Şimdi Ara

100tl civarında tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:46:4 >
  • Merhabalar,
    Şimdi biz tablet servisi olarak bu tür cihazları tamir ettiğimiz için tecrübemiz doğrultusunda söylüyorum KESİNLİKLE ALMA. Çok yavaş ve ekranı kırıldı diyelim yaptırmaya değmiyor maalesef. En az 150 TL yi gözden çıkar. Türk malına yönel derim Vestele yada reeder var onun dışında.

• Kardeşime Alicam cok pahali bişey istemiyorum hocam

• En ucuz 200 liraya dark tablet satın alabilirsin. Vestel ve Casper ayarında donanım kalitesi vardır.. ips ekranlı olanı çok daha iyi..

Fakat yine de global markaların ekran - batarya - anakart' ve kasaları çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djburaksin

Merhabalar,
    Şimdi biz tablet servisi olarak bu tür cihazları tamir ettiğimiz için tecrübemiz doğrultusunda söylüyorum KESİNLİKLE ALMA. Çok yavaş ve ekranı kırıldı diyelim yaptırmaya değmiyor maalesef. En az 150 TL yi gözden çıkar. Türk malına yönel derim Vestele yada reeder var onun dışında.
    DİKKAT DOLANDIRICI
    https://forum.donanimhaber.com/ceptelefontamirservisi-myservices-magdurlari--140138613#140138613
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.