Şimdi Ara

1000 liraya makina tavsiyesi yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun alayküm arkadaşlar dişimden tırnağımdan arttırdığım 1000 tl ile aynasız veya dslr makina almayı düşünüyorum hem video amaçlı hemde fotoğraf amaçlı kullanılabilecek bi makina arıyorum fotoğraf makinası işinden hiç anlamam biraz araştırdım en uygun olarak benim bütçem dahilinde sony nex 5n ve sony nex 5r var bu fiyatlara sizin tavsiyelerinide bekliyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim
    Bide sadece body alsam hangi lensleri almam gerekir şimdiden teşekkür ederim

• Sony rx100 m1 kullanıyorum 2 3 aydır. Oldukça memnunum öneririm. İkinci elini 800e almıştım şuan var mı bilmiyorum. Varsa ikinci elde m2 veya m3e de bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabın için hocam en yakın zamanda bakacam inşallah
  • Amacınız sürekli yanınızda taşıyacağını bir makina ise arkadağın yazdığı gibi Rx100 modellerine bakabilirsiniz, Bahsettiğiniz nex serisi makinalarda iyidir yanına ortalama olarak 300-400TL civarında satılan 16-50 veya 18-55 lens alınabilir.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    tavsiyeniz için teşekkür edrim hocam amacım hem video hemde fotoğraf çekmek eldeki bütçe dahilinde en iyisini almayı düşünüyorum rx100 de kafama yattı ama şimdi kararsız kaldım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafadiebiri

tavsiyeniz için teşekkür edrim hocam amacım hem video hemde fotoğraf çekmek eldeki bütçe dahilinde en iyisini almayı düşünüyorum rx100 de kafama yattı ama şimdi kararsız kaldım biraz
    Rx100 daha küçük bir sensöre sahip bir model olmasına karşın değişmeyen iyi bir lense sahip yani alacağın tavsiye ettiğim 16-50 veya 18-55'den daha iyi olur sürekli yanında olacak olması sebebi ile ama dersenki ben kendimi geliştirdikçe daha iyi lens takviyesi yaparım o zaman lensi değişebilen bir makina almak'da yararlı olabilir.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Makineyi alırım, sonra lens alırım demeden önce lens fiyatlarına da bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Makineyi alırım, sonra lens alırım demeden önce lens fiyatlarına da bakmak lazım.
    Orasına alacak kişi karar verecek tabi kimse bu şekilde al demez, İyi lensler pahalı özellikle sony olanlar dahada pahalı olması gerekenden.
  • Selam, ilanımı incelemenizi tavsiye ederim.

https://forum.donanimhaber.com/panasonic-gx1-govde-14-42mm-pz-power-o-i-s-lens-son-kez-indirim-yaptim--135935048#135935048

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 3 Aralık 2018; 2:16:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.