Şimdi Ara

100 liraya kadar telefon için kafaüstü renkli müzik kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ***radyo*** (4 mesaj) JisriDuQuantum (2 mesaj) Alex Turner (1 mesaj) kingarthasilker (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1285 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar kuzenim için mavi renkte iyi ses veren 100 liraya kadar kulaklık arıyorum fazla büyük olmayacak tavsiyelerinizi bekliyorum

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar ben de kulaklık arıyorum hem pc de film müzik, hem de telefon için uygun ve hoş görünümlü önerebileceğiniz marka ve model var mıdır?

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Skullcandy-Hesh-Control-Talk-OE-Independent-SKS6HEDZ041//Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakustu-Kulakliklar/urunno=0000000442800

bu ürünü buldum ama?

Orijinalden alıntı: JisriDuQuantum

arkadaşlar ben de kulaklık arıyorum hem pc de film müzik, hem de telefon için uygun ve hoş görünümlü önerebileceğiniz marka ve model var mıdır?

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Skullcandy-Hesh-Control-Talk-OE-Independent-SKS6HEDZ041//Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakustu-Kulakliklar/urunno=0000000442800

bu ürünü buldum ama?

Selamünaleyküm

Bu kulakligi kullandim. Bu fiyata iyi bir tercih. Basları kuvvetli. Yalniz bu modelin kulak yastıkları soyulabilir. Benim kullandığım diğer modeliydi. Linkini atayim birazdan...

• Binbaşı
    1683 Mesaj
    http://www.dr.com.tr/Elektronik/Skullcandy-Hesh-Control-Talk-OE-Carbon-Red-SKS6HEDY120//Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakustu-Kulakliklar/urunno=0000000442799

1 liraya pil gibi bir şey alın. Kargoyu bedavaya getirin. Sağlıcakla...

|
    |

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

Orijinalden alıntı: JisriDuQuantum

bu ürünü buldum ama?

Selamünaleyküm

Bu kulakligi kullandim. Bu fiyata iyi bir tercih. Basları kuvvetli. Yalniz bu modelin kulak yastıkları soyulabilir. Benim kullandığım diğer modeliydi. Linkini atayim birazdan...

Aleyküm selam bir de benzere teknosa'da philips ve urbanear olarak modeller var ama nelere dikkat etmem gerektiğini bilmediğimden öylece bekliyorum hala :)

teşekkür ederim sanırım sipariş olarak bunu vereceğim inşallah sorun yaşamam :Ç)
    |
    |

• Binbaşı
    1683 Mesaj
    Bence film ve biraz baslı muzik için uygun. Tabi ki mucizeler beklemeyin. Ama 50 lirayı sonuna kadar hak ediyor. Ayrıca yakutu içeriğinide seveceksiniz. Bez deri benzeri taşima çantasi bile var...

|
    |

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.