Şimdi Ara

100 VE 105 Lv HAKKINDA HERŞEY(Mavi Zerk Dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
41.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> SilkRoad Online >> 100 VE 105 Lv HAKKINDA HERŞEY(Mavi Zerk Dahil)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1763 Mesaj
    Arkadaşlar Legend 4 ün gelmesiyle birlikte level sınırı 100 oldu ve mastery total level 300 kaldı. Yani 90 lvl charlar 100 lvla bambaşka bir buildle girecek(eular hariç) Tabi bir takım soru işaretleri var kafalarda. Bazı arkadaşlar arama yapıyor ama bulamıyor 100 lvl yapılandırma konularını. Ben buraya bulabildiklerimi koyuyorum. Extradan sizin açtığınız, bulduğunuz konu varsa linkini buraya yazın bende konu linkini buraya alayım..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

METU EEE

• Binbaşı
    1763 Mesaj
    Mavi zerk görevi eklenmiş, konu süpersonik olmuştur
    |
    |

METU EEE
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Süper Konu ... Teşekkür Ederiz ...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    İsminin yanında sarı ile ch lerde captain eu larda ise knight yazması ve potcudan alınan zerk sıselerı sayesınde 20 dakıkada bır zerk basabılme imkanı. Sise ye sag tıklıyorsun , kendi buflarının oldugu yerde sise resmi cıkıyor ona tıkladıgında 1 ve cancel yazıları cıkıyor 1 e bastıgında zerkın dolmus oluyor tekrar kullanmak için 20 dakikanın gecmesi gerekir. Medusa da cok ise yarıyor.
    |
    |
    daha ne olsun;) emeğe saygı
    |
    |
    Kullanılmamış sinema bileti, birkaç yıllık, birkaç kuruş, tanımadığım anahtarlar. Hangi evin kapısına uyacak yoksa kapıyı kim açacak? Çantamın içinde kırık sigaralar. Sanki paramparça bir aşk hikayesi içinde ben faili meçhul. Bir kadın var, biliyorum. 220 gibi bir numara var aklımda ama biri eksik, aşk sözlerinin heceleri kayık. Flaşlar... Eğer kayıpsam şuanda, kayıp, kaybolmuş gerçekten, götür beni şoför şehrin merkezinde büyük medya binasına!!! İşte ben, yeni ben, bu yeni disko kralı. Bu gece yepyeni kimliğimle, size bir hikaye anlatacağım. Bundan yıllar yıllar önce, kendini yitirmiş bir adam, bir gece büyük televizyon binasında mikrofona konuşmaya başlar. Hikaye o kadar basma kalıp, sıradan, anlamsızdır ki... Kimse bir anlam bulmaya çalışmaz. Sonunda bu anlamsız dünyada adam kral olur. Sonraa.. Kral bir gün bakar.. Ve görür ki: Herkes kraldır! Herkesin bir krallığı vardır! Bunun üzerine kral.. Ölür!
    Money for nothing!
  • Teğmen
    201 Mesaj
    benim arkini yanında Baronet Yazıyo sordum 100lv görevi dedi araştirir misin ?
    |
    |

• Yaklaş Yanıma Yanmassın...
  • ...!
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Arıştırıyorum, bir kac kişiden daha duydum bunu 2. bir görev daha varmış... Genel olarak toparlayayım onuda en kısa zamanda foruma eklerim...
    İyi Forumlar
    |
    |
    |
    |
    674 Mesaj
    Görevleri de Ekleseniz
    |
    |

BALIKESİRLİ
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Güzel Konu Saolasın.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Old_Wolf_Gaia

İsminin yanında sarı ile ch lerde captain eu larda ise knight yazması ve potcudan alınan zerk sıselerı sayesınde 20 dakıkada bır zerk basabılme imkanı. Sise ye sag tıklıyorsun , kendi buflarının oldugu yerde sise resmi cıkıyor ona tıkladıgında 1 ve cancel yazıları cıkıyor 1 e bastıgında zerkın dolmus oluyor tekrar kullanmak için 20 dakikanın gecmesi gerekir. Medusa da cok ise yarıyor.

benim merak ettiğim mavi zerk atak ve hasarını fazlalaştırıyormu yoksa sadece görüntümü? (rütbe dışında)
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Önemli bilgi: ArkadaşLar bir partideki 4 tane baronet yanyana geLince partyde ki BARONETlerin damageLeri artıyor
    |
    |

Lv: 101

Name: War_Staf

Build: Wizard/Cleric

Guild: yok :D
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    bende merak ediodm tskler güzel anlatmıssın xD
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Lastik Avcısı
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.