Şimdi Ara

100.0 Mbps İnternet Paketinde Download Hızım 3 KB/sn Ne Yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet kullanıcısıyım. Sınırsız internet paketi var 100.0 Mbps ve 110 MB lık dosyayı 9 saatte indiriyor 2 hafta öncesine kadar gayet normaldi 15 dk sürmüyordu problem nedir?? Yardımlarınızı bekliyorum

• 100 mbps mi ?
  • evet başlat çubuğu üzerindeki simgenin üzerine geldiğimde hız: 100.0 Mbps yazıyo fakat indirme hızım çok düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorum_yoq

evet başlat çubuğu üzerindeki simgenin üzerine geldiğimde hız: 100.0 Mbps yazıyo fakat indirme hızım çok düşük

O sizin internet hızınız değil. İnternet hızınızıwww.speedtest.net'ten öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

evet başlat çubuğu üzerindeki simgenin üzerine geldiğimde hız: 100.0 Mbps yazıyo fakat indirme hızım çok düşük

O sizin internet hızınız değil. İnternet hızınızıwww.speedtest.net'ten öğrenebilirsiniz.

dediğiniz siteden test yaptım fakat değerler çok düşük :( zaten dosya inmiyor 9 saat yazıyor

• quote:

quote:

quote:

dediğiniz siteden test yaptım fakat değerler çok düşük :( zaten dosya inmiyor 9 saat yazıyor

arkadasım masa ustu sağ tarafında 100 mbps gordugunun ethernet kartı destek hızıdır senin ttnetteki hızın sectiğin paketin nedir ?

• Onu bilmiyorum sınırsız internet paketi olduğunu biliyorum sadece.. Ama zaten bu sorun yeni çıktı ortaya internetim birden yavaşladı daha 2 hafta olmuştur ancak ondan önce bayağı hızlı indiriyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorum_yoq -- 16 Nisan 2011; 18:17:59 >
  • quote:

Onu bilmiyorum sınırsız internet paketi olduğunu biliyorum sadece.. Ama zaten bu sorun yeni çıktı ortaya internetim birden yavaşladı daha 2 hafta olmuştur ancak ondan önce bayağı hızlı indiriyodu.

Modem değerlerinizi yazar mısınız?
  • quote:

quote:

Onu bilmiyorum sınırsız internet paketi olduğunu biliyorum sadece.. Ama zaten bu sorun yeni çıktı ortaya internetim birden yavaşladı daha 2 hafta olmuştur ancak ondan önce bayağı hızlı indiriyodu.

Modem değerlerinizi yazar mısınız?

sorunun kaynağını buldum ttnet belirli bir kotayı aşınca 49 tllik net paketinde internet hızını düşürüyormuş.. yardımlarınız için teşekkürler
  • bu sorun modeminizdende olabilir bilgisayarınızdanda olabilir combofixle tarama yaptırmanı öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.