Şimdi Ara

1000 TL Civari full hd televizyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000 lira civarina alabilecegimiz parasinin hakkini veren,f/p canavari bi tv tavsiyeniz var mi acaba?

Akilli olmasina gerek yok.Bilgisayar filan da baglamayacagiz.sadece uydu alicisini takip tv izliycez.

Tavsiyeleri alalim

http://www.hepsiburada.com/samsung-lt32e310mz-32-82-ekran-full-hd-led-ekran-p-HBV000002KLZS

Bu cihaz hosumuza gitti.Sizce nasildir.Bazi yorumlarinda işik sizdirmasi yapti filan yazmislar.Samsung cihaz degisimi yapmis bu sorunla karsilasan birine

Hb de 1000 lira ama aynisi vatan da 950.Fiyat da uygun geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 18 Nisan 2017; 14:14:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 1000 TL civarında Full HD led bakıyorum, satıcıların çoğu Full HD yazıyor başlıkta ama içerikte hep Hd ready kanmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevan

Bende 1000 TL civarında Full HD led bakıyorum, satıcıların çoğu Full HD yazıyor başlıkta ama içerikte hep Hd ready kanmamak lazım.

Biz samsungu almayi dusunuyoruz ama kimse yorum da yapmiyo.

Baska alternatifi var mi acaba bu fiyata

• quote:

http://urun.n11.com/led-tv/samsung-lt32e310mz-32-82-ekran-full-hd-led-ekran-P170888566

şu var hocam bende bunu düşünüyorum

Ayni cihazdan bahsediyoruz zaten hocam

• quote:

Bunda karar kıldık son olarak. :)

http://urun.n11.com/led-tv/philips-32pfs413112-full-hd-82cm-32inc-hd-uydu-alicili-led-tv-P149141809

Hocam dahili uydu alicili cihazlarin hepsinde kanal gecisleri yavas oluyo diye duymustum.

• quote:

Bunda karar kıldık son olarak. :)

http://urun.n11.com/led-tv/philips-32pfs413112-full-hd-82cm-32inc-hd-uydu-alicili-led-tv-P149141809

Herhangi bi elektronik markete gidip jncelediniz mi

• Media Markt'a inceledim hocam renkleri güzel değildi. Hemen yanında bir vestel vardı onun üzerinde düşündük ve onu aldık. Renkleri philips'e göre çok daha canlı geldi. Vestel'in tek eksi tarafı hd ready olması. Onun dışında bir sıkıntısı yok.

Aldığımız ürün bu:http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_vestel-32hb7020-ss2-32-in%C3%A7-82-cm-ekran-dahili-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-hd-ready-smart-led-tv-1167022.html

• quote:

Media Markt'a inceledim hocam renkleri güzel değildi. Hemen yanında bir vestel vardı onun üzerinde düşündük ve onu aldık. Renkleri philips'e göre çok daha canlı geldi. Vestel'in tek eksi tarafı hd ready olması. Onun dışında bir sıkıntısı yok.

Aldığımız ürün bu:http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_vestel-32hb7020-ss2-32-in%C3%A7-82-cm-ekran-dahili-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-hd-ready-smart-led-tv-1167022.html

Hayirli olsun hocam

Biz de samsungu alicaz

• Keşke konuda paylaşımlar devam etse Halen tv konusunda kararsızım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Keşke konuda paylaşımlar devam etse Halen tv konusunda kararsızım bende

Hahaha biz de hala almadik.

Biz hala 37 ekran tüplü kullaniyoz.Benden yaşli televizyon

• Arada bir naz yapan tüplü televizyonumuzun dün gece son nefesini vermesiyle birlikte biz de yeni teknolojiye geçmek için araştırmalara başladık.
    Yer 32" yukarısı için müsait değil ve bu büyüklükte FHD ve 1000 TL altında olmasıyla SAMSUNG LT32E310MZ dikkatimi çekti, Vatan'da 950 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-lt32e310mz-32-81-cm-fhd-led-ekran.html
    Dahili uydu alıcısı olmamasını tercih ediyorum zaten ama standart anten bağlantısı olmaması da tereddütte bırakıyor. Artı olarak benzer cihazlarda 16W hoparlör var, bunda 20W. Genel olarak gördüğüm yorumlar iyi ve "kurulumu mutlaka servis yapacak" saçmalığı da yok. Bir iki güne belli olur, alırsak izlenimlerimi paylaşırım.

• Ben urunu mediamarkt da inceledim.

Yan ve ust cerceveler plastik sadecw alt cerceve metal galiba.keske hepsi metal olsaymis.Biz de almayi dusunuyoruz.Bakalim bizim 20 yillik grundig 37 ekran tuplu ne zaman son nefesini vericek.

Masallah kac kere yere dustu kac kere merdivenden yuvarlandi ama hala calisiyo.ilk acilista alt taraf karanlik geliyo sonra 1 2 dk da duzeliyo.

