Şimdi Ara

100 Liraya kadar klavye önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese kolay gelsin iyi forumlar.Led aydınlatmalı,mekanik olup olmaması önemli değil,fazla süslü olmayan (mesela klavyenin her yerinde dövme var yada kocaman üreticinin adı yazıyo),makro tuşlara sahip bi klavye arıyorum.Aklımda -gözü karartıp- G105 veya Zalman ZMK-400G,Frisby FX2 almak var fakat yine de sizlere bi danışayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoingToDie -- 24 Nisan 2017; 11:56:43 >

• Bilen birisi yazsın bari yav
  • G105 kullanan çoktur bence kullancı yorumlarını okuyum sorun soruşturun öyle alın.
  • Kimse yazmadığına göre durum öyle gösteriyo heralde.En azından adı sanı var
  • Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye

http://www.hepsiburada.com/everest-rampage-rapido-kb-r03-siyah-usb-7-renk-aydinlatmali-q-multimedia-makrolu-gaming-klavye-p-BD400145
  • kck78z kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş teşekkürler Aldığımda editlerim
  • Şimdiden hayırlı olsun
    Teşekkürler
    Hocam ben inceleme videolarını izledim de (gerçi hep çocuklar çekmiş) tuş atamalarını nasıl yapcaz ? Kutu içinden CD çıkmadı,internette arattığım da program felan da çıkmadı ?
  • G105 kullanıyorum 4 sene oldu sanırım herhangi bir problem yaşatmadı şimdiye dek, Ledleri çok iyi gündüz bile açık kalıyor hatta alışmışım artık, Zalmanda güzele benziyor.
  • Razer Blackwıdow Chroma Klavye Tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacrpk

Razer Blackwıdow Chroma Klavye Tr

Sanki 100tl ye blackwidow var da boş boş yazıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.