Şimdi Ara

1000 muhtar umreye gönderilecek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CUMHURBAŞKANI Erdoğan konuşmasının ardından 1000 muhtarı İspanya’ya gönderdiklerini hatırlatarak, 1000 muhtarı da Umre’ye göndereceklerinin sözünü verdi.

Evet arkadaşlar, az önce sosyal medya’da bu haberi gördüm. Malesef bu ülkede nice yardıma muhtaç insanımız varken. Bu umre paralarının devlet kasasından öıkacak oluşu sinirlerimi bozdu. Şu ekonomik ortamda devlet gelirlerinin bu şekilde çarçur edilmesi çok üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kabe bile artık fakir mekanı değil lüks bir yer.Buna genellikle şeytan icadı denirde neyse.Şu görüntü bile benim içimi acıtıyor .Dinine özendiğin araplar çok saygılı davranmışlar birde geçenlerde vinçlerle kaza olmuş bir ton insan ölmüştü.Aynı zamanda Mimar Sinan zamanında varsayıyorum yapılmış avlu ve kolonları genişletmek için yıkmışlardı.O toprakların turistide işte müslümanlar oldu.Arapların gözünde Kabe bir ticaret merkezi ne derseniz deyin.
    umreye gitmeleri yine iyi. Benim icim asil onlarca ulkeye sirf ak parti genclik kollarindan oldugu icin gonderilen o vasifsizlara devletin kasasindan giden paraya yaniyor.

Cinde gozumun onunde gordum okuluma geldiler Turkce bolumunu ziyarete. Her biri 22-27 arasi bekar erkek, her biri sokakta gorseniz bundan bir baltaya sap olmaz/olamaz diyeceginiz tipler.
  • O parayla artık gökdelene 2 kat daha çıkarlar.

1000 muhtar umreye gönderilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 29 Aralık 2018; 22:41:10 >
  • en güzel ibadetlerden biri nasıl haramlaştırılır işte böyle
  • Resmen emperyalizmin gözetiminde ibadet ediyorsunuz mesajı var şu resimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle birşey gerçekse hiç doğru değil.

Muhtarları başka ülkelere gidip, gördükleri iyi şeyleri vatandaşa anlatsın diye göndermeyi bir ölçüde anlarım.

Fakat devlet teşviği ile maneviyat olmaz.

Haber linki paylasirmisiniz

• Şu anda bence hacca falan gidilmez. Suudi Arabistan ABD ye destek verir olmuştur, haberlerde görüyoruz ABD Suud atışmasını. Bu hac paraları, dolayısıyla ABD'ye de akmaktadır. Bu gerçeği görüp ona göre fetva verecek bir hoca yok mudur acaba? Resmen abd ye destek olmuş oluyorsunuz. İlle de gidecekseniz, Suudi Arabistan'ı fethetmek gerekir veya abd güdümünden kurtarmak gerekir.
  • Arkadas eksik yazmis, soyle olmaliydi: Erdoğan konuşmasının ardından [vatandasin parasiyla] 1000 muhtarı İspanya’ya gönderdiklerini hatırlatarak, [vatandasin parasiyla] 1000 muhtarı da Umre’ye göndereceklerinin sözünü verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tt0m@n -- 30 Aralık 2018; 15:33:20 >
  • Tamda seçim zamanı oyları artık muhtar basar vatandaş yerine
  • umreye gitmeleri yine iyi. Benim icim asil onlarca ulkeye sirf ak parti genclik kollarindan oldugu icin gonderilen o vasifsizlara devletin kasasindan giden paraya yaniyor.

Cinde gozumun onunde gordum okuluma geldiler Turkce bolumunu ziyarete. Her biri 22-27 arasi bekar erkek, her biri sokakta gorseniz bundan bir baltaya sap olmaz/olamaz diyeceginiz tipler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimin parasıyla?

Benim vergim ile gidene hakkımı helal etmiyorum!

He kendi cebimden verecem diyorsa tamam.

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Rezilliğe bak. Şu resmi her gördüğümde bu araplardan iyice nefret ediyorum.
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    Doğru olmasa ne yapacaksın? Ne tepki vereceksin sanki?
    Muhtarlar kim oluyor da ispanyayı görmeye gidiyor, gidip görse ve vatandaşa anlatsa vatandaşa yararı ne?
    Adamlar ispanyaya gitsin de bana anlatsın diye mi oy veriyor?? Amaç ne sanki??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

O parayla artık gökdelene 2 kat daha çıkarlar.

Kabe bile artık fakir mekanı değil lüks bir yer.Buna genellikle şeytan icadı denirde neyse.Şu görüntü bile benim içimi acıtıyor .Dinine özendiğin araplar çok saygılı davranmışlar birde geçenlerde vinçlerle kaza olmuş bir ton insan ölmüştü.Aynı zamanda Mimar Sinan zamanında varsayıyorum yapılmış avlu ve kolonları genişletmek için yıkmışlardı.O toprakların turistide işte müslümanlar oldu.Arapların gözünde Kabe bir ticaret merkezi ne derseniz deyin.

• O gökdelenin parasıyla dünyadan milyon tane insana hacca gelmeleri için yardım yapılırdı.
  • Bizim muhtar İspanya’ya gittin geçenlerde.Bence bu ekonomik sıkıntıda çok gereksiz harcamalar.

• Milyonlarca seçmen mali anlamda haklarını haram ederken bunlar cidden Umre ziyareti yaptık falan mı diyecekler kendi kendilerine? Afagsskskslsll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • israf haramdır.
  • Az önce çantası olmadığı için annesinin battaniyeden çanta yaptığı çocuğun resmine bakıyordum.Şimdi bu haberi okuyorum.Burası Türkiye demekten başka bişey demek gelmiyor içimden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi erken konuşmak istemiyorum ama umarım doğru değildir. Gerçi doğruysa da oyum AKP'ye.
  • Bu akp düsmanlığı ateisti,komunisti bile müsluman gibi konusmaya mecbur birakiyor galiba.. Allah'a kitaba her fırsatta söven,saldıran eleman hakkını haram ediyor. Konuya gelince daha önceki İspanya gezisi de, şimdi ki umre gezisi de sponsor firma ile gönderiliyor. Devletin kasasından para çıkmıyor. Bir akıllı da arap yonetiminden dolayı bu zamanda hacca umreye gidilmez demiş. Yılbaşı bitti bu kadar icmeyin artık.Sonra işin şeyini çıkarıyorsunuz. ;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.