Şimdi Ara

10 Şubatta kapattigim faturali hatta hala fatura kesiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 10 subattan cok daha once basvurup kontorlu hatta gecirme isteginde bulundum. 10 subatta gectigime dair bilgi geldi. Tabii ki gecince eski faturali hattimdaki tum dakikalari sildiler (27'sine kadar surem vardi) ustune bir de son odeme tarihi 20'si olan subat faturasini odedim faturada hala eski faturali tarifem yaziyordu (sec 500)

Gel gelelim ki bugun ekstremde gordugume gore mart icin de sec 500 tarifesi icin 45 tllik fatura kesmisler ve bankam bunu otomatik olarak odemis.

Bu konuda ne yapmaliyim nereye basvurmaliyim. Gece gece sinirlerim bozuldu.

• turk telekom abonesi olarak gozukmedigim icin (bimcell'deyim) hicbir sekilde musteri hizmetlerine ulasamiyorum
  • radressss kullanıcısına yanıt
    Mail at ve şikayet et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapatma veya kontürLüye geçme tarihinden itibaren 90 (dOKsAn) gün boyunca fatura kesilir..

BüTÜn operatörLerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 23 Mart 2017; 21:46:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Kapatma veya kontürLüye geçme tarihinden itibaren 90 (dOKsAn) gün boyunca fatura kesilir..

BüTÜn operatörLerde..

bu bilgi dogruysa bana neden en yuksek tarifeden fatura kesiliyor. normalde odedigim 28 tl idi bunu taahhutsuz 45 yapip oyle fatura kesiyorlar. gidip taahhutsuz 30 tllik bi tarifeye gecerdim o zaman. bunun yanisira ne dakika veriyorlar ne baska bisey.
  • radressss kullanıcısına yanıt
    Süre konusunda biLgi kesin olarak doğru..

Ancak fatura ile ilgili konularda operatörünüzün müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor, detayLı bilgileri onlar verebilir, ben değil..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Bu 90 gün olayı nealaka bende ole bi durum olmadı

2016 kasım da 10 unda kesiliyor fatura 11 inde faturasıza geçtim

10 aralıkta kalan cihaz bedelim çıktı başkada fatura çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    90 günü ,ben de ilk defa duyuyorum,kaynak filan var mı?

Daha 2 ay önce faturasıza geçirdim,son ayın faturasını ödedim sonra fatura kesilmedi

• 90 gün olayı ne yau? ben hiç böyle birşey yaşamadım
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Myhunter kullanıcısına yanıt
    90 gün 3 ay demek

1. ay fatura kesilir
    2. ay ufak-tefek son kalan ücretler kesilir
    3. ay artık kaldıysa son bir süpriz fatura daha kesilebilir.

90 gün olayı bu şekilde oluyor.
    En fazla 2.ayda herşey biter 3. Aya bişi kalmaz oyle bişi yapamaz kullanmadığın hatta haraç mı alacak

şimdiye kadar,her 3 operatörde, çok defa faturasıza geçtim ama son 1 faturadan sonra hiç fatura gelmedi.Sonraki aylarda da yine MH ni arar sorarım.Sonuç aynı
  • sizin son ödediğin fatura muhtemelen eski faturanızdı . yeni gelende içinde bulunduğunuz ayda tarifeüçreti/30 yapılır kaç gün kullandıryasanız o yansıtılır 20tl de faturasıza geçiş üçreti gelmiştir 45tl gelmesi 20 geçiş+ 25 tarife üçretidir muhtemelen.

siz 10 subatta cıkmışsanız son fatura 27 subatta kesilir son ödemede 10 mart falan olur aveada 1.3 yıl çalıştım bu tür durumlarla çok karşılaştık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmra -- 25 Mart 2017; 20:45:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.