Şimdi Ara

106 XR Nasıl Bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bende bir tane 1997 model opel vectra 2.0 cd araç var ama malum yakıtı sıkıntılı.Ben opeli satıp bir tane 106 xr alcam bir araç buldum.1997 model xr 9,000 TL isteniyor.Fazla bilgim olmadığından dolayı siz değerli forum sakinlerine danışmak istiyorum.

1.Aracı sadece okula gidip gelmek için kullanacağım hız tutkum yok sakin sürücülerdenim.Yakıt konusunda nasıldır.
    2.Opel vectradaki gibi sık sık arıza yaparmı
    3.birde gördüğüm kadarıyla araçta devir saati ve hararet göstergesi bulunmuyor araç hararet yaptıgında çıkan sulardan ve buhardanmı anlıyoruz :D
    4.gösterge paneli değiştirilebiliyor mu

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leodex -- 8 Aralık 2012; 3:29:27 >

• Aynı aracın XN modelini 3 yıl kullandım. Aynı şekilde devir ve hararet göstergesi yok. Ama hararet lambası var. Devir göstergesine de ihtiyaç duymadım hiç. Sakin kullanımda yakıtı güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 8 Aralık 2012; 5:33:41 >
  • arıza durumu nedir sık sık arıza yaparmı
  • arıza yapsa da parça fiyatları ucuz artık 106ların. bence birazcık daha ekleyip 106 quiksilver bakın derim
  • otoban daresi kod adlı jilet gibi makinadır al
  • otoban faresi
  • Fiyatı fena değil. Ancak biraz daha pazarlıkla alınırsa A noktasından B noktasına ulaşım için ideal olur
  • 6 seneden fazla kullandım. 1.4 XR modeli idi.
    Hiç bir masraf açmadı , sakin surersen yakıtı da çok iyidir.

İçinin dar olması , yetersiz güvenliği ve özellikle yüklü iken yetersiz kalan motoru dışında olumsuz bir durumu yok.
    98 modelin bir kısmı dediğiniz gibi. Diğer bir kısmında devir saati ve 220 kmh kadran olmakla birlikte iç mekanda kumaş döşemeleri değişti ve sürücü hava yastığı standart oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

6 seneden fazla kullandım. 1.4 XR modeli idi.
    Hiç bir masraf açmadı , sakin surersen yakıtı da çok iyidir.

İçinin dar olması , yetersiz güvenliği ve özellikle yüklü iken yetersiz kalan motoru dışında olumsuz bir durumu yok.
    98 modelin bir kısmı dediğiniz gibi. Diğer bir kısmında devir saati ve 220 kmh kadran olmakla birlikte iç mekanda kumaş döşemeleri değişti ve sürücü hava yastığı standart oldu.

aynen öyle, ben de bir süre 106 quiksilver kullandım, araç 2 kişiyken seri sayılabilir ama 4-5 kişi binildiğinde gitmiyormuş gibi hissediyorsun :) hele ki yokuşlarda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.