Şimdi Ara

1000tl ye kadar notebook önerisi Acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun oynanmayacak oyun icin sistemim var. Gündelik işler için internette gezmek film dizi izlemek ve okula götürmek için bir notebook arıyorum. Ben 2 si arasında kaldım. Başka önerilerede açıgım. Önerilerinizi bekliyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-tp200-celeron-n3060-1-6ghz-2gb-ram-32gb-hdd-int-11-6-touch-w10-notebook.html

http://www.vatanbilgisayar.com/hometech-alfa-400c-ht14s-intel-celeron-n3350-2-1ghz-3gb-32gb-hdd-13-3-w10.html

Yoksa bütçeyi 1300 tlye cıkarıp 2.elmi alsam ne dersiniz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thelastsoldier -- 26 Ağustos 2018; 8:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Thelastsoldier kullanıcısına yanıt
    Alttaki daha iyi bence istrdiklerine göre hem daha fazla para vermemiş olursun ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alevsafar Faruk A kullanıcısına yanıt
    Benim asus hosuma gitmişti 2 si arasından hometech iyiyse onu alayım. Hometech nasıl acaba güvenemiyorum fazla.

• Up

• Thelastsoldier kullanıcısına yanıt
    Kanka 1000 lik bir şeye fazla güvenilmez zatende oyun oynamiccak film falaln seyrediceksen iyi yani ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alevsafar Faruk A kullanıcısına yanıt
    Orası öyle de insan biraz saglam olsun istiyor asusunki saglam gibi duruyor be kanka. Zaten oyun oynamak için bir pc m var evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thelastsoldier

Orası öyle de insan biraz saglam olsun istiyor asusunki saglam gibi duruyor be kanka. Zaten oyun oynamak için bir pc m var evde.
    Güzel kardeşim. 1000 liralık dizüstülerde Celeron N3xxx serisi işlemciler kullanıyorlar ve performansı rezalet. Açık söylüyorum, bu işlemcileri 21. Yüzyıl'da tüketiciye sunmak hakarettir. Konuda belirttiğin gündelik işler için bile yeterli değil. 2017 Temmuz ayında Asus Vivobook E402SA-WX167D model dizüstünü 1050 liraya aldım. Üründe SSD var fakat ses açıp kapatırken kasıyor, internette yüksek çözünürlükte video izlerken sıkıntı yaratıyor. Ürün seri kullanıma hiç uygun değil. Marka / model ayırt etmeden söylüyorum, dizüstü alırken gündelik kullanım için de olsa i3 işlemciden aşağısını düşünmeyin bile.
  • Bu tip bir bilgisayarı 1 hafta kullanmak zorunda kaldım, word'de rapor yazıyorum arkaplanda da müzik çalsın diye spotify çalışıyor, bir de chrome açık bu halde kasmalar, ufak gecikmeler yaşıyor. 1000 liraya bir laptop alırsan, muhtemelen tarayıcıda 3-4 sekme açsan kasma yaşamaya başlayacaksın, bazı video türlerini ve çözünürlüklerini açamayacak, arkaplanda bir uygulama çalıştırırken internette gezmek işkence olacak. Boşuna 1000 liranızı sokağa atmayın. Bu tip bir alet arıyorsanız bir tablet alın daha çok işinizi görür. Üzerine biraz para takviyesai ile iPad almanızı öneririm hatta. 2013 yılında aldığım tarih öncesi ipad mini 2 bile ilk cümlede bahsettiğim 2017'de alınmış bu bilgisayarı 2'ye katlar seviyede.
  • Asus al hocam hizli bayagi. Kullandim bende arkadasin vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.