Şimdi Ara

105 bin liraya kadar araç tavsiyeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adana audiden mi aldınız bu teklifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemtuz

Adana audiden mi aldınız bu teklifi

Evet 2 hafta önce Adana'dan almıştım teklif. Ancak kendi aracımın satılmasını bekledim, bekleyince bu araç da satıldı. Beyaz manuel istiyordum. Daha sonra aynı fiyattan Denizli'den aldım aracı. Adana'da otomatiği vardı en son satılmadıysa, 84 bin diyorlardı. Mersin'de de siyah manuel 77 bin demişti telefonda, yine de birşeyler yaparız dedi, büyük ihtimal 76ya düşerlerdi. Bayilere tek tük gönderiyorlar, telefonla aramanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordalpa

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

F30 bile alınır. İlandaki şişik fiyatlara kanmayın

f30lar benimde kafama yatıyor gibi ilandaki şişik fiyat derken 2.el olanlardan mı bahsettiniz acaba

İkinci el fiyatlardan bahsettim. Anvak cuma gününe kadar sportline 135 40.yıl 155 den satılacak. İmkanınız olursa kaçırmayın. Geçen ay 171e alan oldu. Bu ay 166ya çekmişlerdi. Galericiler sömürüyorlar şuanda

• kardeşim m paket f30 316i veya yine m paket e90 lci 320d. bence direk 320d hatta. hem spor, hem performanslı, hem az yakar, hem ikinci eli sağlam, hem parasını hak eden bir araç. net. ben de üniversite öğrencisiyim leon fr arıyorum temizinden çünkü bütçem 55-60 arası.
    hiç düşünme m paket 320d bul al sonra foto at bakalım @lordalpa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireProoF_ -- 28 Temmuz 2016; 20:54:35 >
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    yarın bir kosifler bayisine gidip arabaya iyice bakacağım o kadar yükseklere çıkma ihtimalim yok gibi duruyor ama ikinci el olarak şöyle temiz 95-100 bandında dolu bir araba bulursam almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireProoF_

kardeşim m paket f30 316i veya yine m paket e90 lci 320d. bence direk 320d hatta. hem spor, hem performanslı, hem az yakar, hem ikinci eli sağlam, hem parasını hak eden bir araç. net. ben de üniversite öğrencisiyim leon fr arıyorum temizinden çünkü bütçem 55-60 arası.
    hiç düşünme m paket 320d bul al sonra foto at bakalım @lordalpa

e90a bende çok baktım ama düşük kilometreli hiç bulamadım hepsi 100 bin üstü

• quote:

Orijinalden alıntı: lordalpa

yarın bir kosifler bayisine gidip arabaya iyice bakacağım o kadar yükseklere çıkma ihtimalim yok gibi duruyor ama ikinci el olarak şöyle temiz 95-100 bandında dolu bir araba bulursam almayı planlıyorum

en boşunu alabilirsiniz ancak.Halojen far kumaş döşeme analog klima.İkinci el temiz için 110a ancak xenon dijital klima sentetik deri alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

quote:

Orijinalden alıntı: StipMG

Hocam ner konuda 70 binlere sıfır a3 alıyorlar diyorlar kimmiş bunlar vallahi merak ediyorum resmi site fiyatı belli bizde leon mu astra mı ince hesap yapıyoruz

Geçen perşembe kaporayı verip bu salı 76000 tlye a3ü teslim aldım. Euro arttığı için belki 1-2 bin arttırabilirler fiyatı. Bu fiyat aralığında en fp araç diyebilirim.

A3 Sportback 1.2 TFSI 110 hp Attraction Manuel - 88.645 ₺
    A3 Sedan 1.2 TFSI 110 hp Attraction Manuel - 98.378 ₺

Böyle bir indirimi Audi den nasıl aldınız?

Audi'nin Türkiye liste fiyatları aşırı şişik oluyor her zaman. Adamlar 100binlik otomobili 120-130bin TL yazıp sonra da fiyat sormaya gidince 100bine düşürüyorlar.

3000TL'lik iPhone'un liste fiyatını 4000TL yapıp sonra da tekrar 3000TL'ye indirip, %25 indirim yaptık demekle aynı şey aslında. Bir nevi çakallık.

