Şimdi Ara

1000 TLYE TELEFON ÖNERİSİ ! Blackberry mi Samsung mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaşım 15. Nokia 5800 var ama artık baya eskidi ve yavaş.1000 tlye ne alınır hiç bir fikrim yok gibi bir şey.Blackberrylere bakıyordum ama Satürn'de bir abi Blackberry alma zaten yakında iflas edicekler falan dedi.Android telefonlar önerdi ama HTC'ye kanım ısınmadı.Samsung'da ise Ace 2 modelini beğendim sayılır ama kanım yine çok ısınmadı onada . S II istiyordum ama fiyatları pahalı.1000 tlye hangi telefonu önerirsiniz veya Ace 2'yi önerir misiniz ? Yoksa zorlayıp Galaxy S III,Iphone 4S alınır mı ? Yani gerek var mı 1700-1800 vermeye ?

• Htc kalite bakımından Samsung'dan çok daha üstündür, öncelikle onu belirteyim.

İkincisi Blackberry sorunlu bir telefondur, yani durup dururken hata almayı göze alacaksın.. Ama bu onun Samsung'dan kötü telefon olduğunu mu gösterir, elbette hayır.

Üçüncüsü Blackberry iflas edecek diyen arkadaşa saygılarımı sunuyorum :D

Son olarak Ipone 4 bunların arasında en iyi telefondur, sebebi kullanışı basittir ve özellikleri bakımından seni tatmin eder..
  • BATACAK DEMİŞ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackbery alınır mı kardeş ya. devir android devri 1 milyar para verecen beni dinlersen Samsung S advence al
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitedamn

Htc kalite bakımından Samsung'dan çok daha üstündür, öncelikle onu belirteyim.

İkincisi Blackberry sorunlu bir telefondur, yani durup dururken hata almayı göze alacaksın.. Ama bu onun Samsung'dan kötü telefon olduğunu mu gösterir, elbette hayır.

Son olarak Ipone 4 bunların arasında en iyi telefondur, sebebi kullanışı basittir ve özellikleri bakımından seni tatmin eder..

Htcyi markadan istemiyorum valla adı tanıdık değil bana :D Blackberry istiyodum ama işte iflas falan filan dediler kafam karıştı.Ace 2 alabilirim heralde şuanlık ıphone 4S gibir bir düşüncem yok ama kafam eser alabilirim de yine de pahalıya kaçıyo bana.
    @Kursadlolw
    valla ben anlamıyorum batar mı batmaz mı :D Şirketlerle ilgili bildiğim tek şey Applenin 100 milyar dolardan fazla nakit rezervi olduğu :D
    @The Raider
    Oda aklımda varda Teknosa sitesinde 1300 yazıyordu 1300 vericeğime 400 daha verir daha iyisini alırım.Eğer 1000 tlye varsa şayet Samsung S alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: messi49

quote:

Htcyi markadan istemiyorum valla adı tanıdık değil bana :D Blackberry istiyodum ama işte iflas falan filan dediler kafam karıştı.Ace 2 alabilirim heralde şuanlık ıphone 4S gibir bir düşüncem yok ama kafam eser alabilirim de yine de pahalıya kaçıyo bana.
    @Kursadlolw
    valla ben anlamıyorum batar mı batmaz mı :D Şirketlerle ilgili bildiğim tek şey Applenin 100 milyar dolardan fazla nakit rezervi olduğu :D
    @The Raider
    Oda aklımda varda Teknosa sitesinde 1300 yazıyordu 1300 vericeğime 400 daha verir daha iyisini alırım.Eğer 1000 tlye varsa şayet Samsung S alabilirim.

Ben firmanın ne ürettiğine bakarım, İpone, Blackberry, Motorola, Htc telefon üretiyor,

Peki Samsung telefon dışında ne üretiyor?

Samsung kalite bakımından düşüktür, çok tutulmasının sebebi de kalitesiz mal, über özellikleri barındırmasıdır, elbette ilerleyen zamnalarda çıkan sorunlardan teknik servislerde helak olmak size kalmış.

• Sanalreyonumdan 900 tl ye al ? S advanceya bir bak ben bu aralar xperia p yi takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

@Kursadlolw
    @The Raider

teknosadan telefon mu alınır ya. hepsiburadada 960 TL kardeş git al ordan ama şimdi baktım stokta yeni bitmiş gelir yakında.

