Şimdi Ara

1000$+kdv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu fiyata grafik çizimlerin de kullanılcak bi sistem kurulcak bi arkadaşa.para bu kadar az ama buna en iyi bişey düzmek istiyorm.bi de amd 64 bitlik olsun diye düşünüyorm.gelecekte upgrade e açık olsun.yani uzun süreli kullanıcak.herşeyini söylermisiniz yani kafanızda nasıl bi sistem kurardınız tamamıyle.monitör 17" samsung flat olacak.ama sorun çıkarmıcak bişey olsun mahcup olmak istemem

• tavsiye bekliyorm ama çabuk olun
  • bir 300 dolar daha bulursan benim imzadaki sitemi düşün derim ama ekrankartını sen seç grafik çizimi demişsin o konudan anlamam ama dediğim gibi 300dolar daha bulursan yaklaşık 400 doları ekrankartına ayırırsın tabi yinede arkadaşlarında fikirlerini takip et kolay gelsin
  • solarfall dayı saphire 9800 pro nasıl modlayınca doom3 fln oynayabiliyomusun benchlerde nasıl?
  • solarfall senin sistem kafada tasarladığım gibi senin ekrankartıda yeter zaten üniversite öğrencisi için kurucam.o kadarda profesyönel diil yani.
  • tavsiyeler bu kadar mı eğer mantıklı bi intel söyleyebilirseniz kabulum
  • Amd 64 almak daha mantıklı dediğin gibi ileriye dönük olur.Birde şu ara İntel sistemler tam oturmadı E serisi istendiği gibi değil LGA 775 socketler yaygınlaşmadı ve pahalı.
    Amd Athlon64 2800+ 169$
    Epox 8KDA3J 116$ veya MSI - K8N NEO PLATINUM 117$
    512x2 Twinmos 166$
    80 GB Samsung HDD 72$
    128 MB Sapphire 9800pro@xt 210$ ** Asus 9550 Ge 91$
    Aopen H600B-27 350Watt 80$
    -----------------------------------------
    Toplam KDV dahil 980$ ** 818$
    + 17" Samsung 793 Mb 157$ +kdv yada 17" LG F700B 155$+kdv
    Daha önce yazdıgım bir sistemdi.Rami tek 512 yapıp HDD yi daha büyük ve SATA da alabilirsiniz.Tabii bunlar sadece TAVSİYE sonuçta karar sizin. Umarım sorunsuz ve uzun ömürlü bir bilgisayar olur.
  • teşekkürler sayenizde kafama otumaya başladı.senin dediğin sistemde güzel.şimdi bu amd ler socket 939 mu yoksa eskilerinden mi?
  • Gigabyte 8IPE1000G
    Pentium4 3.0c 800
    512x2 Twinmos DualKit
    120 GB Seagate SATA
    128MB Sapphire 9800Pro
    Aopen H600-A33 300W Kasa
    LG DVD/CDRW Combo

Heralde 1000$ yapmıştır
  • grafik için bilg alıcaksan işlemcisi kesinlikle pentium olmalıdır...
  • ne yönden?yani hem oyun hem grafik için olucak.başka bitane daha bilgisayar kurulcak.onuda web tasarımı falan için olcak.oa ne yapsam.benm için herşeyden önce stabilite önemli ama tabikide hızlı olcak.bu ikisi olcak yani beni mahcup etmicek.
  • intelden bahsediosun sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: infsphinx

intelden bahsediosun sanırım

bencede intel tabanlı bi sistem kur
  • Bildiğim kadarıyla, grafik, çizim, üç boyutlu mühendislik işlemlerinde İntel daha stabil (makine mühendisi yeğenim var, bu tip şeyleri onda gördüm). Ayrıca bu tip işlemler için yüksek çözünürlükleri (1024x768 ve üzeri) destekleyebilecek bir ekran kartı seçmelisin ve burda da ekran kartının belleği önemli (en az 128 MB ), bu nedenle 256 MB bellekli ekran kartlarını öncelikli tercih etmelisin diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar lütfen konu başlıklarını anlaşılır ve özet yapın boşuna açıyoruz
    konuyu
  • kardeş ne diyosun nasıl bişey istiyosun ona göre açarız o zaman. biraz mantıklı konuşsan.1000 dolarlık bisistem kuracak daha nasıl yazıyım.madem gözüne kestiremediğin yere girme.istersen ben sana özetini pm atarm. sana
  • sistem toplayacağım yardım lütfen
    yazabilirdin
  • sen başlıktan başka ne bekliyodun sonuçta?sen bilgini danış topicin başlığını değil.kusura bakma özür dilerm bidahakine bunu düşünerek bişey yazarm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.