Şimdi Ara

1055t ve 1100t arası işlemci lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1055 ile 1100t arası işlemci lazım 1100t olursa daha iyi olur

• 2.el foruma alıcı olarak konu açarsanız satıcılara ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkck -- 15 Ekim 2018; 15:4:38 >
  • hknkck kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapacağımı söyler misiniz. Bir türlü yapamadım
  • Marea74 M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_260/tt.htm
    Yeni konuyu bu bölümde açıp İsteğinizi başlık ve konu içinde belirtmeniz yeterli.
    2.el kısmında yeni konu açma butonu yok diğerlerinde var olsa burda açıcam ama yok
    Yanlış bilmiyorsam ikinci el kısmına konu açmak için telefon numaranızla hesabınızı doğrulamanız gerekiyor.
    1055t ve 1100t arası işlemci lazım

Ben de konu aç görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkck

Ben de konu aç görünüyor.
    "İlan Aç" ya da "Yeni Konu Aç" ikisi de işinizi görür. İlan açarsanız işlemciyi aldığınız ya da sattığınız kişiye referans vermenizi sağlar. Ha benim referansla işim olmaz diyorsanız "Yeni Konu Aç" butonu ile konuyu açın, başlığını atın, konu içeriğini yazın. Ürününü satmak isteyenler size "PM" özel mesaj yoluyla ulaşacaklardır.

işte aynı yere giriyorum ama ne ilan aç var nede yeni konu aç anlamadım gitti 2.el bölümünden hariç yerlerde var ama
  • Birde öle deniyeyim bakalım olacak mı
  • elimde 1100t işlemci olsa ne sana ne de başkasına satmazdım açıkçası.nadir ve pahalı ve eski amd anakartlara takabileceğin en iyi işlemci yani darda kalmayan satmaz.ne yapacaksın 1100t'yi de diye soran olmamış ne ki geri kalan parçalar?bi 955 965'in kurtarmadığı ekran kartı nedir merak ettim.iş için zaten olmaz bu işlemci.
  • Adres ve telefon bilgileri olmadan 2.el bölümüne konu açamıyorsun. Ayrıca 1100t bulamazsın 1090t bulmaya çalış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartı 1050ti 16gb ramım var işlemci AMD Athlon 2 x4 630 processor işlemci düşük elimdeki anakarta en yüksek takılacak işlemcide 1100t bende en yükseği olsun diye 1100t arıyorum
    3.6 ghz phenomII 940 ile r9 380 kart kullandım.1050 ti ayarındadır ve 940 sadece ddr2 ile çalışır iyi oc olmaz.yine de işimi görüyordu 8gb ddr2 ramle gta5 falan oynatıyordu güzel ayarlarda.955 965 daha kolay bulunur ve bunlar 3.6'dan iyi oc olur bence gerek yok 1100 en iyisi diye peşinde koşmaya.ben 1090t de kullandım oc yapmadan.4 ghz oc yapan 965ciler benimle aynı sonuçları alıyordu ama ben 4 ghz yapamadım 3.6 dedi kaldı.1100t kesinlikle bulamazsın 1090 bile bulamazsın bulsan da pahalı olur sen 965 970 980 ne düşürürsen öyle bir şey bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.