Şimdi Ara

100 - 120 bine araç bulunamaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
4.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar da değil. Tamam alım gücümüz eskisi gibi değil ama o paraya ayağını yerden kesecek ve orta kalitede çok güzel sıfır araçlar alabilirsin.
  • Abim 110 a 5.30d aldı e60 2006 model 156binde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18.Bayezid

Aynen hocam olay paranın olmaması da değil , aracın o parayı hak etmemesi. Eşimle toplam kazancım 12 bin civarı aylık. Ben bilmiyor muyum krediye abanıp araç almayı. 280 bin km de araca biniyorum alayı 2 yıl oldu 79.000 km yol yaptım. Bi kucak para veripte değmeyen araca binmek zoruma gider, enazından elimdeki araç parasının karşılığıdır diyorum devam ediyorum.
    Bir ara latitude bakmıştım, dediğiniz gibi piyasası nispeten ucuz olan ama biraz kaliteli olanlardan diye. Onu da satamazsın edemezsin dediler vazgeçirdiler. Yeni bişey olsun 5 - 10 yıl götürsün istiyorum
    Şayet 5-10 yıl kullanacaksanız alma satma işini pek düşünmeyin, Latitude aracı bir dönem çokça takip etmiştim, memnun olan fazlasıyla vardı. İşin bir diğer boyutu oldu da satmaya niyetlendiniz emin olun temiz kullanılmış ve ederinde yazılan her araç birkaç gün içinde satılabiliyor. Satamazsın edemezsin diyenler muhtemelen 50.000 liralık arabayı başkasına ittirebilir miyim diye 60-70 binlere koyanlar.
    Şu an para pul oldu resmen, ben 2012 de sıfırı 40.000 lira olan aracı 57.000 kilometredeyken 2017 de 54.000 e aldım, şu an 81.000 kilometrede ve 77.000 lira teklif edildi aracıma. Eder mi derseniz bence etmez lakin paranın alım gücü kaybolduğu için birim para olarak değer kazanmış görünüyor, iş altın ve döviz hesabına girince 54.000 e aldığım aracı 77.000e satsam bile zarardayım. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz.

• Ben de aynı durumdaydım, 100 bine kadar düzgün araç bulamadım aracımı sattıktan sonra.

Çok yakın bi arkadaşımın arabasını aldım, arkadaşım sıfır almıştı ilk sahibi 2015 Model dizel Alfa Romeo Giulietta, 39 bin km'de hatasız boyasız. En üst paket, cam tavan gibi opsiyonları da var. Yakın arkadaş olduğumuz için sağolsun bana 90 bine verdi.

Anca yakından bulursunuz temiz kafanıza yatan araba, yoksa gerçekten bulunmuyor.
  • 120 bin civarına 2015/2016 model dizel manuel comfortline passat alınabilecek en ideal seçenek gibi...
  • Yalnız elegance full paket değil. Dolu paket diye geçer genelde, fullu executive diye geçiyor. Arkadaşınız biraz fazla vermiş sanki.

2006 bmw al hacı diyenlere de bakma. O yaştaki bir bmw üzebilir masraflarıyla. Benim aklıma eğer hb düşünürseniz astra k veya sedan focus 3,5 dizel geliyor. Bu arabaların dynamic ve titanium paketlerinin temizi bulunur o paralara. Çok pahalı değil mi dersen öyle ama adam 2002 corollaya 50bin lira istiyor. Geçen sıfır araba alınmaz filan diye konu açan birisi vardı sanki ikinci eller çok iyiymiş gibi. Şu aşamada aslında elde araba varsa kesinlikle araba filan alınmaz.
  • 2017 model 25bin Kmde excutive 115e aldım hatasız

100 - 120 bine araç bulunamaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üstadim 100-120 arası D segmenti Mondeo ve İnsignia alabilirsiniz. Lakin bu işin sonu yok biraz daha paketi fazla olsun şusu olsun busu olsun derseniz araç dahi alamazsınız
    kararınızı en fazla 3 model de belirleyin onlar üzerinden gidin yoksa işin içinden çıkamazsınız. Araba zevk meselesi ben Alman arabasından yanayım başka arkadaş derki japondan gayrisi yalan siz kişisel zevkinize göre eleme gerçekleştirin araçta bulunur.
  • 122bin tl ye opel astra sedan 1.4 benzinli otomatik almıştı babam nasıl 100-120bine araba yok anlamadım. 2015-14 ya da 2016 seat leonda mı bulunmuyor :/

• Tr ye tatile geldim gecen.

Araba kiraladim antalyadan ve verdikleri araba Pejo 301 idi. Ooo dedim iyi, bende de pejo var, hem bu biraz daha buyuk bir arac benimkinden (Ben de 2013 model pejo 208 var).

Neyse atladik arabaya. Bastim gaza gidiyorum. Gidiyorum ama bir tuhaflik var arabada. Arabadan giderken hic bir geri donus alamiyorum. Ne direksiyon dan ne koltuktan.

Sanki tenekeyi alip icine motor koymuslar. Viraja giriyoum, dusuk hizlarda bile araba kaymaya basliyor, yatiyor. Araba hic guven vermiyor. Dedim ulan bu nasil araba. Pejo 208 den hem malzeme kalitesi, hem yol tutusu cok daha kotu. Tam bir modern tabut.

Fiyatina bi bakayim dedim 100 bin TL

Allah kolaylik versin kardeslerim. Turkiyede insanlar birak bu arabayi almayi, bu sartlarda temel ihtiyaclarini gidermeleri bile cok buyuk bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyp -- 9 Ekim 2019; 10:41:41 >

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hemen 100 bin tl biriktirip clio veya seymbol almalıyım...
    Nefes almak için beyninin %99'nu kullanıyor sanırım engelleyimde bidaha fikrini görmeyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkinci el 90 130 arası peugeot 508 eat6lar var bir bakın isterneşz

• Benzer bir durumdaydım, 5 ay önce yetti be deyip 2009 model w204 kasa mercedes c180 aldım 89 bin tlye üstelik 63 bin kmde henüz. Verdiğim paranın karşılığını çok çok alıyorum ha ama bu modelde olması gereken rakam 50-60 bin tl olmalı o ayrı. Ülke şartları....
  • 100-120 arasına dizel astra sedan, elantra, focus gibi araçlar denk geliyor.
    veya sıfır corolla vision cvt alabilirsin.

illa gırtlak dolu ararsan ya model ya da kalite düşmek zorundasın
  • Passat B6 temizini bulabilirsiniz hocam. 2.0 TDi, düz 1.6 motor ve 1.4 TSi motor mesela

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    full + full mu aracınız - acc var mı ?
  • W00DPECKER kullanıcısına yanıt
    Darbesiz boyasız 40.000 km de ilk sahibinden full+ full bir icon EDC dci sedan varsa bende alırım 120.000 liraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

Darbesiz boyasız 40.000 km de ilk sahibinden full+ full bir icon EDC dci sedan varsa bende alırım 120.000 liraya.
    sansımı denedim fena mı yalnız cok ucuk değil sorum sonucta icon denen boşları 120 ye zaten veriyorlar
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2016-model-renault-megane-dizel-icon-otomatik-hatasiz-boyasiz-741313145/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W00DPECKER -- 9 Ekim 2019; 13:14:52 >

• V40 alsana

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.