Şimdi Ara

1050 Ti alacaklar kaçırmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
6.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI GTX 1050 Ti Gaming 4GB Ekran Kartı 1.199 TL 31 Ağustos Cuma 23.59 e kadar mış.

Hızlı davranan kazanır. Kaçırmayın.

https://www.gelbura.com/urun/msi-gtx-1050-ti-gaming-4gb-ddr5-128bit-ekran-karti-gtx-1050-ti-gaming-4g-2

• göndermiyor. boşuna almayın.
  • Göndermez, üstüne size niye ucuz aldınız diye dava bile açar :D
  • Gön der mez ler nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 27 Ağustos 2018; 0:18:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Göndermez, üstüne size niye ucuz aldınız diye dava bile açar :D
    Sen bu hataya nasıl düştün konuyu açan zaten Gelbura'nın yöneticisi
  • Bu kampanyayı firma kendisi yapıyor arkadaşlar dolandırıcılar yine gece gece forumda 3500 TL lik monitörü 200 TL almak mı istiyorsunuz alırsınız.
  • Özellikle kampanya yapılmış, cidden gondermiyorlar mı yani?

• Şu sıra ekran kartı alınmaz zaten. RTX'lerin alt modellerini bekliyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4L1

Bu kampanyayı firma kendisi yapıyor arkadaşlar dolandırıcılar yine gece gece forumda 3500 TL lik monitörü 200 TL almak mı istiyorsunuz alırsınız.
    hocam niye 3. şahıs gibi konuşuyorsunuz?https://www.linkedin.com/in/guzeldulger/
  • 4L1 4 kullanıcısına yanıt
    Adınız çıkmış bir kere...

• quote:

Orijinalden alıntı: okitai

hocam niye 3. şahıs gibi konuşuyorsunuz?https://www.linkedin.com/in/guzeldulger/

Alıntıları Göster
    Moda oldu bu zaten. Reklam gibi algılanmasın diye. Halbuki forumda yasak değil. Firmalar kendi ürünleri ile ilgili başlık açabilirler :)

• quote:

Şu sıra ekran kartı alınmaz zaten. RTX'lerin alt modellerini bekliyor herkes.
    Selamlar isteyen alır isteyen almaz biz gönderiyoruz onların bahsettikleri bizim dışımızda bir saldırı sonucu veya hata sonucu yanlış fiyat yayınlanan ürünlerden alıyorlar örnek bir tane 1500 TL lik bu ekran kartını 150 TL ye alıyor sonra bekliyor forum bıkmadımı bu insanlardan? Bu kampanya firma tarafından yapılmıştır alabilirsiniz.
  • anlamıyorum sizi 5300 puan alan bir kart 1200 fırsat mı?

900 lira gtx 970 8500 puan alıyor. anlayamıyorum sizi hakkaten.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 23:21:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Adınız çıkmış bir kere...
    Dostum ne forum açsam kapatıyorlar firma olarak. 3. Şahıs kalalım bir de öyle deneyelim dedik kusuruma bakmayın. Bu ürünü tamamen kendim bütçeliyorum ihtiyacı olan alsın kaçırmasın aynı gün kargo yapıyoruz.
  • 4L1 4 kullanıcısına yanıt
    Yav he he...

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

anlamıyorum sizi 5300 puan alan bir kart 1200 fırsat mı?

900 lira gtx 970 8500 puan alıyor. anlayamıyorum sizi hakkaten.
    Dolar şişmeden Hepsiburada, Vatan bunu 1000 küsür liraya satıyordu. KDV indirimi zamanı 950'ye filan geliyordu. Bu kartın benim gözümde ederi 800-900, o kadarlık performans gösteriyor çünkü. Ama dediğim gibi RTX serisi bekleniyor. Ucuz gelmeyecek belki ama millet ona göre tercih yapacak.
  • Geçen ay Hepsiburada'dan bin tl'ye almıştım iyi kurtarmışım demek ki.
  • 1200 TL'ye(200 USD) 1050Ti fırsat falan değildir. Mining saçmalığı başlamadan önce bu kartlar 139 USD+KDV'den satılıyordu. Bugünkü çılgın kur ile bile 950 TL ediyor... Almayın aldırmayın.
  • quote:

Dolar şişmeden Hepsiburada, Vatan bunu 1000 küsür liraya satıyordu. KDV indirimi zamanı 950'ye filan geliyordu. Bu kartın benim gözümde ederi 800-900, o kadarlık performans gösteriyor çünkü. Ama dediğim gibi RTX serisi bekleniyor. Ucuz gelmeyecek belki ama millet ona göre tercih yapacak.

Alıntıları Göster
    1060 la benzer performans gösteren kartın 2. elini alırım 900 liraya satan bol,

%30-35 daha yavaş bir kartı kim neden 1200 lere alıyor çıldırdınız mı? madem paranız yok sıcak fırsat kovalıyorsunuz çok daha güçlü kartın ikinci elini alın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.