Şimdi Ara

1000-1500 TL Arası Android Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: gpu71

var mı önerisi olan ?

Bu forumda sorunuza alacağınız cevap %80 LG G2 olacaktır. Özellikleri, pili, ekranı, işlemcisi... Hepsi iyinin üzerindedir. Tabi başka seçenekler de var. Güncel telefonların Kullanıcı Yorumlarını okumak isterseniz BURADA Bağlantısını veriyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.
  • Arkadaşlar söylemeden ben söylim G2 G2 G2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machinista

quote:

var mı önerisi olan ?

Bu forumda sorunuza alacağınız cevap %80 LG G2 olacaktır. Özellikleri, pili, ekranı, işlemcisi... Hepsi iyinin üzerindedir. Tabi başka seçenekler de var. Güncel telefonların Kullanıcı Yorumlarını okumak isterseniz BURADA Bağlantısını veriyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.

Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastSummoner

Arkadaşlar söylemeden ben söylim G2 G2 G2.

ben de onu düşünüyodum eyvallah
  • quote:

quote:

quote:

var mı önerisi olan ?

Eyvallah hocam

Ne demek hocam. Paranızı boşa harcamayın bence ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre alın. Oyun falan oynamayacaksanız o kadar para vermeyin. 1000 lira civarı telefonlar her işinizi görür.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

var mı önerisi olan ?

Eyvallah hocam

Ne demek hocam. Paranızı boşa harcamayın bence ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre alın. Oyun falan oynamayacaksanız o kadar para vermeyin. 1000 lira civarı telefonlar her işinizi görür.

bakıcaz artık bütçeye göre teşekkürler görüşlerin için
  • 1500 e çıkabiliyor san paralel ithalat z1 veya z1 c g2 den her yönden iyidir(ekran dışında)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o cyvarda tabyky G2 ..aklyn yolu bir sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

1500 e çıkabiliyor san paralel ithalat z1 veya z1 c g2 den her yönden iyidir(ekran dışında)

Teşekkürler hocam
  • EL Cİ GE İKİ
  • indirimde görürsen xperia z1 yoksa g2 diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

o cyvarda tabyky G2 ..aklyn yolu bir sonucta

Eyvallah hocam
  • Bu forumda G2 önerenler hep artı yönlerinden bahseder eksi yönlerini söylemezler onlarıda ben söyliyeyim bazı cihazlarda ortaya çıkan kasa gıcırdaması,kamerada noise oluşması,diğer cihazlara göre daha çabuk ve fazla ısınma buna bağlı olarak cpu hızının düşmesi beyaz renkli olan modellerde ısıya bağlı olarak sararma kitkat ile gelen bazı yazılımsal sıkıntılar örneğin veri ağı ile ilgili kesintiler hatalar çift tıklamada ortaya çıkan sorunlar,ahize sesinin derinden gelmesi ölü piksel sorunları bunları göz önünde bulundur ona göre kararını ver.

http://lidafx15gazetelerbiberhapinoraseosaatyarismasi.wordpress.com/2013/12/03/lg-g2-musterileri-sorunlarla-bogusmaya-basladi/

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/04/30/android-442-kitkattan-sonra-lg-g2de-sorunlar-bas-gosterdi

http://forum.donanimhaber.com/m_81977309/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 16 Mayıs 2014; 9:52:08 >
  • + pilinin değişmemesi
    + daha önemlisi tele bir şey olduğunda servise vermen gerektiğinde hafıza kartını çıkarıp alamaman ve resimlerinin servis elemanın eline gitmesi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

1500 e çıkabiliyor san paralel ithalat z1 veya z1 c g2 den her yönden iyidir(ekran dışında)

Teşekkürler hocam

Ne demek birşey değil
  • Ya kardeşim sen dinleme şu fanboyları.Herşeyde illahaki bir iki kişide çıkıcak sorunlar bu kaçınılmaz hangi cihazda hiç sorun çıkmamış.İstisnalar kaideyi bozmaz.G2 al paranı boşa verme.
  • G2 Al tabiki. Fiyat-Performans ürünü istiyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Bu forumda G2 önerenler hep artı yönlerinden bahseder eksi yönlerini söylemezler onlarıda ben söyliyeyim bazı cihazlarda ortaya çıkan kasa gıcırdaması,kamerada noise oluşması,diğer cihazlara göre daha çabuk ve fazla ısınma buna bağlı olarak cpu hızının düşmesi beyaz renkli olan modellerde ısıya bağlı olarak sararma kitkat ile gelen bazı yazılımsal sıkıntılar örneğin veri ağı ile ilgili kesintiler hatalar çift tıklamada ortaya çıkan sorunlar,ahize sesinin derinden gelmesi ölü piksel sorunları bunları göz önünde bulundur ona göre kararını ver.

http://lidafx15gazetelerbiberhapinoraseosaatyarismasi.wordpress.com/2013/12/03/lg-g2-musterileri-sorunlarla-bogusmaya-basladi/

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/04/30/android-442-kitkattan-sonra-lg-g2de-sorunlar-bas-gosterdi

http://forum.donanimhaber.com/m_81977309/tm.htm

görüşlerinizi göz önünde bulundurcam teşekkür ederim
  • Arkadaşlarında dediği gibi LG G2 al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.