Şimdi Ara

1000 tl ye kadar tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hellmarch kullanıcısına yanıt
    İyi bir işlemcinizin,güç kaynağınızın olduğunu ve minimum 1080p çözünürlükte oyun oynayacağınızı varsayarak,F/P oranı en yüksek 2.el kart GTX970 şu anda. CW olmayan en fazla 1 yıllık 970 alabilirsiniz.Sıfır alacaksanız da 850TL'ye R9 380 ya da 280X dışında pek de alternatifiniz yok.1100 liraya 290 alınmaz.

Not:Sentetik testlerde GTX970 3,5GB vram kullanımından sonra kartın gpusu düşük performans gösteriyor.Ancak reelde,yani oyunlarda herhangi bir problem söz konusu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 4 Ağustos 2015; 0:10:28 >
  • Güç kaynağım corsair 750. İkinci el düşünmüyorum ama temiz düşerse alabilirim. Bir de beni düşündüren 2500k nın darboğaz yapabilecek olması. Gerçi Mantle ile bunu aşabilirim diye düşünüyorum. Bir de 4gb gtx 960 daha mı az performans sunar. Cevaplarınız için teşekkürler.
  • Bende bu fiyata yakın ekran kartı arıyorum,bayağı bir zamandır araştırma yapıyorum eğer sıfır alacaksan r9 280x en mantıklı seçim,İkinci el GTX970 lerde yaklaşık bu fiyatta ama ikinci el ne kadarda az,temiz vs. kullanılmış olsa da sonuçta ikinci el.Birde GTX 960 4GB modeli gerek testler , incelemer vs. sonucu 280X 'in gerisinde bir kart.Bende iki seçenek arasındayım 280x vs 380,R9 380 serisi yeni mimari,4GB olması ve yeni teknolojilere açık olması alınabilir kılıyor ama performansa gelince 280X'in bir tık gerisinde bir kart.
  • Gtx 960 2 gb kullanıyorum 3 aydır. 700 tl altı bir fiyata almıştım.
    Far Cry 4 ultrada 35-40 arası fps veriyor. Birkaç ayarı bir kademe kıstığımda takılmalar olmadan oynatabiliyor.
    ETS 2 ultrada ortalama 36 fps veriyor.
    Ryse: Son of Rome ortalama 51 fps
    Black ops II multiplayer 60 fps.
    İsteyen olursa birkaç fps test videosu çekmiştim özel mesajdan youtube linkini atabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

İyi bir işlemcinizin,güç kaynağınızın olduğunu ve minimum 1080p çözünürlükte oyun oynayacağınızı varsayarak,F/P oranı en yüksek 2.el kart GTX970 şu anda. CW olmayan en fazla 1 yıllık 970 alabilirsiniz.Sıfır alacaksanız da 850TL'ye R9 380 ya da 280X dışında pek de alternatifiniz yok.1100 liraya 290 alınmaz.

Not:Sentetik testlerde GTX970 3,5GB vram kullanımından sonra kartın gpusu düşük performans gösteriyor.Ancak reelde,yani oyunlarda herhangi bir problem söz konusu değil.

Aynen katılıyorum bende 2 cı fıgabayte ftx 970 sımı 2 cı el aldım. ve mutlu mesut geçinizp gidiyoruz. yakında gene 2 ci el yanına kardeş alıcağım.
    marka olarakta 3 sene garantısınden oturu gıgabyte g1 onerırım.
  • Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. Msi 970 100 me aldım. Bütçeyi zorladım umarım memnun kalırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.