Unutmayın ki, Avrupa'da premium olmayan markalar ile premiumlar arasında; aynı motor şanzıman ve denk donanımlı modeller şeçildiğinde aradaki fiyat farkı %10 ile %20 arasında değişiyor.

Örneğin; Alman konfigüratöründe VW Golf ve Audi A3 modellerini 1.4 TSI ACT DSG ve birebir denk donanımda oluşturduğumda aralarında yaklaşık %15 fiyat farkı vardı. Neredeyse gırtlak dolu olan iki araçtan VW Golf yaklaşık 35000 euro iken, Audi A3 ise 40000euro civarıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

1serisi a serisinin icinden geçecek bir arac.a nin ici cok kalitesiz ve alt aksam renault.arkadan itisi yeter.
    Alternatif olarak eger dsgli alınmayacaksa a3 bakilir.

A nın içi mi kalitesiz nette gördüğün 1-2 gıcırdama videosuyla yorum yapmayı ne zmn bırakacaksın merak ediyorum senelerdir önyargıların aynı..

3 serisinin bile kalitesi ne ki 1 serisi kaliteli olsun hey allahım ya.

• Estoril mavisi bmw 116d alirdim senin yerinde olsam. Ama senin yerinde degilim ve babamin ford ka alacak durumu yok arabanin keyfini sur dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera
    A nın içi mi kalitesiz nette gördüğün 1-2 gıcırdama videosuyla

dikkat et de o videoyu çekenlerden biri ben olmayayım:

Ondan sonra bana niye yıldızı yeterci stuttgart fanboyu diyorlar

• Senin yerinde olsam kimsede olmayacak bir araba alırdım. Örhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-cakiroglu-skoda-2.el-den-2014-opel-cascada-1.6-xht-cosmo-otm-272171302/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunroof,geri görüş vb. var paspasta hediye aldık 104 e dahil

105 bin liraya kadar araç tavsiyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 29 Temmuz 2016; 8:11:28 >

• Mazda mx-5 miata farkin olsun heryerde aynk arabalari gormekten gina geldi.

• SUBARU - LEVORG

• valla hayılı olsun hocam arkadaşınıza ben şu an ya 3.16i dolu bir şekilde 2. el almayı palnlıyorum(2-3 araba gözüme kestirdim 110 bin civarı) yada sıfır 1.18i bu donanımlarda düşünüyorum ikisi arasında kalmış durumdayım şu an
  • Öğrenci adamın ne işi var d sınıfı araçla kafayı mı yediniz.

C - hb

B crossover

Veya macera arıyorsan iki kişilik araba alırdım.

Ve en önemlisi sıfır araba bakmazdim.

• 1 serisi hosuna gittiyse 1 serisi ideal.. acikcasi ben de benzer durumdaydim 2. EL 15 BINDE 3.16i almistim 6-7 ay once.. yani aracin tipi durusu vs. seni daha cok tatmin eder hele m paket olursa. d segment de olsa genclere hitap eden bir arac.. butcen 10 bin fazla olsa 3.20ied al derdim.. bu fiyata ya yuksek kmli ya da pert 3.20 bulursun..

• quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Öğrenci adamın ne işi var d sınıfı araçla kafayı mı yediniz.

C - hb

B crossover

Veya macera arıyorsan iki kişilik araba alırdım.

Ve en önemlisi sıfır araba bakmazdim.

hocam 3.16i nin duruşu beni benden alıyor o yüzden c segmentinden biraz vazgeçtim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

1 serisi hosuna gittiyse 1 serisi ideal.. acikcasi ben de benzer durumdaydim 2. EL 15 BINDE 3.16i almistim 6-7 ay once.. yani aracin tipi durusu vs. seni daha cok tatmin eder hele m paket olursa. d segment de olsa genclere hitap eden bir arac.. butcen 10 bin fazla olsa 3.20ied al derdim.. bu fiyata ya yuksek kmli ya da pert 3.20 bulursun..

hocam 3.16i den memnun musun bende tam senin dediğin gibi almayı planlıyorum 15-20 bin kmde sunrooflu falan bir de yakıt performans konfor açılarından bilgi verirsen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.