Şimdi Ara

10000-12000 TL Arası Araba Arıyorum.Hangisini almalıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10.000 - 12.000 Tl arası araba aramaktayım.Sizin Önereceklerenez varmı acaba kafam acayip karıştı bu işe.Bildiğiniz Önereceğiniz varsa sevinirim.Yardımlarınızı bekliyorum..

• fıat palio 1.2 16 valf 80 hp yakıtı az parçası ucuz piyasası var lakin biraz ufak ama bence daha iyi
  • fiat marea 1.6 elx .tüplü olursa ekonomk olur.
  • baktım güzel arabalar yanlız benim aklımdan ilk geçen corsa,fiesta,getz,pegeout 206 tipinde araçlar hoşuma gidiyor
  • fiesta mk5 bulabilirsin ama yüzü çok eskidi artık.
    99-00 206 alabililirsin.
    Temiz bir clio da bulabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

fiat marea 1.6 elx .tüplü olursa ekonomk olur.

Benimde tercihim bu yönde olurdu gerçekten rahat bir otomobil ses yalıtımı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

palio 206 gibi oyuncaklarla uğraşmayın konforu tercih edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

palio 206 gibi oyuncaklarla uğraşmayın konforu tercih edin

konfor derken hangisi :)..ya kafam öyle karışıkki vereceğim paraya bakıyorum 12.000 tl Yanlız ne hikmetse araba bulamıyorum o başka anlamadım gitti bu işi

• sen en iyisi temiz bi clio hb al

bu paraya çok temiz ve modelli bir araba bulabilirsin
  • kardeş 12 bine marea tercih et c sınıfıdır 2002 yada 2001 model lpgli marea elx donanım işini görürür. biz 5 sne bindik zamanına göre dolu bir arabadır. 4cam otomatik otomatik klima abs ebd elektirikli dikiz aynalar hidrolik direksiyom diteksiyondan kumandalı radyo -kastçalar ön ve arka kol dayamalar mevcut araba tam uzun yol arabası. 1.6 16 v 103 beygirdir. bu arada dikkat et sxlerde abs yoktur kapı kolları aynalar gövde rengi değildir. sis farı yoktur kol dayama yoktur direksiyondan kumanda yoktur.

http://www.araba.com/2923874/Fiat%20Marea
    http://www.araba.com/2876363/Fiat%20Marea%201.6
    http://www.araba.com/2912013/Fiat%20Marea%20Exclusive
    http://www.araba.com/2821592/Fiat%20Marea%201.6%20ELX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 4 Haziran 2010; 15:09:25 >

• Marea çok yakar
  • arkadaşlar verdiğiniz linklere bakıyorum çok teşekkürler.Clio ya biraz mesafeliyim.Söylediklerine göre kağıt gibi arabaymış,viraja felan gelmiyor diyorlar..
  • kardeş gidip klimasız abssiz küçücük bir reno alırsan darılırım vallahi
  • palio al iyidir
  • palio alma dicem..cünkü eski arabam palioydu 1.2 active modeli..100 bindeydi..hayatımda bu kadar masraf cıkaran bi araba görmedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Marea çok yakar

neye göre çok yakar referansın ne?? ve ne kadar çok yakar böyle ezbere sallamayın artık
  • quote:

kardeş gidip klimasız abssiz küçücük bir reno alırsan darılırım vallahi

yok kardeş almam merak etme zaten onun için yardımlarınızı bekliyorum ya...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sksdgs

quote:

kardeş gidip klimasız abssiz küçücük bir reno alırsan darılırım vallahi

yok kardeş almam merak etme zaten onun için yardımlarınızı bekliyorum ya...:)

sen benim verdiğim linklere bi göz at yani fiat diye kötü gözler bakma marea ve stilo fiatın en iyi arabasıdır. palio,albea,linea ile karşılaştırılmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.