Şimdi Ara

100 adet Motorola Atrix 4G 16GB TEK FİYAT 7o TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
12
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ürünün yıpranma konusunda bişey diyemem sonuçta ikinci el cihaz ve temizliği konusunda size katılırım ama ürünün usb girişi çalışıyor ve içerisindeki pili telefon içerisindeyken şarj ediyorum başka kablo ile bir deneme yapabilirsiniz.
  • Faustus F kullanıcısına yanıt
    üstat senin ürünü değiştirecez bu şekilde kullanılmaz.

sana mesaj olarak kargo bilgilerini yolladım.
  • 1 adet 2, tip telefon varmı şuan elinizde
  • hayırlı satışlar hocam.

hem ben de hem de abimde atrix var. benim tel de wsde tuşları, abimimkinde ise hem wsde hemde dikey bi çizgisel dokunmatik ve kulaklık girişi bozuk çalışmıyor.

eğer elinde dokunmatik varsa iki adet çok makbule geçer. bizdeki iki atrixte alındığı gibi orjinal rom lu vs... abime telefonu doğru dürüst kullamadığı için telefon masrafı yapacaktık. özel bi ilgilenir misin hocam. belki kıyıda köşede elinde dokunmatik vardır bi bakıversen. tşk ler hayırlısı satışlar..
  • Elimde dokunmatik yok üstat ama zamanında getirerim aliexpress den sende sipariş verebilirsin 4.5-5 dolar arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de atrix kullanıyordum, 1 defa dokunmatiği değiştirdim, 2. defa değiştirdiğimde ise digitizer yeni olduğu halde belli kısımlar çalışmamaya başladı.
  • Piyasada çok bozuk dokunmatik var Yada biz takarken bozuyoruz benzer bişey benimde başıma geldi bende bu sebepten uyguna direk satışa çıkarttım ürünleri

• Ben atrix'i samsung hızlı şarj ile şarj edince telefon bir daha açılmadı. Şarj da olmuyor. Sorun batarya da mıdır acaba? elinizde satılık batarya var mı?
  • Merhaba benden mi almistiniz urunu,samsung veya baska bir markanin sarj aleti ile sarj etmeniz cihazlara zarar vermez,Benim elimdeki piller cihaza ait satilik yok elimde

• 1 adette ben aldım, güvenilir satıcı

teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar, konuyu sabote etmiş gibi olmayayım ama, bu cihaza uygun fiyata batarya nereden alabiliriz. ben telefonu tuğrul beyden almıştım. şu anda wifi-bluetooth çalışmıyor ama onları fazla sorun etmiyorum. çok yoğun kullanmasam da telefonu hergün şarj etmek zorunda kalıyorum. bu yüzden batarya lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.