Şimdi Ara

100 milyon € parası olan insan neden hala kazanmak ister (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: j4cksp4row58

quote:

Orijinalden alıntı: replaypls

Bana 5 milyon çıksın hiçte 10 milyon istemem.Hayalleri büyük olanlar sürekli daha fazlasını ister ayrıca bi insan nasıl olurda 5 milyonu 4 yılda bitirebilir?

5 milyon dediğin nedirki 2 araba alır bir ev alır biter hatta 5 milyona alamıyacağında çok ev var

aynen

http://www.teknokulis.com/Haberler/Guncel/2012/09/01/singapurda-araclarini-oturma-odalarina-park-ediyorlar

17 ile 43 milyon lira arası evler

• neden..
  • Çünkü açsınız hepiniz.
  • İnsanın içinde yaşadığı cemiyet o insana güven vermiyorsa 1milyar doları da olsa çoluğum çocuk aç açık kalabiliriz korkusuyla çalışmaya devam eder diye düşünüyorum.

Lüks harcamalar
    - Malikane : 5Milyon EU
    - Yat : 2milyon EU
    - Lüks Oto : 1milyon EU (jipi sporu vs)
    - Jet uçak : 3milyon EU

Günlük harcamalar : 30bin EU

Bu adama 100milyon EU aldığı lüks malların bakımını ve yenilemesini sayarsak ve günlük harcayacağı paraya hesap edersek zaten çok uzun yetmez. Heh işte o yüzden bu adam çalışmaya devam etmelidir.
  • adam okadar para kazanabilcek konumsayda mutalak giderleride fazladır, olaya sadece giderler oalrak bakma yapacağın yatırımlar vardır, bağışlar da mutalak vardır. bu yüzden nekadar fazla kaznaırsan okadar iş okadar bağış okadar sosyal medyada görüntü tv de görüntü verirsin. bu işler zor dostum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:28:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

quote:

Bana 5 milyon çıksın hiçte 10 milyon istemem.Hayalleri büyük olanlar sürekli daha fazlasını ister ayrıca bi insan nasıl olurda 5 milyonu 4 yılda bitirebilir?

5 milyon dediğin nedirki 2 araba alır bir ev alır biter hatta 5 milyona alamıyacağında çok ev var

aynen

http://www.teknokulis.com/Haberler/Guncel/2012/09/01/singapurda-araclarini-oturma-odalarina-park-ediyorlar

Dünyanın en yüce tahtınada çıksan ,oturacağın yer, yine kıçının üstüdür

• quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

quote:

aynen

Dünyanın en yüce tahtınada çıksan ,oturacağın yer, yine kıçının üstüdür

Nietzche Reis

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.