Şimdi Ara

10 yıl geçmişe dönük hesap işletim ücreti geri alınıyor (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
63
Favori
86.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E devlet uzerinden hakem diye aratinca ilgili basvuru sayfasi geliyor arama sonuclarinda . Tuketici hakem heyetlerine basvuru islemi sayfasina giriyorsunuz. Ordan sizi tuketici bilgi sistemi islemlerine yonlendiriyor.

Mobil bankacilik uzerinden, hesap isletim ucreti kesintisini gosteren dekontun ekran goruntusunu bu basvuru sayfasindan ekleyip basvurunuzu ve miktari yaziyorsunuz. Basvuru tamamlaniyor. Bir ay surmeden de para iadesi gereklesiyor.

Onceki mesajlari incelerseniz, ekran goruntuleri eklenmis halde ayrintili bir sekilde anlatiliyor. Ben de ona gore yaptim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam e maille döküm istiyorsunuz kesilen tarihi biliyorsanız daha kolay bulursunuz kesilen miktarın delilini istiyorsunuz onunla hakem heyetine gidiyorsunuz .

• Keşke e devletden hesapda ne kadar olduüumuzu öğrenebilsek, yoksa tüm banka şubelerine gidip sormak lazım, hatırlamadığımız için

• 3 4 gün önce vakıfbanka gittim 2018 yılı içi ekstrelerimi almak için bana şöyle dediler hangi ayda aidat alındığını bilmiyorum bu yüzden 1 yılın aidatını göndermemiz gerekiyor ve 1 yıllık aidatınızı '' e posta'' nıza gönderme bedeli 65 lira zaten benden 86 lira kesilmiş birde 65 lira para isteniyor 21 lira için mi uğraşacağım o kadar vakıfbank ile yavaştan kesiyorum ilişkilerimi sizde dikkat edin

• şu ana kadar işlerimden dolayıi yapı kredi, ziraat, garanti, akbank, finansbank gibi birçok bankada hesabım oldu. Ama hangilerinden para çekildi mi bilmiyorum tabii ki. Hepsinden tek tek istemek gerekiyor değil mi, bulabilmek için. Çok zor böyle uğraşmak
  • Garantideki hesabımdan hesap işletim ücreti kesiliyordu, bunu emailde ne olarak aratsam bulabilirim sizce ? Paracard hesap özetlerine baktım ama orada göremedim. Eğer maillerde bulabilirsem, direkt o belgelerle başvuru yapacağım.
  • Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Kredi kartı için de geçer li mi bu 10 sene? Bazı bankalar itiraz edince geri iade yapıyordu sanırım

• Zamanında yapıkredi den döküm istedim ücretsiz aldım 6 ayda bir 40-50 tl kesmişlerdi toplamda 400-500 tl ediyordu, önce bağlı şube temsilcisinin mailini buldum ona mail attım geri döndü takip ve kontrol ediyorum diye. sonra bir baktım hesaba toplu para girişi olmuş. ücretleri iade etmişlerdi sonraki ay şubeye gidip dilekçe ile kredi kartı hesap vs ne varsa kapattım. aynısını ıng ye yaptım ama onlar dediğiniz gibi çıktı için para istediler ama komik bir ücretti. akbanka telefon etmem yeterli oldu iade etti ve hala yıllardır para kesmiyorlar. Az öz banka ile çalışın çakaldan çukaldan uzak durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

E devlet uzerinden hakem diye aratinca ilgili basvuru sayfasi geliyor arama sonuclarinda . Tuketici hakem heyetlerine basvuru islemi sayfasina giriyorsunuz. Ordan sizi tuketici bilgi sistemi islemlerine yonlendiriyor.

Mobil bankacilik uzerinden, hesap isletim ucreti kesintisini gosteren dekontun ekran goruntusunu bu basvuru sayfasindan ekleyip basvurunuzu ve miktari yaziyorsunuz. Basvuru tamamlaniyor. Bir ay surmeden de para iadesi gereklesiyor.

Onceki mesajlari incelerseniz, ekran goruntuleri eklenmis halde ayrintili bir sekilde anlatiliyor. Ben de ona gore yaptim.
    talep türü hangisini yaptınız
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Iki bankanın almış olduğu yıllık kart ücreti için hakem heyetine ayrı ayrı başvuru yaptım ve ikisi de bankaların lehine karara bağlandı..
    Her yıl iadeyi yapan banka, bu yıl iadeyi yapmaya bir türlü yanaşmadı, hakem heyeti kararının da lehlerine çıkması boşa değilmiş demek

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

talep türü hangisini yaptınız

Alıntıları Göster
    maalesef hatırlamıyorum. hangi seçenekler var?
  • quote:

maalesef hatırlamıyorum. hangi seçenekler var?

Alıntıları Göster
    6502 sayılı kanunda yer alan diğer talepler
    Ayıp oranında bedel indirimi
    Bedel iadesini içeren sözleşmeden dönme
    Malın yeniden değiştirilmesi/Hizmetin yeniden görülmesi
    Ücretsiz onarım
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama Diğer talepler muhtemelen
  • quote:

Emin değilim ama Diğer talepler muhtemelen
    6502 sayılı kanunda yer alan diğer talepler bunu mu yapıcaz
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Hocam emin değilim tam hatırlamıyorum ama içlerinden en uygunu o gözüküyor
  • quote:

Hocam emin değilim tam hatırlamıyorum ama içlerinden en uygunu o gözüküyor
    tşkler başvuruyu yaptım bakalım Denizbank verecek mi
  • mihverdibi M kullanıcısına yanıt
    O 65 LİRANINDA DEKONTUNU AL İLİŞTİR O PARAYIDA ALIRSIN HATTA SANA BİR TÜYO VEREYİM BEN THH KARANIN VERDİM ÖDEME YAPMADILAR GİTTİM AVUKAT ARKADAŞTA VEKALETİM VAR İCRA İLE ALDIM 120 LİRAYI 350-400 TL OLARAK ÖDEDİ BANKA
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.