Şimdi Ara

$100 a kadar en iyi 5 + 1 hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tylor (11 mesaj) koraycetin (4 mesaj) fulmonty (3 mesaj) eozen81 (2 mesaj) X (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> $100 a kadar en iyi 5 + 1 hangisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1345 Mesaj
    Inspire serisinden uzak durmak lazım. Onun yerine logitech veya philips iyi seçim olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    976 Mesaj
    500 watt ses ne demek biliyor musunuz siz? bununla stadyuma yayin yaparsin. bu kadar saf olmayin ya
    |
    |
  • Binbaşı
    1532 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: doganza

500 watt ses ne demek biliyor musunuz siz? bununla stadyuma yayin yaparsin. bu kadar saf olmayin ya

100 dolara kadar demiş arkadaş.O fiyat aralığından bahsediyoruz.Yoksa 500W rms diyorsan LOGITECH Z-5500 Megaworksden yine iyi bence.Hem 500W rms e sahip olan model INSPIRE değil MEGAWORKS'dur.Biz burda INSPIRE'lar için bass sorunu var dedik.Donanımın D'sinden anlamayıp bir de BAN! yazıyorsun.
    |
    |
  • Yarbay
    5977 Mesaj
    arkadasa anlamıyosun demisin ama sende pek anlıyor sayılmazsın .yukarıda yazdıklarına gore sende 170$'lık megaworks ile 450$'lık 5500'u karsılastırdın ya helal olsun.yani kusura bakma senin şahsi gorusun buysa sana daha ne diyim iyi kazık yemeler
    quote:

Orjinalden alıntı: X

quote:

100 dolara kadar demiş arkadaş.O fiyat aralığından bahsediyoruz.Yoksa 500W rms diyorsan LOGITECH Z-5500 Megaworksden yine iyi bence.Hem 500W rms e sahip olan model INSPIRE değil MEGAWORKS'dur.Biz burda INSPIRE'lar için bass sorunu var dedik.Donanımın D'sinden anlamayıp bir de BAN! yazıyorsun.

su konuya bi acıklık getırelim
    creative megaworks=170$-500w 5.1
    logitech z-5500=450$-505w 5.1
    logitech x530=80$-70w 5.1
    philips mms460=80$-80w 5.1
    creative t5900=110$-76w 5.1
    creative 5200=75$-47w 5.1
    creative t7900=170$-92w 7.1
    logitech z-2300=175$-200w 2.1
    crative gigaworks=550$ 700w 7.1
    |
    |

• Yarbay
    8949 Mesaj
    5200 kullanan biri olarak bende Creative in bass larından çok memnun değilim yani şöyle açıklayayım kumandadaki bass ı ortaya alıyorum task bardaki ses kontrol panelindeki Bass eviyesi ise 23/100 Teas ise 70/100 hem de EAX destekli birşekilde ancak adam gibi bir ses alabiliyorum düşünün işte balansı, ama bir arkadaşımda 5300 var (ki ben onu bulamadım) dehşet alet hiçbir sorunu yok,

Kuzenime de 5+1 alma durumumuz var o yüzden bende sayenizdeşu Logitech X-530 u incelemeye aldım

Creative 5200 ile Logitech X-530 arasındaki farkları kabaca belirtelim ki bi rönbilgi olsun ama deneyinmleri olanlardan daha çok paylaşım bekliyoruz

Creative 5200

6 Watts RMS per satellite speaker /17 Watts RMS subwoofer
    Front center satellite speaker for mind-blowing action in DirectSound® 3D games with Sound Blaster® 5.1 sound card
    Dynamic frequency response from 40Hz-20kHz for a clean range of lows, mids and highs
    Best clarity in its price class with 75dB signal-to-noise ratio
    Proprietary CMSS® upmix technology for 5.1 surround sound with 4-channel Sound Blaster® sound cards
    Creative IFP™ (Image Focusing Plate) design using a curved front baffle and a contoured flare to improve satellite speaker sonic accuracy without sacrificing tonal balance
    Wired volume / bass control with power switch and a headphone output
    EAX® technology for realistic 3D audio in games and 5.1 discrete channels with Sound Blaster sound cards
    Electronically contoured satellite speakers with high performance drivers

Logitech X-530

Total RMS power: 70 watts RMS
    Satellites: 45 watts RMS (2 x 7.4 watts front, 15.5 watts center, 2 x 7.4 watts rear)
    Subwoofer: 25 watts RMS
    Total peak power: 140 watts
    Frequency response: 40Hz - 20kHz
    Drivers:
    Satellites: (2) 2" drivers per satellite
    Subwoofer: 5.25" ported driver
    Speaker dimensions (H x W x D):
    Satellites: 8" x 2.5" x 3"
    Subwoofer: 9" x 6" x 9.25"
    Signal-to-noise ratio: >96dB

Bu bilgilerin alındıgı ürün adresleri

Creative 5200

Logitech X-530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 13 Şubat 2005, 15:05:47 >
    |
    |

• Yarbay
    5977 Mesaj
    zaten 5200 ile x530 karsılastırmak pek mantıklıca degil zaten 5200 eski bi sistem ama bence t5900 almaya deger aradaki fark
    |
    |
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    megaworks gerçek 500w değil
    230w anca verebiliyor, test edilmiş.
    |
    |
  • Yarbay
    5977 Mesaj
    mutlaka yalan haberdir cunku butun profesyoneller o sistemi alıyo oyle bişe olsaydı anlasılırdı
    quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

megaworks gerçek 500w değil
    230w anca verebiliyor, test edilmiş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    976 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: X

quote:

Sana da
    |
    |

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ya arkadaşlar logitech i ben hiç denemedim yani tamamen sizin önerilerinizden dinliyorum benim istediğim sağlam basslar ve temiz bir ses birde aşağıdaki linke bakar mısınız kullanan yada deneyen varsa bi bilgi versin

http://www.ozaki.com.tw/global/en/products/products_Feature.php?source=series&pID=39
    |
    |
  • Yarbay
    4053 Mesaj
    logitech z640

evde kutusunda duruyo, sıfır gibi.
    satılık bilgilerinize
    |
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    ben de philips var 5+1 gayet güsel 90milyona almıştım zamanında tavsiyede ederim
    fiyatına göre gayett iiiiiii
    |
    |
  • Yarbay
    8949 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

Ya arkadaşlar logitech i ben hiç denemedim yani tamamen sizin önerilerinizden dinliyorum benim istediğim sağlam basslar ve temiz bir ses birde aşağıdaki linke bakar mısınız kullanan yada deneyen varsa bi bilgi versin

http://www.ozaki.com.tw/global/en/products/products_Feature.php?source=series&pID=39

Nacizane tavsiyem bu tip ürünlerde almışken bir kere almaya çalış, yani Creative Logitech konuşulan bir ortamda Ozakı yi bence şıklar içine bile almamalısın

Saygılar
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.