Şimdi Ara

1044 TL ZTE Nubia Z17 Mini 4GB-64GB Snapdragon 652-16MP Ön Kamera-Çift 13MP Arka Kamera-DTS Ses (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
10.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6 ile geliyor ve güncelleme de yayınlanmadı. KVK garantili ZTE Numia Z17 Mini' ye root işlemi, cihazı garanti dışında bırakmıyor. Bu da demek oluyor ki herhangi bir sistem yazılım güncellemesi gelmeyecek. Bu koşulda Xiaomi Mi A1 daha tercih edilesi oluyor. Gerek 14 nm işlemcisi gerekse Android One programına dahil oluşu kendini daha da cazip kılıyor bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    donanımhaberin donanımı yalan oldu :) teknosa gibi yakında disneyle anlaşıp oyuncak vs satalarsa şaşırmam
  • Z17 mini kamera ve pil ömrü disinda samsung c5 prodan daha iyi bir cihaz soyleyim de arkadaşlar anlasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    O mağazadan mi5 prime aldım. Sorun yasamadım. O ünlü konudan da haberdardım ama bana güvenilir geldi adamlar. Gerçi telefonda garantilik durum olmadı daha ama.

• fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Asıl sıkıntı bu işte hocam, adamlar garantilik durumlarda yan çiziyorlar. Düzelmedilerse bulaşılmaması gereken bir firma. İnşallah cihazınızda bir sorun olmazda uğraşmak zorunda kalmazsınız.

• Beyler kafam çok karışık bu fiyat seviyesinde telefon ihtiyacım var.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002NDNB
    Bu ürünü takip ediyodum satıcının hepsiburada olmasını bekledim.Bu akşam sıpariş verirken tahmini teslimat 1 mart olduğu için vazgeçtim.Bu ürünü önerirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Beyler kafam çok karışık bu fiyat seviyesinde telefon ihtiyacım var.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002NDNB
    Bu ürünü takip ediyodum satıcının hepsiburada olmasını bekledim.Bu akşam sıpariş verirken tahmini teslimat 1 mart olduğu için vazgeçtim.Bu ürünü önerirmisiniz.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-duos-cep-telefonu-330127418

Kamera kalitesi olarak aynı segmentteki cihazlar arasında şu cihaz öne çıkıyor

• redmi Note 5a Prime almak istiyorum.Selfy kamerası önemli benim için. 16 megapiksel yazıyor özelliklerde ama pek anlamadığım için araştırıyorum hala? Daha önce xa ultra vardı.Onun kadar iyi olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

redmi Note 5a Prime almak istiyorum.Selfy kamerası önemli benim için. 16 megapiksel yazıyor özelliklerde ama pek anlamadığım için araştırıyorum hala? Daha önce xa ultra vardı.Onun kadar iyi olur mu?

Snapdragon 435 işlemcisi oldukça zayıf bir işlemci. Bu ilandaki nubia veya aşağıdaki Samsung telefonu tercih edebilirsiniz

1229 TL Samsung Galaxy C5 Pro Snapdragon 626, 4GB RAM, 64GB Dahili,16MP F1.9 Ön ve 16MP F1.9 Arka Kamera

https://www.incehesap.com/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-gold-fiyati-36991

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-duos-cep-telefonu-330127418

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

redmi Note 5a Prime almak istiyorum.Selfy kamerası önemli benim için. 16 megapiksel yazıyor özelliklerde ama pek anlamadığım için araştırıyorum hala? Daha önce xa ultra vardı.Onun kadar iyi olur mu?

selfie camerasında megapixel dışında otofokus ve hdr özelliği olup olmadığına bakın,

örnek :Selfi kamerası 8mpx olan şimdiki telefonum Nokia 6, önceki telefonum 16 mpx Samsung A5 den daha iyi çekiyor

Normal kamerada da gördüğüm kadarıyla Zte; F/2.2 yani düşük ışıklı ortamlarda hiç güzel çekmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bence" bu fiyata alinacak en mantikli telefon Xiaomi A1

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti kvk olarak geçiyor. Bi sıkıntı olmasi mumkun mi acaba? Merak ettigimden soruyorum

• Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Oldukça mümkün hocam, kvk eskiden iyiydi. Google haritalarda kvk şubelerine yazılan yorumlara bakarak genel bir fikir edinebilirsiniz. Şahsen telefonumda ufak bir arıza olmasına rağmen kvk garantisine güvenmedim ve öyle kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Alinir mi sizce? Tavsiye eder misiniz?

Fiyatına göre çok kaliteli, şık bir cihaz. Ben xiaomi den geçtim band 20 desteği yoktu eski telefonda. Güncelleme alan bir telefon değil ilerde ne olur bilemem. Kamera çok güzel. Pil durumuda xiaomi redmi note 4 e göre baya iyi. Onda 3,5-4 saat ekran süresi alıyordum. Bunda 5.5-6 saati buluyor. Bence alınır diye düşünüyorum ama tercih sizin tabiki

redmi note 4 sanırım mtk işlemci olacak ekran süresi ortalaması 9 saat, ben 8 saat üzeri değerler alıyorum belki zte nin kamerası iyidir yazılım desteği olarak tabiki note 4.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet mtk işlemciliydi. Snapdragon işlemcili olan modelde dediğiniz gibi ekran süreleri alınıyor.

• quote:

3 haftadır bu telefonu kullanıyorum. Standart kullanıcıyım çok detaylara inmezseniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Bekleme ve ekran süresi nedir kullanımızda?

Teşekkürler..

• Sürekli mobil veri 4g açık ve ekran parlaklığı orta seviyede 4,5--5 saat arası

• quote:

Sürekli mobil veri 4g açık ve ekran parlaklığı orta seviyede 4,5--5 saat arası

Tahminimden epey azmış. Redmi Note 4 var bende, Tabi pili daha kapasiteli ama 8 saat civarı ekran alıyorum 2 gün beklemede.

Daha küçük bir telefon düşünüyordum Zte uygun geldi ama batarya çift hatta daha da az süre verir bende.

• %4 indirimle şu an 1044 TL
  • Ben dün sipariş verdim bugün kargoya verilmiş.Mi a1 ile arasında kalmıştım güncelleme sorununu dert etmeyip zte'ti seçtim , bakalım gelirse fikirlerimi yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.