Şimdi Ara

1000-1500 TL Arası Android Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AresThanatos (7 mesaj) Machinista (2 mesaj) BerkhanBalta (2 mesaj) Eminem Bağımlısı Genç (1 mesaj) Tom Hagen (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 1000-1500 TL Arası Android Telefon Önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    var mı önerisi olan ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gpu71

var mı önerisi olan ?

Bu forumda sorunuza alacağınız cevap %80 LG G2 olacaktır. Özellikleri, pili, ekranı, işlemcisi... Hepsi iyinin üzerindedir. Tabi başka seçenekler de var. Güncel telefonların Kullanıcı Yorumlarını okumak isterseniz BURADA Bağlantısını veriyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.
  • Arkadaşlar söylemeden ben söylim G2 G2 G2.
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Machinista

quote:

var mı önerisi olan ?

Bu forumda sorunuza alacağınız cevap %80 LG G2 olacaktır. Özellikleri, pili, ekranı, işlemcisi... Hepsi iyinin üzerindedir. Tabi başka seçenekler de var. Güncel telefonların Kullanıcı Yorumlarını okumak isterseniz BURADA Bağlantısını veriyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.

Eyvallah hocam

• Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TheLastSummoner

Arkadaşlar söylemeden ben söylim G2 G2 G2.

ben de onu düşünüyodum eyvallah
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

var mı önerisi olan ?

Eyvallah hocam

Ne demek hocam. Paranızı boşa harcamayın bence ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre alın. Oyun falan oynamayacaksanız o kadar para vermeyin. 1000 lira civarı telefonlar her işinizi görür.

• Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

quote:

var mı önerisi olan ?

Eyvallah hocam

Ne demek hocam. Paranızı boşa harcamayın bence ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre alın. Oyun falan oynamayacaksanız o kadar para vermeyin. 1000 lira civarı telefonlar her işinizi görür.

bakıcaz artık bütçeye göre teşekkürler görüşlerin için
    |
    |

• Yarbay
    5209 Mesaj
    1500 e çıkabiliyor san paralel ithalat z1 veya z1 c g2 den her yönden iyidir(ekran dışında)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    o cyvarda tabyky G2 ..aklyn yolu bir sonucta
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

1500 e çıkabiliyor san paralel ithalat z1 veya z1 c g2 den her yönden iyidir(ekran dışında)

Teşekkürler hocam
  • Binbaşı
    1256 Mesaj
    EL Cİ GE İKİ
    |
    |
  • Binbaşı
    1722 Mesaj
    indirimde görürsen xperia z1 yoksa g2 diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

o cyvarda tabyky G2 ..aklyn yolu bir sonucta

Eyvallah hocam
    |
    |
  • Yarbay
    7161 Mesaj
    Bu forumda G2 önerenler hep artı yönlerinden bahseder eksi yönlerini söylemezler onlarıda ben söyliyeyim bazı cihazlarda ortaya çıkan kasa gıcırdaması,kamerada noise oluşması,diğer cihazlara göre daha çabuk ve fazla ısınma buna bağlı olarak cpu hızının düşmesi beyaz renkli olan modellerde ısıya bağlı olarak sararma kitkat ile gelen bazı yazılımsal sıkıntılar örneğin veri ağı ile ilgili kesintiler hatalar çift tıklamada ortaya çıkan sorunlar,ahize sesinin derinden gelmesi ölü piksel sorunları bunları göz önünde bulundur ona göre kararını ver.

http://lidafx15gazetelerbiberhapinoraseosaatyarismasi.wordpress.com/2013/12/03/lg-g2-musterileri-sorunlarla-bogusmaya-basladi/

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/04/30/android-442-kitkattan-sonra-lg-g2de-sorunlar-bas-gosterdi

http://forum.donanimhaber.com/m_81977309/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musashi Naval -- 16 Mayıs 2014; 9:52:08 >

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    + pilinin değişmemesi
    + daha önemlisi tele bir şey olduğunda servise vermen gerektiğinde hafıza kartını çıkarıp alamaman ve resimlerinin servis elemanın eline gitmesi
    |
    |
  • Yarbay
    5209 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Teşekkürler hocam

Ne demek birşey değil
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ya kardeşim sen dinleme şu fanboyları.Herşeyde illahaki bir iki kişide çıkıcak sorunlar bu kaçınılmaz hangi cihazda hiç sorun çıkmamış.İstisnalar kaideyi bozmaz.G2 al paranı boşa verme.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    G2 Al tabiki. Fiyat-Performans ürünü istiyorsan.
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Bu forumda G2 önerenler hep artı yönlerinden bahseder eksi yönlerini söylemezler onlarıda ben söyliyeyim bazı cihazlarda ortaya çıkan kasa gıcırdaması,kamerada noise oluşması,diğer cihazlara göre daha çabuk ve fazla ısınma buna bağlı olarak cpu hızının düşmesi beyaz renkli olan modellerde ısıya bağlı olarak sararma kitkat ile gelen bazı yazılımsal sıkıntılar örneğin veri ağı ile ilgili kesintiler hatalar çift tıklamada ortaya çıkan sorunlar,ahize sesinin derinden gelmesi ölü piksel sorunları bunları göz önünde bulundur ona göre kararını ver.

http://lidafx15gazetelerbiberhapinoraseosaatyarismasi.wordpress.com/2013/12/03/lg-g2-musterileri-sorunlarla-bogusmaya-basladi/

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/04/30/android-442-kitkattan-sonra-lg-g2de-sorunlar-bas-gosterdi

http://forum.donanimhaber.com/m_81977309/tm.htm

görüşlerinizi göz önünde bulundurcam teşekkür ederim
    |
    |

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Arkadaşlarında dediği gibi LG G2 al.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.