Şimdi Ara

1000 TL MTB (dağ bisikleti) bisiklet önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçemi zorlayıp max 1000 tl lik bir mtb almak istiyorum bana bir kaç model önerirseniz sevinirim aklımda salcano astro 29 var fakat o bisikleti 1000 tl ye bulabileciğim biryer varmı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruzgar3460 -- 22 Nisan 2017; 16:18:19 >

• up
  • salcano astro almanı önermem. dediğim gibi;

salcano ng650
    kron xc150veyaxc250
    carraro force310
    carraro daytona2924
    bianchi rcx 229

arkadaşım astro kullanıyor ve bisikleti perte çıkardı. bisikleti iğrenç vaziyette ve sıfır aldığı zaman bile görüntüsü ve üstündeki parçalar çok adiydi. ne kadar kaliteli gözüksede binince anlarsın. astroya o kadar para verilmez illada salcano alacam diyosan ng650 modellerini araştır. v-fren yada HD fren olabilir. MD'ye hiç bulaşma 2 ay sonra pişman olursun MD aldığına.!
  • Hocam peki ng350 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Salcano ng350 özellikleri

TİPİ = MTB

KADRO 26" = Hydroform Aluminyum Kadro

MAŞA = Sr Suntour 26" XCM RL gidondan kilitlemeli maşa

ARKA VİTES =Shimano STEF51 / RD-M370 Altus 27 vites

KADRO ÖLÇÜLERİ 16" - 18" - 20"

ORTA GÖBEK = Chin Haur CH51

AYNAKOL = Sr Suntour XCM 44t/32t/22t krank takımı

FREN TAKIMI = Tektro 837 Alüminyum V Fren Sistemi

VİTES KOLLARI = Shimano ST-EF51

RUBLE = Shimano CS-HG200 34t/11t kaset

ÖN DEĞİŞTİRİCİ = Shimano ALTUS FD-M370

GİDON = Zoom Alüminyum Gidon

BOĞAZ= Zoom TDS-C41 Alüminyum Boğaz

SELE BORUSU = Zoom C208 Alüminyum Sele Borusu

SELE = Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele

FURŞ TAKIMI = Chin Haur CH-9280TBW

JANT SETİ = Salcano XPRO HT02 32H Jant Seti

TEKER SETİ =Salcano RACING XCM 2.20 Lastik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam salcano ve kron a pek bulaşma derim ben kadrolar vs çinde üretiyorlar. Hd disk alacam diye de kaliteden ödün verme. Decathlonda o fiyatlara md li güzel şeyler var portekizde üretiliyor ve ömür boyu kadro garantisi var ben onlara bak derim bende btwin kullanıyorum tabi benimki yol bisikleti bi sorun çıkartmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yukarda ömrü hayatında 1 kere astro görmüş arkadaş sadece gördüğü 1 tane astroya göre mi yorum yapıyor yoksa başka astrolar görmüş mü? Onun dışında Salcano kadroları Çin'de değil Taiwan'da üretilir.Taiwan bisiklet kadro imalatının merkezidir bir anlamdada.Onun dışında 1000 liralık bisikletle hidrolik yada mekanik disk frenler sıkıntı çıkartabilir v fren alın keyfinize bakın.Ayrıca Decathlon'daki BTwin bisikletlerde ne kadar ömür boyu kadro garantisi olsada geçtiğimiz aylarda bazı kadrolardaki kırılma sorunu nedeniyde bazı modelleri geri çağırdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.