Gittigi yere kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: leventserdar

Arada bir naz yapan tüplü televizyonumuzun dün gece son nefesini vermesiyle birlikte biz de yeni teknolojiye geçmek için araştırmalara başladık.
    Yer 32" yukarısı için müsait değil ve bu büyüklükte FHD ve 1000 TL altında olmasıyla SAMSUNG LT32E310MZ dikkatimi çekti, Vatan'da 950 TL:http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-lt32e310mz-32-81-cm-fhd-led-ekran.html
    Dahili uydu alıcısı olmamasını tercih ediyorum zaten ama standart anten bağlantısı olmaması da tereddütte bırakıyor. Artı olarak benzer cihazlarda 16W hoparlör var, bunda 20W. Genel olarak gördüğüm yorumlar iyi ve "kurulumu mutlaka servis yapacak" saçmalığı da yok. Bir iki güne belli olur, alırsak izlenimlerimi paylaşırım.

Geçen aylarda 40" LG FHD monitör 1100tl civarına satıldı. O aklıma geldikçe 950TL verip 32" olanını alasım gelmiyor

• metulen kullanıcısına yanıt
    Sizin yaşınız tutuyor, mutlaka haşır neşir olmuşsunuzdur, şu sanki o hep oradaymış da evi etrafına inşa etmişler gibi duran vitrinler var ya, işte televizyonu onun ortasına yerleştireceğimiz için en büyük 32" düşünebiliyoruz.
    Bu arada eski televizyona kıyamadı ev sahibesi, karga tulumba attık taksiye, tamire gönderdik.
  • leventserdar kullanıcısına yanıt
    Bilmez olur muyum. Bizde de 4 parçadan oluşanı vardı. Zaman geçtikçe parça parça evi terk etti

32" ye karar verirsem ben de LT32E310MZ alabilirim ama şuan kararsızım. 40" 1100-1200 civarı gene monitör tv bulunabilir diye beklemedeyim şimdilik ama pek umudum kalmadı.
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama bahsi geçen Samsung LT32E310MZ Monitör/TV karışımı cihazı geçen hafta satın aldık. Eski tip uydu alıcısını scart girişinden bağladık, haliyle görüntüde zaman zaman hafif bulanıklık var. Ses çıkışı çok iyi. Benim asıl dikkatimi çekense monitör olarak performansının çok iyi olması. 1920x1080 çözünürlükte 24" 1 ms monitör ile arasında gözle görülür hiçbir fark yok bence. Yani tepkime süresinin mit olduğunu kendi gözlerimle görmüş oldum.
    Ekran paneliyle dış çerçevenin sol alt kısmında biraz açıklık var ama kayda değer bir sorun değil benim açımdan. HDMI kablosunu da biraz zorlamak gerekiyor, ilk başta bilgisayarı algılamıyor sandım ama ev ahalisinden bir vatandaş aşırı güç kullanarak sorunu çözdü.
    Sonuç olarak bu büyüklükte TV arayanlara da, 1080p ama büyük monitör arayanlara da tavsiye ederim, bu fiyatta rakipsiz gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventserdar

Konuyu hortlatmış olacağım ama bahsi geçen Samsung LT32E310MZ Monitör/TV karışımı cihazı geçen hafta satın aldık. Eski tip uydu alıcısını scart girişinden bağladık, haliyle görüntüde zaman zaman hafif bulanıklık var. Ses çıkışı çok iyi. Benim asıl dikkatimi çekense monitör olarak performansının çok iyi olması. 1920x1080 çözünürlükte 24" 1 ms monitör ile arasında gözle görülür hiçbir fark yok bence. Yani tepkime süresinin mit olduğunu kendi gözlerimle görmüş oldum.
    Ekran paneliyle dış çerçevenin sol alt kısmında biraz açıklık var ama kayda değer bir sorun değil benim açımdan. HDMI kablosunu da biraz zorlamak gerekiyor, ilk başta bilgisayarı algılamıyor sandım ama ev ahalisinden bir vatandaş aşırı güç kullanarak sorunu çözdü.
    Sonuç olarak bu büyüklükte TV arayanlara da, 1080p ama büyük monitör arayanlara da tavsiye ederim, bu fiyatta rakipsiz gözüküyor.

Biz de aldik hocam.Bizimde 10 gun filan oldu.Sag ve sol alt tarafta koselerde bizim de aciklik var.

Hocam siz duvara mi monte ettiniz.Biz ayaği vidalayip ayagin ustune koyduk ama o V seklindeki ayagi takarken 3 tane vida gerekiyo ya iste ordaki vidalardan ustte olani takana kadar canim cikti.Dik mi yoksa egimli mi takilacagini anlamadim ben de egimli olacak sekilde zorladim.Su an televizyon öne dogru hafif egimli.Devrilecek diye korkuyorum.Duvara monte edicem matkap bulursam

• Üçüncü vidayı eğimli ama 45 dereceden daha büyük, doksana yakın bir açıyla sıkıştırdım bahsettiğiniz öne eğilme olmaması için ve TV şu an olması gerektiği gibi duruyor. Ama dediğiniz gibi hangi şekilde olursa olsun o vida zorlamadan girmiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.