Şimdi Ara

1000-1500tl kasa toplama yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Elimizde gtx960 ekran kartı, hdd, monitör ve klavye-mouse bulunuyor. Yani sizden istediğim saydıklarım hariç (1000-1500tl arası) olabildiğince Gamer ve elimizdeki parçalara uyumlu bir kasa toplamanız. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: just4w0n

Merhaba arkadaşlar. Elimizde gtx960 ekran kartı, hdd, monitör ve klavye-mouse bulunuyor. Yani sizden istediğim saydıklarım hariç (1000-1500tl arası) olabildiğince Gamer ve elimizdeki parçalara uyumlu bir kasa toplamanız. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

İşlemci: Intel i5 6500 3.2 GHz Soket 1151 (Ücretsiz Kargo)

Anakart: ASUS B150M Pro Gaming DDR4 Soket 1151 (Ücretsiz Kargo - DOOM Oyun Hediyeli)

RAM: Kingston HyperX Fury 8 GB DDR4 2400 MHz CL15

Kasa: Deep Cool Kendomen RD USB 3.0 MidT ATX Siyah (5 Fanlı Fan Kontrolcü)

PSU: Aerocool KCAS Serisi 600 Watt 80+ Bronze (12V Tek Kanal 540 Watt)

http://www.antifiyat.com/urundetay.php?Ref_Urun=5250&ref=akakce&v=1.24.6

TOPLAM: 1530 lira..www.incehesap.com
  • Angelmax kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı kasaya sığar değil mi? (gtx960)
  • quote:

Ekran kartı kasaya sığar değil mi? (gtx960)

Sığar kardeşim, en babası (30 - 31 cm uzun kartlar) bile sığar, merak etme.. GTX 960 zaten çok uzun ve büyük yapıda olan bir kart değildir..
    Evet değil ama arkadaşa topluyorum bir aksilik çıkmasın diye. Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet değil ama arkadaşa topluyorum bir aksilik çıkmasın diye. Teşekkürler..

Anladım kardeşim.. çıkmaması lazım ama sen yine de kartın marka ve modelini yaz, netten bir bakayım detaylarına.. Gigabyte'ın 3 fanlı ekstra uzun modellerinden biri değilse en fazla 27 - 28 cm olması lazım o kartın.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelmax -- 30 Haziran 2016; 20:13:42 >
    Msi gtx960 4g

• quote:

Msi gtx960 4g

Tamam, gayet güzel.. kartın kendi sitesindeki teknik bilgilere göre uzunluğu 26.7 cm ve çift slot kaplıyor.. benim önerdiğim kasa 31 cm'e kadar olan ekran kartlarını destekliyor.. yani arada 4 - 5 cm civarı bir boşluk kalıyor diyebiliriz.. kartla kasa arasındaki boşluğa el bileğini koyabiliyorsun, öyle canlandır gözünde.. :)

https://tr.msi.com/Graphics-card/GTX-960-GAMING-4G.html#hero-specification Buradan kendin de bakabilirsin özelliklerine..
    Teşekkürler ilginiz için hocam

• quote:

Teşekkürler ilginiz için hocam

Bir şey değil kardeşim.. :) Kasa içine sinmediyse değiştirebiliriz istersen.. ama fiyatına göre gayet başarılı bir kasadır..

şuradan bakabilirsin kasanın detaylarına:http://www.deepcool.com/product/case/2015-02/9_1721.shtml
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.