Şimdi Ara

1000-1500 Euro'luk Vectra B ler neden 36 bin TL ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
4.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayıptır,günahtır yahu.Yurt dışında bu Vectra 1000 bilemedin 1.500 euro.Yani tek maaş ile alıyor adam.

Burda aynı km ve temizliktekiler 35-36 hatta 40 bin TL ye var.

3 sene eski bir Opel Vectra ya çalışılır mı?

Ayıptır günahtır.Bu milletin ne zaman alım gücü olacak?Ne zaman iyi evlerde oturacak arabalara binecek?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2001-vectra-hatasiz-otomatik-klima-137.000km-brc-sirali-sistem-545350315/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 18 Nisan 2018; 14:54:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Almanya da sıradan bir kaç Türk düğününden karışık video. Türkiye de bırakın asgari ücretliyi, bir doktorun bile bu lüksü kalıcı olarak yaşaması mümkün değil.

Etrafa öyle bir rahatsızlık veriyorlar ki ben buradan utandım. 9. dk ya dikkat, en sonunda polis çeviriyor, cezai işlem uyguluyor ve ona bile diklenmeye çalışıyorlar. Almanlarda kaldırıma toplanmışlar, çıkarmışlar telefonları, güle güle bizim Türklerin rezil oluşlarını çekiyorlar. Olaylarla uzaktan yakından alakam olmamasına rağmen, utanıp yerin dibine girdim.

Daha böyle niceleri var. Sosyal platformlarda ve video paylaşım sitelerinde aratın, bolca denk gelirsiniz. Refah bizim milleti bozuyor.

Bu da sözün bittiği yer

(Videonun ortalarına doğru gösterilen yazıyı mutlaka okuyun.)
  • Dunya bizi kiskandigi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok zengin oldugumuz icin ancak zenginler bu araclara bu paralari verebilir😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Dunya bizi kiskandigi icin

Bizi kıskansa kıskansa Afrika kıskanır.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Onlarinda ne kadar kiskanacagi mechul dogada yasiyor adamlar biz anca istanbul beton cezaevinde sefilleri oynariz

• Vectra B sahibiyim. Satacak olsam 20 demeye çekinirim. Gerçi ülkede parasını hak eden araç kalmadı ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Vectra B sahibiyim. Satacak olsam 20 demeye çekinirim. Gerçi ülkede parasını hak eden araç kalmadı ya...

Hocam senin çekinmeni gerektirecek durum yok ki.

5 kat döviz kuru 2 kat vergi olunca böyle oluyor.

70 bin euroluk sıfır 7 seriside 750 bin tl

• Orada otomobil üretiliyor tüketilmesi gerekir ki satılabilsin. Bizde ise ithal olduğundan dolayı pahalı, orada gelir vergisi ödenir bizde tüketim vergisi ödenir fark bu yüzden, orada daha büyük bir ekonomi işler burada daha küçük, ABD ile kıyaslarsanız fark daha da büyüyecektir. Orada bu arabalara kimse bakmaz bile. 1,6, 2 motor arabaya herkes güler çok fakirler bile almaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Elbette kurlar bu hale sokuyor ama sahibinden kullanıcıları da bunu kullanıyor gibi düşünüyorum. 3-5 yıl önce bu fiyatlara neler alınırdı. Psikolojik midir bilmem kıyaslamaktan kendimi alamıyorum. Dolar 10 lira da olsa bu araç pahalı derim. Saygılar...

İmla düzeltmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estonya Feribotu -- 18 Nisan 2018; 15:11:50 >
  • Ondan da bir ust kasasi 1500€ ya alinir.

Ulke:Finland

https://www.nettiauto.com/opel/vectra/9565061

• Sebebi son yillarda tl nin deger kaybetmesi nedeniyle yukselen TRY-SAHIN endeksi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Orada otomobil üretiliyor tüketilmesi gerekir ki satılabilsin. Bizde ise ithal olduğundan dolayı pahalı, orada gelir vergisi ödenir bizde tüketim vergisi ödenir fark bu yüzden, orada daha büyük bir ekonomi işler burada daha küçük, ABD ile kıyaslarsanız fark daha da büyüyecektir. Orada bu arabalara kimse bakmaz bile. 1,6, 2 motor arabaya herkes güler çok fakirler bile almaz.

Şaka yaptın heralde.

Gürcistan'da mı otomobil üretiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orada otomobil üretiliyor tüketilmesi gerekir ki satılabilsin. Bizde ise ithal olduğundan dolayı pahalı, orada gelir vergisi ödenir bizde tüketim vergisi ödenir fark bu yüzden, orada daha büyük bir ekonomi işler burada daha küçük, ABD ile kıyaslarsanız fark daha da büyüyecektir. Orada bu arabalara kimse bakmaz bile. 1,6, 2 motor arabaya herkes güler çok fakirler bile almaz.

Şaka yaptın heralde.

Gürcistan'da mı otomobil üretiyor?

Alıntıları Göster
    Arabayı koyacak yer bulamıyorum. Birde düşünün ucuz olduğunu neler olacak

• Aynı model passatların fiyatına bakınca vectra b ler bedava kalıyor. 36 bin liralik ilan için geçerli değil tabiki bu söylediğim.
  • quote:

Arabayı koyacak yer bulamıyorum. Birde düşünün ucuz olduğunu neler olacak

Alıntıları Göster
    Yok siz cidden şaka yapıyorsunuz

Ucuz pahalı olması ne ilgisi var.Ucuz olursa insanlar daha kaliteli ve güvenli araçlara biner.

Şehir planlamasını iyi yaparsın.Trafik minimum olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Yok siz cidden şaka yapıyorsunuz

Ucuz pahalı olması ne ilgisi var.Ucuz olursa insanlar daha kaliteli ve güvenli araçlara biner.

Şehir planlamasını iyi yaparsın.Trafik minimum olur.

Alıntıları Göster
    50 yıl önce olsaydı dediğiniz anlamlı olurdu da. Türkiye'de 20 milyon araç var bir günde fiyat düşerse millet isyan çıkarır. Bakınız cam filmi olayı

• elbette otomatik klima ve gelişmiş yol bilgisayarı fiyatı artıracaktır ama çok tabi, 50 binde olsa hadi neyse. 1.6 ve otomatik iyice yorar adamı.
    ama bu cd çalarlıymış tamam o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 18 Nisan 2018; 22:26:40 >
  • Valla bu konulardan da gına geldi artık allahıma...

Yok orda niye öyle yok burda niye böyle...

Burda böyle orda öyle ...

Orda öyleyse burda Neden böyle...

Neden burda öyle orda böyle ...

Yeter la bıktık ...

• berkenarjen B kullanıcısına yanıt
    Çünkü dünya globalleşiyor. Mağarada yaşamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

Valla bu konulardan da gına geldi artık allahıma...

Yok orda niye öyle yok burda niye böyle...

Burda böyle orda öyle ...

Orda öyleyse burda Neden böyle...

Neden burda öyle orda böyle ...

Yeter la bıktık ...
    haklısın..
    araç sigorta fiyatını bilse aklı cıkar...yıllık arabadan daha pahalı sigorta ödüyorlar..aylık belediyeye para veriyorlar
    bizim burda yılda 100 tl belediyeye para verirken etmediği küfür kalmıyor..)) sadece arabayı görüyor ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.