Şimdi Ara

1000-1200 bandında honor 7 vs?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dediğim fiyat aralığında cihaz düşünüyorum.Ekran boyutu max 5.5 inch olması gerek,parmak izi de önemli benim için.Honor 7yi almamam için sebep yok ancak tavsiye bölümünde pek ismini görmedim bu cihazın.Sizce nasıldır?

• . .
  • bende almayı düşünüyorum araştırdım pek kötü yanı yok gibi siz nerden almayı düşünüyorsunuz
  • P8 de alabilirsin hepsiburada disbritor 1200tl honor pilde p8 kmaerada daha onde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    p8 fena değil ancak parmak izi okuyucusunun olmaması beni honor 7ye itti.
  • (__kasva__) kullanıcısına yanıt
    türk telekomun bütçeme uygun tarifesinden hesaplayınca 1600 tlye falan geliyor.O fiyatlar bu telefona çok hemde 24 ay ödeyeceksin.Sıkar beni.O sebeple internet üzerinden 1000tlye falan düşürmeyi planlıyorum.
  • P8 1200 tl
    senin telefondan beklentilerin nelee

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    şarj ömrü,hızlı şarj olması,müzik kalitesi,internette gezinirken,oyun oynarken donma yapmasın,kamerada kötü olmasın yeterli.
  • O zaman en uygun honor 7 internette satiliyor
    P8 kamera ve tasarim olarak tercih edilebilir ama sana honor 7 slmani tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

O zaman en uygun honor 7 internette satiliyor
    P8 kamera ve tasarim olarak tercih edilebilir ama sana honor 7 slmani tavsiye ederim

P8 kamera performansında nasıl Honor 7 den iyi oluyor ki? Ayrıca Honor 7 nin pil perfomansının da gayet iyi olduğunu duyuyorum incelemelerden.
  • Domatesli Makarna Sosu kullanıcısına yanıt
    P8 KAMERADA HONOR 7 pilde TARTIŞMASIZ DAHA İYİ p8 in kamerasında ois var honor da yok bu çok önemli bir fark çok işe yarıyor ois
  • Domatesli Makarna Sosu kullanıcısına yanıt
    p8 in sensör kalitesi daha iyi rgbw bileşeni ayrıca resim işleme sürücüsü de var ois var daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatesli Makarna Sosu

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

O zaman en uygun honor 7 internette satiliyor

P8 kamera performansında nasıl Honor 7 den iyi oluyor ki? Ayrıca Honor 7 nin pil perfomansının da gayet iyi olduğunu duyuyorum incelemelerden.

Dostum,Huaweinin p9 ve p8'deki kullandıkları kamera sensörünü bilmiyorsun galiba.

G4'ün kamerası ile kapışabilicek bir sensör kullanıyorlar.

• Moto g4 plus'a da bakabilirsin güncelleme garantisi var hemde kamera konusunda baya iyi
  • Samsunng Galaxy A7 2016 tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.