Şimdi Ara

100 liralık bütçem var. (giyim konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sivasta yaşıyorum. ve alışverişi internetten yapmayacağım. kendim gidip alacağım. önerebileceğiniz bir tarz var mıdır?(sweet hariç)

yani ne alacağıma kararsızım. kazak alacağım dolanıyorum mağazaları hepsi birbirinin kopyası.

100 liralık bütçem var. (giyim konusu)

misal şu gömlek nasıl? altına siyah ya da gene kot pantolon alabilirim. fiyatı 60 lira collezione.

ya da başka bir tarz var mıdır?

• O değil de adamın giydiği pantolon ne kadar dar yahu. Tamam ben de dar giyiyorum ama o kadar da olmamalı testisleri patlayacak
  • 60 lira çok bence. bu tarz bi gömleği başka mağazalardan daha ucuza kapatırsın 30 40 gibi
  • chandler1978 kullanıcısına yanıt
    naber hocam

sivasta malum esnafa güven olmuyor yoksa eski yimpaşta falan dolansam belki bulurum.
  • O tarz gömlekler daha uyguna 20_30 arasına DeFacto lcw de bulunuyor bence bu marka için çok ayrıca giyim fiyatları pahalı olmaya başlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulun keyfini çıkarıyorum hocam sen

hocam şimdi belki beğenmezsin ama lcw de felan bence çok güzel gömlekler oluyor. 40 liraya almıştım gayet kaliteli ve güzel. keza tudorsda da ucuza ve gayet güzel gömlekler var. 60 lira verilmez. esnafları bilemiyorum bazısının malı çok iyi çıkıyor bazıları kazıklıyor.
  • aziz bıktım senden aziz
  • 100 Tlye pantolon anca alırsın, ne giyimi?
  • 100 lira para mı ulan, ben ayakkabı bağcığı alamadım o paraya

• Ya fakir misin nesin

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Yo sivasliyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.