Şimdi Ara

100 cap tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 3 char arasinda kaldim 100capte sizce hangisi bu ucunden biri olsun lutfen.... s/s fire/cold spear fire cold bow fir cold hangisi atkadaslar s/s de fire yerine lightda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi server?

• elamidas baliyicam only ch
  • arkadaslar bir cevap verebilicek yok mudur?
  • Broderick kullanıcısına yanıt
    elamidas hocam ne onerirsin? spear fire cold dusundum int
  • Elamidasa başlama

• Broderick kullanıcısına yanıt
    cok guzel sw hocam yakindada aciliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broderick

Elamidasa başlama

Hangi servera baslayalim

• Phreak LoL kullanıcısına yanıt
    elamidas hocam bence cok guzel bir server olucak skalidor oynadim gayet kaliteliydi suanki sistemide cok guzel yapmislar yarin aciliyor.... isterseniz beraber oynayabiliriz....goldbot olayi yok yani engelledirler dyebilirim :)... cok guzel bir sistem sahsen orjinal srodan daha cok seviyorum bu serveri
  • quote:

Orijinalden alıntı: adel1147

elamidas hocam bence cok guzel bir server olucak skalidor oynadim gayet kaliteliydi suanki sistemide cok guzel yapmislar yarin aciliyor.... isterseniz beraber oynayabiliriz....goldbot olayi yok yani engelledirler dyebilirim :)... cok guzel bir sistem sahsen orjinal srodan daha cok seviyorum bu serveri

http://pharaoh.hammer-sro.com/?pg=news

Böyle bi server da var. Kararsız kaldım vallahi napalım ? Elamidas da var bende bu da hazır.
  • Phreak LoL kullanıcısına yanıt
    hocam ben bu elamidasin yapimcilarin eski serverindan memnundum... sahsen ben buraya baslamayi dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: adel1147

hocam ben bu elamidasin yapimcilarin eski serverindan memnundum... sahsen ben buraya baslamayi dusunuyorum

ben de başlayacağım d guild yok maalesef. of...
  • Bi arkadaşın önerdiği Altun Online acılmıs bugün saat 3te başlayalım mı arkadaşlar?
  • konu amacindan sapmis arkadaslar sorumu tekrarliyorum 100 capte fire cold spear mi acmaliyim yoksa s/s light cold bich me
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.