Şimdi Ara

100 bin aile arabası tavsiyesi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar meraba. 2018 yılına girmeden bir aile aracı almayı düşünüyorum.
    Öncelikle donanımlı ve tamamen konfor odaklı olsun istiyorum. Aile boy ortalaması 1.85 olduğu için ön ve arkada geniş hacim gerekli. Ayrıca bagaj da önemli malum bi yere gidince annemin çiçekleri filan :). Otomatik vites almamdaki neden zaten. Dizel düşünmüyorum.
    Böyle bakınca da elimde 2 model kalıyor. Corolla advance ve Civic elegance. İkisi de lpg li olarak ortalama 100 bin civarı oluyor.
    Kafam çok karışık. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J3yPRinCe -- 12 Kasım 2017; 11:37:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100 bin liraya şu zamanda alınacak en iyi araba

hyundai elantra elite plus

• Elantra elite plus

• Teşekkürler arkadaşlar gidip bakacağım bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

100 bin liraya şu zamanda alınacak en iyi araba

hyundai elantra elite plus

muhterem ekranlı cerato olmaz mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Octaviaya bakın...

• Dizel istemiyorsanız elantra elenir. Benzinli olanı sadece baz donanımla geliyor, donanım isteğinizi karşılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Dizel istemiyorsanız elantra elenir. Benzinli olanı sadece baz donanımla geliyor, donanım isteğinizi karşılamaz.

helal konuyu okumadan elite plus i yapıştırmışlar

• polo nede olsa büyük
  • Lpg düşünüyorsanız Corolla ve Civic mantıklı ancak Megane Sedan 1.2 Tce Edc bakmanızı tavsiye ederim.

Turbo benzinli ünite ve Edc'nin sürüş keyfi ve performansı Corolla ve civic'in Atmosferik benzinli ve Cvt şanzımanından çok,çok önde.

Sakin kullanıldığında 1.2 Tce Megane'da ekonomik olmayı başarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Dizel istemiyorsanız elantra elenir. Benzinli olanı sadece baz donanımla geliyor, donanım isteğinizi karşılamaz.

helal konuyu okumadan elite plus i yapıştırmışlar

İsteğe uygun öneri sunmak lazım, genelde insanlarda kalıplaşmış öneriler oluyor, direk yapıştırıyorlar.

Yüksek performanslı otomatik vites araba önerisine corolla 1.33 yazan adam gördüm ben

• Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün citroen skoda ve hyundai gezdim. Elentra aynan benzinli sadece baz olduğu için malesef olmadı. Citroën ise izolasyon sıfır neredeyse. Skoda da sürekli dsg kafamı kurcaladı. En kısa sürede megane ve kia bakacağım.

• Hocam corolla veya auris hybrid bakın derim. Auris hybridin station modelide var bagaj çok lazımsa. Bu iki model olmazsa octavia bakmanızı öneririm.

2018 de corollanın hibrid modeli gelecek diyorlardı bir araştırın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerotobil -- 12 Kasım 2017; 23:18:42 >
  • Hocam bugün baktım. Fakat hybrid 1.8 olduğu için vergi dilimine takılıyor malesef. Yoksa çok beğenmiştim. Ama yarın benzinli için test sürüşüne gideceğim bakalım

• mondeo 1.5 ecoboost titanium daha iyi seçenek yok gözümde
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-full-plusfull-deri-koltuk-isitma-sogutma-masaj-489200174/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 13 Kasım 2017; 3:19:2 >
  • Hocam çok beğendiğim bir araba. Ancak 1.5 motor o kasaya tahminim 8 9 litre yakar ve ben 15bin km yapıyorum yılda. Malesef karşılayamam onu

• Hocam çok beğendiğim bir araba. Ancak 1.5 motor o kasaya tahminim 8 9 litre yakar ve ben 15bin km yapıyorum yılda. Malesef karşılayamam onu

• 2016 Mondeo vardı, çok güzel konforlu gemi gibi araç ama yakıtı 12litre uzak durun iflasa sürükler adamı

@
  • şanzıman kumarı oynayacaksanız kusursuz araç octavia 1.4 tsi dsg sizin için bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.