Şimdi Ara

100-150 arası ses sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar.Ben 100-150 arası ses sistemi tavsiyesi istiyorum(3+1,4+1,5+1).Bilgisayarda kullanacağım için oyun müzik ve film izlemek için istiyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum.

• CREATIVE INSPIRE 6060 5.1gold pc t6060 5+1 ben kulanıyorum çok memnunum son seste bile mükenmel ses kalitesi kumandasıda bi okadar kaliteli

özelikler

Hoparlör Gücü : Her bir uydu 8 W RMS (4 uydu)
    18 W RMS merkez uydu
    22 W RMS subwoofer
    Freqkans Yanıtı: 40Hz ~ 20kHz
    Sinyal-Gürültü Oranı (SNR): 80dB
    Boyutlar (U x G x Y):
    Ön ve Arka Uydu Hoparlörler 8.3cm x 9.3cm x 22cm
    Merkez Uydu Hoparlör 17.8cm x 8.9cm x 12.3cm
    Subwoofer 18.2cm x 25.3cm x 28.6cm
    Kablolu Uzaktan Kumanda 8.6cm x 3.8cm x 2.1cm

Fiyatı gold pc de 160 tl ama bu fiyata göre bence parfornmas çok güzel eğer beğenmesen başka tavsiyelerimde olur tabi

• Bunu beğendim ama gold da bulamadım ben.Başka tavsiyelerini de yazarsan sevinirim
  • altec lansing vs4221 kendi fiyat aralığında harika bir set.şuan kampanyada(teknolojix) ve fiyatı 149 ytl
  • aradığım 2+1 değil.Üstelik ürünün altec olması da beni düşündürüyor fazla bilgim olmamasına karşın bu markayı duymadım şu zamana kadar.Logitech ve creative şu zamana kadar olumlu eleştiri duyduklarım.Bu 2 marka bazında ürünler daha çok işime yarar.Mesela LOGITECH X-530 sence nasıl bi ürün?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatal_hand

aradığım 2+1 değil.Üstelik ürünün altec olması da beni düşündürüyor fazla bilgim olmamasına karşın bu markayı duymadım şu zamana kadar.Logitech ve creative şu zamana kadar olumlu eleştiri duyduklarım.Bu 2 marka bazında ürünler daha çok işime yarar.Mesela LOGITECH X-530 sence nasıl bi ürün?

o zaman ilk iş araştır , belli kalıplardan çıkarak başka ürünleri yönel
  • ben zaten araştırdım.Aklımda da bi kaç sistem var zaten.Ama performanslarını bilmiyorum.Kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum ben sadece şuan.
  • 2+1 istememişsiniz ama yine de o fiyat aralığında Philips SPA9300 ü dinleyin.
  • Peki şöyle sorim Logitech in x-530 modeli mi yoksa x-540 modeli mi?nedenini de açıklarsanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatal_hand

Peki şöyle sorim Logitech in x-530 modeli mi yoksa x-540 modeli mi?nedenini de açıklarsanız sevinirim.

hangisini daha ucuza bulursan onu al derim. x540 tamamıyla x530 un aynısı sadece kumanda farkı var diye biliyorum, şekil dışında başka farkları yok. yinede başka yorumlarada bak bende gördüğüm kadarını söylüyorum sadece mağazadan dinlemiştim ikisinide, bi farkları yoktu
  • sanırım x-540 da kumanda var.Peki kumandadan neleri kontrol edebiliyooruz?
  • Bass i ses volume ü ayrica en çok ariyacağin özellik olucak Matrix modunu.

x540 ile x530 arasinda ki fark kumanda ve kumandadaki matrix tusu.

Matrix tusu ne diye sorucağini düşünerek açikliyayim. Matrix tusu her türlü konsolda 5.1 ses karti gerektirmeden bütün hoparlörlerden ses elde etmeni sağliyor. Yani neredeyse kalite bozulmadan her türlü ortamda dinliyebiliyorsun.
  • tmm çok teşekkür ederim hepsiburada da 540 530 dan daha ucuz.Bunların daha ucuzunu bulursam 540 almaya çalışacam.
  • bugün x-530 aldım Kurulumu yaptım.Dinliyorum.Hoşuma gitti.Zaten aşırı bir isteğim olmadığı için beni memnun etti.Yorum yazan herkese teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.