• http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0009/sony-xperia-go-black-8-gb Hocam sana xperia go öneriyorum

bence teknosa falan hiç uğraşma bu tarz internet sitelerinden uygun fiyatlara alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0009/sony-xperia-go-black-8-gb Hocam sana xperia go öneriyorum

bence teknosa falan hiç uğraşma bu tarz internet sitelerinden uygun fiyatlara alabilirsin.

Katılıyorum özellikle teknosa vs gibi firmalar daha pahalı oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hizliposta

quote:

http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0009/sony-xperia-go-black-8-gb Hocam sana xperia go öneriyorum

güzel telefon bence bu fiyatlar arasında alınabilecek en iyilerinden biri :)

• quote:

+1 katılıyorum kazık yemek istemiyorsan teknosa falan uzaklaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: agresifkolonya

quote:

Orijinalden alıntı: hizliposta

quote:

güzel telefon bence bu fiyatlar arasında alınabilecek en iyilerinden biri :)

İnternetten ben almasına alırım aslında bir şey de olmaz ama babam anlamıyor o işlerden ve karşı çıkıyor.Attığın sitede alabilceğim ve heralde alıcağım galaxy ace 2 900 TLYE.Sony'de düşünülebilir.Ve 1300'e Note'da düşünülebilir gibi .

• quote:

katılıyorum
  • Peki şu dörtlüden hangisini önerirsiniz ? Ace 2 (800-900 Civarına) Galaxy S ( 1000-1050ye falan bulabilirsem ) Sony xperia(900-950 Civarlarına) ve Samsung S8600(1000 Civarlarına)..Bunlardan birini alıcam heralde yarın.Benim Tercihim Galaxy S(1000e bulabilirsem)-Ace 2-Samsung S8600-Son xperia.Bide Ace 2 Alırsam Siyah güzel durmuyor bence beyazını alsam kötü durmaz değil mi ? Siyah erkek rengi beyaz daha tuhaf durmaz heralde yani
  • quote:

Peki şu dörtlüden hangisini önerirsiniz ? Ace 2 (800-900 Civarına) Galaxy S ( 1000-1050ye falan bulabilirsem ) Sony xperia(900-950 Civarlarına) ve Samsung S8600(1000 Civarlarına)..Bunlardan birini alıcam heralde yarın.Benim Tercihim Galaxy S(1000e bulabilirsem)-Ace 2-Samsung S8600-Son xperia.Bide Ace 2 Alırsam Siyah güzel durmuyor bence beyazını alsam kötü durmaz değil mi ? Siyah erkek rengi beyaz daha tuhaf durmaz heralde yani

Samsung alma.
  • Ayrıca Samsung alacağına şunu al.

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_telefonu/218/125070830/alcatel_ot995_black_akilli_telefon

Özelliklerine ve fiyatına göre muhteşem bir telefon. Ve Samsung'dan kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 28 Eylül 2012; 21:30:58 >
  • 1.050-1100 arası s2 var değerlendir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodsher

1.050-1100 arası s2 var değerlendir bence.

@whitedamn Belki haklısındır daha kalitelidir ama markada insana güvence veriyor.Aklımda ilkten Blackberry ve Apple vardı başka hiç bir marka yoktu yoksa 1.800 falan vericeğime o fiyata ps3+telefonu halledeyim dedim.Samsung Ace 2 düşünüyorum ama aklımda S ve SII var 1100'e bulabilirsem.

@Bloodsher
    Kardeş nerde 1100 civarına s2 bulabilirim ? Veya bir alışveriş merkezinde bulabilir miyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bloodsher

1.050-1100 arası s2 var değerlendir bence.

@whitedamn Belki haklısındır daha kalitelidir ama markada insana güvence veriyor.Aklımda ilkten Blackberry ve Apple vardı başka hiç bir marka yoktu yoksa 1.800 falan vericeğime o fiyata ps3+telefonu halledeyim dedim.Samsung Ace 2 düşünüyorum ama aklımda S ve SII var 1100'e bulabilirsem.

@Bloodsher
    Kardeş nerde 1100 civarına s2 bulabilirim ? Veya bir alışveriş merkezinde bulabilir miyim ?

Mediamarkt de açılış dolayısıyla 999 TL ' ye kadar düşmüştü.Gold veya vatanda da düşebilir haftasonu indirimlerine bakınız.İnternetten almak isterseniz ;http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s2-i9100/ burda gayet uygun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.