Şimdi Ara

1000 DK+1000 Sms+10 Gb İnternet>> 39 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
15.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Kamu mega kullanıyorum lanet olsun Türk Telekom'a 4 gb internete 33 tl veriyorum. Buna geçmek istiyorum hattımı başka bir operatöre taşıyıp hemen türk telekom'a dönsem tekrar olur mu acaba? Şartlarda belli bir süre şartı göremedim.

gidip gelebilirsiniz fakat 3 ay dolmadan geri gelirseniz kampanyadan yararlanırsınız ama bir defaya mahsus 30 tl kayıt ücreti ödersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam siz söyleyince tekrar baktım öyle bir madde varmış. 30 tl bir seferlik önemli değil. Öyle yapayım en iyisi

• 1 yıllık aboneyim. taahütüm bitmek üzere.

1000dk + 1000sms + 10gb tarifesine 35 TL'den geçmenin yolu nedir?

Aradım çağrı merkezini ama hiç bir tarife veya indirim öneremiyorlar. Mal mı bu adamlar.
  • Hocam faturasıza geçip tekrar bu tarifeye geçsem olur mu acaba? Başka operatörle uğraşmasam hiç. Müşteri hizmetlerini arıyorum her biri farklı birşey söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Hocam faturasıza geçip tekrar bu tarifeye geçsem olur mu acaba? Başka operatörle uğraşmasam hiç. Müşteri hizmetlerini arıyorum her biri farklı birşey söylüyor.

faturasıza geçip geri gelmekte aynı şey. 30 tl kayıt ücreti+1 ay dolmadan faturalıya geçemezseniz+20 tl faturasıza geçerken ücret alıyorlar.

yani bu daha zahmetli iş. ancak faturalıdan faturasıza geçme isteğinde bulunurken ikna için tarife sunuyorlar. 1000 dk, 1000 sms, 8 gb>29 tl gibi. tabi bunun için baya dil döktürüyorlar.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Paket yüklenir yüklenmezde iptal işlemini yapsan kullanım hakların yüklü kalıyor hocam bilgin olsun unuturum sonra diye ben bu taktiği kullanıyorum.
  • Şu şekilde oluyor paket kesiminden 1 gün önce ve kullanım hakları bitmemiş olması lazım.

• Teşekkür ederim bilgilendirme için. Müşteri hizmetlerinden daha fazla konuya hakimsiniz. Onlar birşey bilmiyor. Turkcell'e başvuruyu yaptım bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulquiorra Cifer

quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

29 tl ye yeni yil prime yada yaz firsati 8gb kullananlar 7 tl ye 12 ay taahhut ile ek 2 gb net alsalar 3tl yine kardalar :)

8 gb 29 tl numara taşıma-yeni hat alımına kapalı bir tarife. zorda kaldıkça iptal veya faturalıyı faturasıza geçiş işlemi yaptıran müşteriye sunuyorlar.

o yüzden bahsettiğiniz gibi bir kıyaslama yapılamaz.

Yıllardır Avea faturasız kullanırım ve bana da 2 Nisanda bu tarife teklifi geldi bildirim olarak. Müşteri hizmetlerine 4 Nisanda geçiş talimatı verdim, sonrasında katılım kaydımın oluşturulduğuna dair sms geldi. Bu geçiş işlemi kaç gün sürüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: thyateria.

quote:

quote:

29 tl ye yeni yil prime yada yaz firsati 8gb kullananlar 7 tl ye 12 ay taahhut ile ek 2 gb net alsalar 3tl yine kardalar :)

8 gb 29 tl numara taşıma-yeni hat alımına kapalı bir tarife. zorda kaldıkça iptal veya faturalıyı faturasıza geçiş işlemi yaptıran müşteriye sunuyorlar.

Yıllardır Avea faturasız kullanırım ve bana da 2 Nisanda bu tarife teklifi geldi bildirim olarak. Müşteri hizmetlerine 4 Nisanda geçiş talimatı verdim, sonrasında katılım kaydımın oluşturulduğuna dair sms geldi. Bu geçiş işlemi kaç gün sürüyor?

2-3 günü bulur hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thyateria.

quote:

quote:

2-3 günü bulur hocam.

Teşekkürler, işlem tamamlandı.

• Bugün itibariyle bende geçtim bu pakete umarım memnun kalırım. Yeter Vodafone 2 senedir kazıkladı,hattımı Turkcell'den taşımama rağmen düzgün avantajlı bir paket yoktu,2 sene kullandık keriz gibi.
  • Dostlar hattim faturalı.Başka bir operatöre taşımak için ilk önce faturalıdan faturasıza geçipmi hattımı taşımam lazım yoksa direk farklı bir operatöre taşısam olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Dostlar hattim faturalı.Başka bir operatöre taşımak için ilk önce faturalıdan faturasıza geçipmi hattımı taşımam lazım yoksa direk farklı bir operatöre taşısam olurmu

direk taşıyabilirsiin başka operatore
  • hala geçiş varmı? bende turkcell faturasızdan geçmeyi düşünüyorumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kardeşim

• Ben de bu paketi dusunuyorum ama taahhutten korkuyorum, 39 liraya extra olarak baska ucretler istemezler degil mi? Birde gece 10 gb 15 lira ile beraber kullanmayi dusunuyorum problem olur mu

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Taahhütlü ve faturalı tarifeye/pakete faturasız paket olmaz.

• fırsat 8gb 29 tl 7tlye ek 2 gb ile 36 tl daha avantajlı bence haberim olmadan taşımışlar faturalıya benim 30tl iki paket indirim yaptılar :D
  • Pişman ettim ya Aralık'da Türk Telefom'da girdim 4 gb 1 bin sms 1 dk 22TL + 1,5 TL Vergi ama internet paket yetmiyor bana 4 gb :/ en iyisi 10 gb istedim maalesef diyorlar ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.