Şimdi Ara

101++ Level Çin Karakteri için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Açıkcası Çin karakterle bu kadar yüksek levele ilk defa geliyorum. Hep hızlı kastığı ve çabuk level aldığı için Wizard /Bard tercih sebebim olmuştu.

Şimdi Şu an itibariyle 100 level 99.98 getirdiğim Çin karakterim bütün skill ve statlarını sıfırladım. İşte bundan sonrasında nasıl devam etmeliyim ?
    Hızlı kasması için Nuker /Force veya Nuker /Heuksal olabilir mi ? yada Full Str Bow...

Nuker /Force kullanan var mı ? hem tekil , hem 8 li partilerde en iyi çin karakteri nasıl gider ?

• Sağlam item giydirirsen, tüm yapılanmalar iş görür. Benim önerim; heuksal-cold-lightning-fire, full int spear nuker.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full int bow öneririm ben sana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full int Bow da Ne için, Spear avantajı Pasif skilleriden gelen HP artışı var ki, bence oldukça güzel bir avantaj. Bow için Nasıl bir avantaj geliyor.
    Bir de Nuker konusunda sanırım benimle birlikte hepimiz, aynı görüşteyiz.

> Set olarak Degree 12 legend +1 gibi giyecekler şimdilik elimde bunlar var. Blueları % 100 hali hazırda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 26 Ocak 2015; 22:49:14 >
  • Herkesin düşüncesine saygı duymakla beraber; hybrid nuker, full int archer, heuksal-fire-force, bicheon-fire-force, bicheon-heuksal-fire ve buna benzer yapılandırmalara ezelden beri anlam veremiyorum. Zaten bunların anlamsız olduğunu Joymax da kanıtladı. Artık cold-lightning-fire üçlüsünden herhangi birisini up'ladığında, diğer ikisi de aynı level'a geliyor ve force'u saf dışı bırakıyorlar. Archer dediğin str olur, bana göre doğrusu bu. CH int char ya spear nuker olur ya da sword nuker, üçüncü bir seçenek yok.
  • force u wizz gibi olmak isteyen spear yada ss açsın tabi force da el yakma olmadığı için force ve fire cold lightling yapıp ch bi wiz elde edebîlir kişi ha pvp atabilirmi orası muamma ama bence ss ve spear fire lightling cold üçlüsünün aynı anda açılması ile yeterince îyi oldu atack açısından. îyi bir set ve mantıklı oyunla bi ss yada spear gayet güzel charlar. 125 capte ch eu dengesi nasıl olur bilemem eular hala üstün sayılır. bi tık

• winterland kullanıcısına yanıt
    Birde Şöyle birşey de var, Mesela bu karakterleri alıp bir adet değiller, 3 adet Nuker olacak bugün 2 si 100 oldu. 5 gün içinde 101 olacaklar böylece elimde
    toplam 3 adet Nuker olacak
    Bir adet Build'ini belirlemediğim 101 level Euro karakter var , int / str hepsi sıfırda
    Bir adet 105 level Full str Rogue / Bard ( Bard Buff full gayet iyi)
    Bir adet 107 levelinde Full int Wizard / Cleric (Sadece Heal orbit / Holy Recovery Division açık /birde ress gibi.. Yani parti adamı değil)

Parti kurmayı düşünüyorum. Elimde toplam 6 karakter olacak. (3 Nuker - Wizard -Bard - Diğeri belli değil durumun gidişine göre)
    Belli olmayan karakter warriordu, hani warrior olsa Çin karakterlerde pek Lure ihtiyacı olmuyor gibi..

PowerLevellerini Ur'uth - Mehen'lerde yapıyorum. (Sadece ve sadece magical attack yapan ve sorun çıkarmayan spot olarak bulduğum tek yer)

Hani Nukerları düşük levellerinde beğendim ve hatta şimdiye kadar neden Çin karaktere yönelmemişim. Damage paylaşım özelliği eklenmiş hiç fena değiller pot sorunu yok kadar az ve istediği seti giymeside güzel.

• Hocam ch nukerler hep güzeldir zaten eskiden de öyle idi ki yeni ch skil sistemi ile şahane oldular diyebilirim îyi bi spear snowu yettiğince yatırmayacağı karakter yok bence artık tabi item vb eşitse. Siz nuke olarak kasın charları. Ilerde misal str char isterseniz bi stat resetle blader yada glavier kolayca açarsınız. Arkadaşın dedinyaği gibi int bow bencede gereksiz ki zaten savunma az bide int olunca pvp olmaz hele karşınızda bi str char varsa üst üste 3 critte anca yatar bi str. Bow int olursa str atack zaten baştan azalır. Nuker olarak kasın isterseniz ilerde birini str yaparsınız.

• Benim partimi önerebilirim. Bende 9 tane char var. 1 warrior/cleric, 1 cleric, 1 bard, 2 wizard/bard, 1 wizard/cleric, 2 spear nuker, 1 blader. Blader max level olunca partiden çıkartıp diğer spear nuker char'ımı partiye alıyorum. Ne kadar çok int olursa o kadar güzel.

S/S de güzel, ancak iyi bir silahı yoksa pek de iç açıcı damage'ler göremiyorsun.

Edit: Lure'suz parti olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 27 Ocak 2015; 9:15:17 >
  • Arkadaşlar ss nuker ne oluyor biri tam olarak açıklayabilirmi ?

• qwertw Q kullanıcısına yanıt
    Sword-shield, yani kılıç-kalkan.

• full int spear nuker tercihimdir öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.