Şimdi Ara

1000TL üstü oyuncu koltuklarında sepette 200TL indirim ( HepsiBurada ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
9.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler. Umarım rahat bir koltuğa sahip olmuşsundur sende.

• İncehesap.com da Msi koltuğu var indirime girmiş Bayadır bekliyordum Xdrive Sancak almasam bunu alırdım ama bir aklım da Msi alıp Xdrive gelince hiç kutuyu açmadan direk iade mi etsem?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • J.sins kullanıcısına yanıt

Rampage ve MSI var evet gördüm. Bu hak tamamen sizin insiyatifinizde olacaktır hocam. Baksanıza bana sert gelen oturak şu anda kardeşim tarafından kabul edilebilir olarak söylendi.

• Haklısın hocam ne bileyim sağlamlık malzeme kalitesi ve uzun ömürlü olması açısından Msi daha ağır bastı ama rahatlığı nasıl bilmiyorum. Bir de hb ile iade etmesi var hemen de kargoya vermişler.

Sende bir incelersen sana zahmet.

https://www.incehesap.com/msi-mag-ch120-x-gaming-koltuk-fiyati-46555/

• J.sins kullanıcısına yanıt

Hocam daha öncede söylemiştim. Neden xDrive tercih ettiğimi ve şimdide Decofis'e sıcak baktığımı.

Bunlar ofis ve ofis mobilyası üreten firmalar. MSI ürettiren mesela. Birşey olsa iade ettin başka çaren de yok. Bu tarafını da düşünürüm ben bir malı alırken.

Yerli malı almak yaşanılan sorunlarda parça temini için daha kolay olacaktır.

Mekanizmalar çok farklı olmayabilir tabi ama MSI için muhattabın bu markaları aramakla başlayacaktır belkide. Mesela MSI monitör de üretti ama ölü piksel ve sorunlardan geçilmedi birkaç serisi. Ben yaklaşmayın diye çok uyardığım kişiler oldu. MSI ise anakart, ekran kartı alın ama monitör ile yeni girdi piyasaya uzak durun derdim. Üreticisi farklı kişiler sonuçta.

• Bu konu da haklısın Msi monitör var aşırı ghosting gerçi oyunlarda hissetmiyorum nette yazı okurken gölgeme oluyor aşağı yukarı yapınca ama uygun fiyata almıştım 2800 e şimdi fiyatı neredeyse 5k abartı bir şekil de.

Macera aramaya gerek yok bir şey oldumu adamların mağazası 5 dakika yürüme mesafesinde giderim çözerler diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 21 Mayıs 2021; 22:38:55 >
  • Lexalaviosa L kullanıcısına yanıt
    Ben de xdrive 15li aldım hbden World puan Çek vs derken 1180 TLye geldi sandalye. Boy 180 kilo 76 umarım güzel olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bende bizim oğlana aldım bi tane sancak bakalım. sarı kalldı sadece onu aldım

• Ben de sancak modelinden sipariş ettim. 15 li ile arasında kaldım ama sancağa karar verdim. Çocuğa aldığım için sancağa yöneldim. Kendime alsa idim 15 li alırdım herhalde.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    sancak modelinin baş desteği iyi değil ve hareketli değil. Ben 15li tavsiye ederdim

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Çocuk için aldığım için o özelliği çok aramayız herhalde kısa vadede tabii. Arkaya yatma daha iyi ama o da devamlı kullanılacak bir özellik mi bilmiyorum. Bu tip koltukları devamlı kullananlar daha iyi bilir. Hayırlısı olsun bakalım.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    çocuk da başını yaslasa daha iyi olurdu boyu küçük olduğu için bas desteğini aşağı çekebilirdi 15lide, tabi karar sizindir

• Xdrive 15li 1.83 boy 83 kilo olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitesinde 1.80 diyor hocam. Denemeden alınmaz bu risk. Ama yorumlara da bakın. Hepsiburada, trendyol da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 22 Mayıs 2021; 23:10:51 >
  • Sabah konuyu okuduğumda kendi sitesinde 999 TL iken HB'de 1299idi, kuponla dahi daha pahalı oluyordu. Şimdi baktım 999a çekmişler HB'deki fiyatı da. 1 lira daha fazla olaymış kuponla 800 TL ye tam almalık olurmuş :)

• Ben kendi sitesinden almıştım zaten aynı rakama. 1 liralık ofis aksesuarı yok mu kategoride :)

Kendilerine koltuğu aldım HB'de 200tl çek verdi kategoride demiştim. Haberleri yoktu. Orada rekabet için göze alıp fiyatı sitesindeki ile aynı rakama çekmiş demekki.

Bu arada oldukça memnun kullanan kardeşim. Pazartesi ilk iş doğru kolçak göndermelerini isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 23 Mayıs 2021; 1:11:8 >
  • En uyguna 88 liraya bir sehpa var işime yarayacak bir şey olsa ikisini alıp geçeceğim :)

• 15'li modeline bir indirim daha gelmiş.

1434 tl - 200 ile 1234 tl ye geliyordu.

1364 tl - 200 ile 1164 tl şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sancak ve 15'li 'nin oturak kısımları dar arkadaşlar. Bilginize. Dıştan dışa 44.5 cm gözüküyor. Yan yükseltiler hariç 34.5 - 36 cm arasıdır konumlanacağız alan.

Göktürk mesela dıştan dışa 55-57cm

Decofis ritim 60cm kadar mesela.

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Axess e 50 de chip para. Olanlar unutmasın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.