Şimdi Ara

1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
9.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında kabaca zarardayım

1- 3taksit alabildim kendi sitesinden, HB'de 6tk olurdu

2- Sehpa ile alıp 100TL'de cepte kalırdı. Sehpa işe yarar bir yerde elbet. :)

1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada )

Valla insanlar 100TL ' yi kolay kazanmıyor. Tekrar alıp, kendi sitelerinden siparişi iptal edeceğim. Kargo ile yanlış kolçağı iade eder, yeni ürün alımı içinde doğru kolçağı gönderirler artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 18:18:55 >
  • Bazı yorumlarda kullanılan plastiğin malzemesi kötü 2 ayda deforme oldu yazmışlar yoksa benimde xdrive 15 yerine bunu alasım var.

• Ben o yorumları görmedim de koltuk geldi ve kullanıyoruz. Plastik olan yer bir tek kolçak. Tanesi 35TL olduğunu öğrenmiştim.

• 100 lira az değil :)
    mesaj felan da attım 1000tl yapın da kampanyayla alalım diye de pazar olunca bir yanıt gelmedi :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ameyt88 kullanıcısına yanıt

Valla o masa ile birlikte aldım tekrar. 112TL yine cepte ve 6 taksit ile daha rahat ödeme olacak.

Masada bir yerlerde muhakkak kullanılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 19:27:33 >
  • Bu şekilde ben de sipariş verdim. Bakalım umarım memnun kalırız.

• nasozby kullanıcısına yanıt

Hocam koltuğu zaten kullanıyorum. Cuma günü gelmişti.

Bu konunun 2. sayfasına dönebilirsiniz yorumlarım için.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149205121

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 20:44:39 >
  • Sizi biliyorum da diğer sipariş veren herkesin adına konuşmuş gibi oldum aslında. :) Yorumlarınız için de teşekkürler ayrıca.

• nasozby kullanıcısına yanıt

Aaa Anlamadım Herkese Oturması Rahat Konforlu Olsun :)

• Resim de içten içe ölçü gösteriyor dıştan dışa değil. Siz böyle söyleyince içime kuşku düştü açmadan geri mi göndersem acaba?

Verdiği ölçü tablosunda 120kg kadar taşır diyor o zaman normal insan bile sığmaz.

Şu koltuk olayından bıktım.

• yeni üyeliğe verdiği 150/50 ile birleşirmi acaba

bkz. konu linki

• J.sins kullanıcısına yanıt

Hocam 5-10 kere baktım. Gittim Göktürk ölçülerine baktım. Görsele göre dıştan dışa orası hocam.

Kolçakların tanesi 7-9cm. 44 + 18 = 62cm (Kolçakların dıştan dışa ölçüsü)

• Hocam mail attım teknik servise içten içe ölçüsü için. Sizin dediğiniz gibi ise çok ufak oturma yeri benin emektar ofis koltuğu var kullandığım onun 50 ye 55 cm ben içten içe olarak anladım o ölçüyü 5 cm birşey farketmez ama 10cm üstü ciddi fark olur.

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğim gibi. Farklı olacağını zannetmiyorum.

Göktürk modeli Oturak 55 cm Dıştan dışa 67 cm (Kolçaklar)

Benim Göktürk:

1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) 1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) 1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 22:25:35 >

• Decofis Ritim
    Oturak 59 cm - Dıştan dışa kolçaklar dahil 72cm

Benim Ritim: (kolçak azizliği malum)
    1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) 1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) 1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 22:26:7 >

• @J.sins söylediğim ve gösterdiğim gibi.

Sancak'ta bu şekilde. Ayrıca sarı ile çizdiğim çizgi oturak iç genişliği kadardır. Bu çizgiler tutar birbirini yani. Yoksa kötü bir görüntü olur.

Sırtın dış genişliği 47 cm gibi gözükürken oturak iç kısmı 44.5 olsa oturak sırt kısmından dışarı olmalı. O yan yükseltiler 3-5 cm takribi bir tanesi.

Ayrıca kolçaklar 7-9cm tanesi.

44.5 + 18 = 62.5 (yani dıştan dışa ölçüyü tutyor.)

44.5 oturak ölçüsünde takribi oturacağın alan ~35 cm kadar. Göktürk'te bu gördüğün gibi 39. Ritim'de 45cm.

• Hocam bilgi için teşekkürler. 35 çok dar olur o zaman ben iade edeyim bunu o zaman açmadan. Yani bu kadar dara çocuk oturur mantık olarak.

Tam kurtuldum bu dertten derken vay arkadaş.

• Sonunda bir tane insan çıkıp şu koltukları metre ile göstermeyi sağolsun akıl etti. Vallahi teşekkür ederim. Yalnız şu Decofis Ritim'in en dar noktasını da acaba ölçebilir misiniz? Dibe doğru biraz daralıyor ortalama olarak da 45cm de hiç fena değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 23 Mayıs 2021; 23:35:40 >
  • Fiyat 3k altına düşer ise bunu alacağım.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-omen-citadel-profesyonel-oyuncu-koltugu-6ky97aa_pdp_659837476

• Hips H kullanıcısına yanıt
    Ne demek

Daralma çok hafif olmalı. ben farketmemiştim.

45 cm hocam. Kenarları ile 50 cm
    En ön kısmına göre 2-3 cm kadar gözüken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 23:49:50 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.