Şimdi Ara

10 soruda Turkcell'in yeni arama motoru Yaani hakkında merak edilenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar yalan söylüyor siz de utanmadan çanak tutuyorsunuz. Para nelere kadir arkadaş. Yuh size.

Al sana yaaaaaaaaaaaaaaaani:http://tr.ntent.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Adamlar yalan söylüyor siz de utanmadan çanak tutuyorsunuz. Para nelere kadir arkadaş. Yuh size.

Al sana yaaaaaaaaaaaaaaaani:http://tr.ntent.com/

Web sayfası kullanılamaz hale getirilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bangır bangır sizi fişleyeceğiz diye bağırıyor.

• Her şeyi geçtim de adı Yandex'i çağrıştırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk arama motoru mottosuyla çıkışını yapan Yaani, ilk 48 saatte300 bine yakın indirilme rakamıyla hem Google Play Store hem deApp Store uygulama listelerinde ilk sırada yer aldı.

• bi yaani kalmıştı kişisel bilgilerimizi indekslememiş,

boşverin yaniyi maniyi,

opera kullanın bedava sınırsız vpni var, bildiğiniz adresleri ya elle girin yada kısayol/sekme oluşturun sık kullandıklarınıza tek tık girin, arama motoru olarakta duckduckgo.com kullanın/varsayılan yapın, çerezler oturum sonlanana kadar tutulsun tarayıcıyı kapatınca çerezler silinsin (ayarlardan),

yandex özellikle kullanmayın, kurduysanız pc yi formatlayıp bütün şifreleri değiştirin,

http://www.marufcetin.com/2017/08/e-devlet-sisteminde-yandex-skandal.html
  • Bilgisayara yandex bir bulaşınca sileseye kadar uğraşıp durduğumdan beri hiç bulaşmıyorum. Süt kardeşi Yaani aman uzak dursun almıyım!

• Tarayıcı için Brave ,arama motoru için Duckduckgo kullanıyorum ,kafam rahat.

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Sadece arama sayfasında olan internet kullanımı sayılmayacak,oradan girdiğin site sayılacak,neresini anlamadın ki?
  • İnsanımız ne kadar ezik olmuş yorumlara bakıyorumda kullanmamak için veya başarısız olması için bin dereden su getiriyor siz teknolojide hiç var olamayacağımızı kabullenerek global şirketlerin birer asgari ücretli çalışanı olmayı kabullenmiş oluyorsunuz bu işler bir yerden başlar zamanla gelişir destek gerekir not:yorum yaani uygulaması kullanılarak yapılmıştır gayet başarılı şu aşamada bile işimi görüyor

• Bir kere destek almış olsa bile yerli bir veri tabanı kurulmuş ülkemiz için mükemmel bir adım bu kesinlikle destekliyorum ve bu uygulamaya kullanacağıma google kullanırım diyenlerinde ağzına tüküreyim. Bu adamlar bu vatan kazanmasında kim kazanırsa kazansın derdinde yazık cok yazık

• Özetle cramium altyapısı yaani,yandex gibi crom cakması. 2gb hediyesi olmasa kurmadım bile yahniden yazıyorum yaani.

• sürekli sayfa yüklenemedi diyor, ne zaman kullansam 4.5 g ile, yandex alt yapısı demişlerdi ama, alakası yok, yapamıyoruz abi biz bu işleri.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Bizde yerli kelimesi oyuncak oldu artık zaten. Şaşırmıyorum böyle şeylere.

Böyle millete bu kadar rahat yalan da söylerler tabii. Bu ülkenin başında milletin bilmem neresine koyanlar olduğu sürece ciddi anlamda yerli yatırım beklememek lazım.
  • http://us.ntent.com/# alın size yerli yaani :) evet türkcell kendi geliştirmiş :D

• Basit bir soru Yaani arama motorunda Java çalışıyormu

• CaBr2 C kullanıcısına yanıt
    Google en azından reklam koyarak para kazanıyor
    Yaani nin ne ile kazandığı belli değil bilgi milgi satar heralde :P

Ayrıca google geri dönüşen enerji kullanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ModaSky tek geçerim arama konusunda yani destek almıştır bence

• kesinlikle amerikaya veya yabancı herhangi bir sağlayıcıya güveniyor türkiyede olan hiçbirşeye güvenmiyorum. rejima karşı yazdıklarım türkiyede başıma bela our ama google yandex bing ya da herneyse yazdıklarımı kimse takmaz. yaani ben yabıncı ellerde daha güvendeyim. senin çakma yerli diye kakalamayı çalıştıklarının altında hep yabancı yaani gavurun altyapısı var. sizden bi cacık olmaz yaani.

• leptopa indiremyuruz sanırım ,uygun bir indirme programi bulamadım malesef

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.