Inno3D GeForce GTX 1060 Compact PCIe 3GB GDDR5 Ekran Kartı (Aynı Gün Kargo)

• Ekran kartlarında düşüşler başladı. Temmuz Ağustos gibi daha da düşecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    OEM ürün. Toplu alımlarda daha ucuz olduğunu için firmalar bu şekilde alım yapıp satışa sunuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı konu 1 hafta önce açıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu saatten sonra 4gb ve üstü alınır. altı alınmaz
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    3gb gtx1060>>4gb 1050ti ve aynı fiyat havada karada alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 23 Nisan 2018; 15:46:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun
  • kargolar yarın çalışıyor bunlar hangi kargoya veriyor ki pazar günü?
  • Geçen nanakatalogda aynı gün kargo olan bir ürün sipariş ettim tabikide yollamadılar, iade istedim onuda 15 gün sonra yaptılar, tavsiye etmiyorum bu firmadan uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Geçen nanakatalogda aynı gün kargo olan bir ürün sipariş ettim tabikide yollamadılar, iade istedim onuda 15 gün sonra yaptılar, tavsiye etmiyorum bu firmadan uzak durun.
    Benim de aynı gün kargo olan 2 siparişimi ertesi gün iptal ettiler. Neyse ki para iadem hemen yapıldı. Yalnız buradan sipariş verirken dikkatli olun. Biri ürün aldım. Ürün paketi değil ürün kutusu yırtık geldi. İade etmek istiyorum dedim, bana ilk söylenen kargo tespit tutanağı var mı? Direkt böyle cümleye başlayan mağazalardan alışveriş yapılmaz. Ürünün kutusu yırtık diyorum, kargo kolisi veya poşeti değil. Zaman zaman çok uygun fiyata ürün veriyorlar orası aynı. Ama bir mağazanın gerçek yüzünü iade ve iptal gibi işlemlerde görebiirsiniz sadece.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    aynısını banada yapmışlardı. kutusu yırtık zedelenmiş eskimiş anakart göndermişlerdi. Allahtan kargocudan teslim aldığım andan itibaren video kaydı yapmıştım da video yu görünce erdem bey hemen iade edin kargo parası bizden dediler.

demek herkese öyle eski ürün gönderiyorlar
  • 5.894,10 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

5.894,10 TL
    Bu durumu çok önceleri sordum neden stoğu biten ürünlerin fiyatını 5000 küsür yapıyorsunuz diye, gelen cevap çok ilginçti. "Kimse sipariş geçmesin diye". Yahu zaten sepete atılmıyor, ürün bitmiş ne alaka çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Geçen nanakatalogda aynı gün kargo olan bir ürün sipariş ettim tabikide yollamadılar, iade istedim onuda 15 gün sonra yaptılar, tavsiye etmiyorum bu firmadan uzak durun.
    15 gün sonra iade alabildiysen şanslısın demektir ,ben haftalardır uğraşıyorum şaka gibi bankanızla görüşün diyorlar (bankamla neyi görüşeceksem)

arkadaşlar artık lütfen bu firma hakkında sıcak fırsat konusu açmayın ,milleti mağdur edersiniz
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Bankanıza harcama itiraz formu gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Benim de aynı gün kargo olan 2 siparişimi ertesi gün iptal ettiler. Neyse ki para iadem hemen yapıldı. Yalnız buradan sipariş verirken dikkatli olun. Biri ürün aldım. Ürün paketi değil ürün kutusu yırtık geldi. İade etmek istiyorum dedim, bana ilk söylenen kargo tespit tutanağı var mı? Direkt böyle cümleye başlayan mağazalardan alışveriş yapılmaz. Ürünün kutusu yırtık diyorum, kargo kolisi veya poşeti değil. Zaman zaman çok uygun fiyata ürün veriyorlar orası aynı. Ama bir mağazanın gerçek yüzünü iade ve iptal gibi işlemlerde görebiirsiniz sadece.

Alıntıları Göster
    çok doğru söylüyorsunuz

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    enpara ya nasıl gönderiyoruz ?
    telefonla görüşüp itiraz oluşturdum ama formdan falan bahsetmedi
  • Sitede fiyatı 5,894 Tl yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.