Şimdi Ara

1000₺ Android TV Box Önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar yakın zamanda uydu aboneliğimizi sonlandırdım ve tv boxa geçmeyi istiyorum ancak kafam çok karışık ne almam gerektiği hakkında bir türlü karar veremedim. Uzun süreler kullanacağım için ısınma gibi bir problemi olmaması, lisanslı , güncel ve kronik sorunu olmayan bir cihaz arıyorum. Ayrıca bu ip tv yi her tv boxtan kullanabiliyor muyum? O konuda da bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum.

• Benim evimde kullandığım cihazlar Amazon fire tv, Mibox ve dreamstar A2 hepsinden de memnunum. Piyasada daha yeni işlemcili modellerde vardır. Onları araştırın. Youtube da Mert Temizer ve Mithat Kılıç'ın inceleme videoları var size fikir verebilir.

• cengizkaya C kullanıcısına yanıt
    Hocam videoları izliyorum oldukça bilgilendirici ancak hangisini seçmeliyim karar veremedim. IP tv konusunda bilgi verme şansınız var mı? Her tv boxta kullanabilir miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sunny prime tv stick biraz daha koyarsan botech wzone tavsiye ederim. İp tv yi bu cihazların hepsi oynatır. Markette tivimate uygulaması var. Onu indirip kullanıyorsun ip tv yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.