Şimdi Ara

1000 ytl butce icin AVR ve hoparlor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hazir sistem almak yerine okudugum tavsiyeler uzerine bu sekilde bir sistem kurmayi tercih edecegim.

Sistem sinema amacli kullanilacak. PS3 ve laptop baglanacagi icin HDMI girisi olursa iyi olur, ama olmazsa optik giris de gayet yeterli bana baslangic icin.

Tavsiyeleriniz ve dikkat etmem gereken noktalardaki hatirlatmalariniz icin simdiden cok tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domineex -- 26 Ekim 2008; 0:31:31 >

• Arkadaşım aynı konu başlığı ile daha önce ben bu konuyu açmıştım.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_26404571/tm.htm
  • Yok ben toplam 1000 ytl butceye sahibim, sadece AVR icin degil yani :)

Sony STR-DG520 nasil bir secim olur benim icin baslangic olarak?
  • Dostum bende aynı şekilde başladım ve şuana 1400 ytl ye Harman Kardon Avr 255 aldım.Eğer Yok ben çıkmam dersen Sharewood rd 8701 var fiyatıda 400 ytl civarı.Forumu incelersen hakkında baya yorum vardı inceleyebilirsin.Bende çok düşündüm ama Hdmi olmadığı için vazgeçtim.Ayrıca Hdmi olanlarıda iyi incele Hdmi dan ses çıkışı almak istiyorum dersen benim çıktığım fiyatlara çıkmak zorunda kalırsın.

http://www.nanomall.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=45
  • ben Yamaha V363 aldım gayet de memnunum ve yeterli geliyor. HDMI giriş ve YPAO otomatik kalibrasyon özelliği var. HDMI dan ses aktaramıyor. benim için önemi yok çünkü tv ye HDMI dan bağlı DVD playerdan optic ile AVR ye giriyorum. V463 modelinde +olarak ses alabiliyorsun ve usb var ama fiyatı nerdeyse 2katı. giriş seviyesi için ideal olduğunu düşünüyorum.
  • Üstat 10 dakikadır düşünüyorum içinden çıkılmıyor sen bu işe 1.500 falan verebilsen işte ozaman tadından yenmez ... bana göre biraz bütçeyi arttır ... şimdi çoğu markaların başlangıç serilerinde hdmı yok bu yüzden benim düşüncem tabi ilerde kullanırım dersen hdmı bağlantısı olmayan bir cihaza girme yamaha 363 iyidir mesela veya pio vsx 917 buda olur ... speaker konusu ise burdaki tavsiyelerden ziyade gidip bulup dinlemen lazım herkesin zevki farklıdır ...
    selamlar...
  • 1500'e cikabilsem seceneklerim cok artacak farkindayim ama butcem de bu kadarina el veriyor simdilik.

Sherwood secenegini incelemeye aldim, biraz arastirayim. Bu arada dediginiz gibi HDMI'dan ses aktarma direk fiyata etki eden bir ozellikmis, benim icin biraz da gereksizmis. Optik guzel, optik iyi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.