Şimdi Ara

10 yaşındaki araca bu para verilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Golf 8 çıkacak, tarihi eser olmaya yakalamış golf 5'e istenen paraya bak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 bine 11 yaşında golf alacağıma , 55-60 bin bandında 3-4 yaşında (2014-2015) dizel otomatik ( dci edc ) megane 3 alırım çok daha iyi.Gayette yeterli araçlar tamam megane 3 asla bir alman kadar kalitesi yok ama alacağınız golf de 2008 model be kardeşım almanlığı falan kalmamış ben her türlü 3-4 yaşında megane 3 ü tercih ederim.

10 yaşındaki araca bu para verilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkemre -- 6 Temmuz 2018; 18:19:24 >
  • Asla

• doğru dıyorsunuz. teşekkkürler
  • 10 yaşındaki civicler 60bin TL'yi zorluyor golf yine geride kalmış bu konuda.

Bizim milletin her konuda cahil olması, düzgün beslenemediği için yeteri kadar mantık yürütecek gelişimi gösterememesinden kaynaklı ortaya çıkan kahve ağzı muhabbetler bu arabaları buralara getirdi...

Dizel az yakar mantığı ile saçma bir dizel araçlara artan talep. Kimse yoğurdum ekşi demediği için bütün TR'de bazı modellerde özellikle yanlış yakıt bilgilerinin dilden dile dolaşması...

Neyse iyi oluyor bazı markalara öcü gibi baktıkları için uygun fiyata daha modelli daha kaliteli arabalar alabiliyoruz biz takıntısı olmayan, kahvedeki 1 gram fikri olmayan dizel alcı tiplere kanmayıp keyfini sürüyoruz, onlar anca bakıp atıp tutmasını bilir...

• gerçekten komik ben 2012 model golf aracı manuel trend paket olan sadece şöför kapısı değiştiği için ve sol arka kapı boyandığı için 56 bin e satamamıştım km 100.000 deydi. bu saatten sonra o fiyatı verselerde satmam herhalde
  • Bence verilir. Yakın gelecekte görürsünüz...

• sharkemre kullanıcısına yanıt
    o fiyata megane 3 temiz touch plus ın benzinlisini bile bulunmaz

• Golf 6 olsa hadi neyse de golf 5 e o para verilmez.

• BAYOKAN84 kullanıcısına yanıt
    55 e golf 6 mi var artik..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bi olta atmış "ya tutarsa" diye. Sakın ola o oltaya gelmeyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

bilmeden ötme

https://www.sahibinden.com/renault-megane-1.5-dci-joy/yari-otomatik?a5_min=2014&a5_max=2015&query_text_mf=2015
    senin ötşünden belli git araçlara bak bakalım benim dediğim donanımda km düşük araç varmı 3 ay önce almak isteğim araçtı temiz bulamayınca fluence aldım piyasayı biliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_kucukaksoy -- 16 Temmuz 2018; 22:28:17 >

• 1.9 tdi golfmü kaçınnnnnnnnnn hemen acilennnnnnnnnn
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.