Şimdi Ara

1050Ti %50 Ekran kartı kullanımı ( ÇÖZÜLDÜ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, PUBG oynarken ekran kartım ortalama %50 ile 70 arasında gidip geliyor. Bu yüzden düşük FPS alıyorum. Arkadaşımla birebir aynı sistemimiz var benden kat kat yüksek FPS alıyor. Neden aynı sistemde ben düşük alıyorum diye düşünürken sanırım ekran kartı kullanımım yüzünden. Pc'ye dün format attım. Youtubeden videolara baktım millet %90ın altına düşmüyo kullanım

Driverler güncel
    Darboğaz yok, olsa arkadaşımda da olurdu
    Sıcaklıklar 55in üstüne çıkmıyor
    Ryzen 5 1400
    8Gb Ram
    1050Ti 4GB

Hepsi Verylow
    youtubeden baktım verylow'da adam %99 kullanıyor https://store.donanimhaber.com/4d/d3/01/4dd30148367b9368964c870a68cc7a9d.png
    1050Ti %50 Ekran kartı kullanımı ( ÇÖZÜLDÜ )

edit : kare oranın yumuşat kutucuğunu işaretini kaldırdım düzeldi beyler bu binevi vsync görevi görüyomuş bende grafik ayarı sanıp açmıştım şuanda %95 üstü kullanıyo fps'de 100e çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 26 Mart 2019; 22:3:43 >

• anakartın bios güncelmi

8gb ram oyunlar için yetersiz artık yeni güncelleme geldiyse ram yapar 8 yetersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

anakartın bios güncelmi

8gb ram oyunlar için yetersiz artık yeni güncelleme geldiyse ram yapar 8 yetersiz
    ama arkadaşımın da 8gb sistemimiz aynı onda hiçbi sıkıntı yok

bios güncel mi bilmiyorum nasıl öğrenicem kendim güncelleyebilir miyim
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Nvidia kontrol panelini acip, Power management (Guc Yonetimi) secenegini prefer maximum performance (en yuksek performans) secip deneyebilir misin?
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    qwe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 26 Mart 2019; 22:2:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.