Şimdi Ara

1000-1999 TL Fiyat Aralığında Celeron PC'lerden Başkasının Olmaması [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000-1999 TL Fiyat Aralığında Celeron PC'lerden Başkasının Olmaması [SS'li]
    1000-1999TL Arasındaki Notebook'lar
    1000-1999 TL Fiyat Aralığında Celeron PC'lerden Başkasının Olmaması [SS'li]
    1000-1999TL Arasındaki PC'ler

Yaz aylarında bir notebook almak gibi bir düşüncem vardı yakın zamanlarda fakat fiyatlara bakınca bi 7-8 sene ertelemeye karar verdim.
    Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda elinizdeki pcleri satışa çıkarsanız 3 aylık giderleriniz karşılanır mı sizce?
    bu devirde pc alınmaz...

Kaynak: vatanbilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-717A2C70C -- 3 Mart 2019; 23:12:29 >

• 7-8 senede düzeleceğini sanıyormusun y dışında yaşa yada tr de sürün gerçeği var enkazın kalkması 15 yıl sürse 10 yılda kurulum aşaması ömrümüz bitti zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah Dağıstan

Bu mesaj silindi.
    Hıyar çıkarsa sen yicen ama kabul mü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enkazın kalkması o kadar sürer mi bilemedim ama dünyanın ne olacağı da belli olmadığından belki o kadar sürebilir haklısınız.

Umutlarım tekrar söndü.
  • Emrah Dağıstan E kullanıcısına yanıt
    İkinci ele pek güvenemiyorum hocam ama tek çözüm ikinci el gibi. Öyle oyun oynama gibi bi düşüncem yok ama bu kadar da eski bilgisayarların bu kadar pahalı olması insanın sinirlerini bozuyor.
  • Enkaz kaldırılmaya bile başlanmadı farkındaysan henüz o yola bile girilmedi ben iyimser olarak o süreyi yazdım zihniyet aynı değişmediği sürece o süre bile çok az :)
  • Elinizdeki bilgisayarla olabildiğince idare etmeye çalışın tasarruf etmekten başka çare yok bu zamanlarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.