Şimdi Ara

100 de 100 ÖTV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç gün önce Hyundai servisine gittim. Ücretsiz check up için. Arabam servisteyken bende sıfır km araçların fiyatına bakayım istedim. İstemez olaydım. Fiyat listesi yokmus satış görevlisi yardımcı oldu.

Elantra ve Tucson fiyatlarını sordum. Elantra 80 000 tl den başlıyor falan filan derken sonra muhabbet ötv ye geldi. Görevli 100 de 100 bunlarda dedi. Ötv olmasa 40 000 tl ye al git dedi.

Benim arabam 2005 elantra şu aralar piyasası 32-33 000 civarı.

Diyeceklerim bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %160 ötv olan araçlar var tabiki yat ve pırlanta da %0
  • Mazot 1,5 lira

Tabi yat marinalarında

• Volswogen Polo'nun ötvsiz kdvsiz fiyatı
    32bin tl
    32bin tl
    32bin tlhttps://binekarac.vw.com.tr/polo.aspx#fiyatlar
    Hadi kdv olsun,ama şu araç için en fazla bin veya iki bin tl kdv alınması gerek.

Seat İbiza da 30bin tl ötvsiz kdvsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 22 Temmuz 2017; 18:47:58 >

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Kur olmadan 8 bin oluyor.

• Üretim e dayalı olmayan bir politikaya sahip her ülkede, vatandaşlar sevilmeye mahkumdur. Akp nin de en sevdiği hobinin vatandaşını silmek olduğunu da işin içine katarsak, büyük resmi çok rahat görmüş oluyoruz.

• Ötvye indirim mi geldi? Ben en son %140 ötv ile almıştım araba? Bak çok güzel indirim olmuş. Düşünenleri tebrik ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 140, %160 soylenilecek soz bulunamıyor bunlara.

• Şu kadar ağır vergi koyacağına sadece motor hacmine göre en fazla %60 en az %25 vergilendirme olmasını,Üretim ve montajını ülkemizde yapan firmaların araçlarında ötv 0 olmasını,ayrıca tüm araçlarda kdv'nin ise sadece %10 olmasını isterdim.

Mazda almak daha iyi

3.sınıf, otobanda 100'ü geçince titreyen Symbol 85.000₺

• Ötv dediğin şey deprem zamanı geçici olarak konan bir vergi. Deprem geçeli 17-18 yıl oldu akp bir türlü kaldırmadı.
    Demek ki eski hükümet zamanı olsa o arabaları 40 bine alacağız. Bir de eskilere laf ederler halkı bu kadar soymuyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Mazda almak daha iyi

Harbiden öyle,bizim arkadaşda vardı sattı sonra evleneceği için,müthiş arabaydı diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Temmuz 2017; 13:1:58 >
  • Acaba bu yüzden mi yerli araç yapmıyorlar, bunlardan herşey beklenir, vergiden olacağız diyorlardır, sadece lafta söyleyip milleti uyutuyorlar, yoksa yerli üretilse vergi alamazlar, kıyamet kopar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Acaba bu yüzden mi yerli araç yapmıyorlar, bunlardan herşey beklenir, vergiden olacağız diyorlardır, sadece lafta söyleyip milleti uyutuyorlar, yoksa yerli üretilse vergi alamazlar, kıyamet kopar.

Dediğiniz gibi sadece lafta kalıyo söyledikleri aynı eskiden oturduğum fikirtepedeki lakabı kurusıkı olan arkadaşım gibi lafa gelince 4 kişiyi döverek otobüsten atardı

Ama bi gün pazarcılarla kavga çıktı biri bıçak çekti bende eline tekme atıp bıçağı düşürdüm o arada biri önceden farkedip polise haber vermiş mahelleden olay yatışınca bi baktık Zeki yok sonra evine gidince kapıyı annesi açtı sorduğumuzda tuvalete geldi şimdi çıkar dedi

Bunlarda aynı sadece laf salatası yapıyorlar olay gerçekleştiğinde uzaklaşıyorlar

Bu arada vergi olayına bende katılıyorum bu kadar fazla hiç bi uğraşı olmadan rahatça vergi alınıyorken neden uğraşsınlarki hazırı varken

• Beyler bunlar gayet normal, almanyada %250 vergi alınıyor burda %100 alınıyor biz iyiyiz bizde vergiler insaflı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

Beyler bunlar gayet normal, almanyada %250 vergi alınıyor burda %100 alınıyor biz iyiyiz bizde vergiler insaflı

Burda insanlari kandirmaya utanmiyor musun.Devlet dusmani misin fetocu musun eyyyy sen nesin ya.Almanyada vergi %786

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.