Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

10. Seviye FULL'e Yakın 3300 taşlı isim değiştirmesi yok 'ANDROİD' KELEPİR KÖYY 225TL

3
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Supercell Oyunları >> Clash of Clans >> Köy Satış >> 10. Seviye FULL'e Yakın 3300 taşlı isim değiştirmesi yok 'ANDROİD' KELEPİR KÖYY 225TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    arkadaşlar çok ama çok aciliyetten satılıktır. Yengenize evlilik teklif etcem. Gerçekten 3.5 yıllık emeklerimi satıyorum. Herolar 27 level, duvarları 11. seviye 57 tane kaldı 10. seviyeden savunmaların çoğu yapıldı okçu kuleleri toplar kaldı. Lütfen dolandırıcılar benle başınızı derde sokmayın polisim :) Mezarcılar, ilk senciler sizde ulaşmayın. 124 leveldir. 3300 taş bulunuyor( Ederi zaten 100TL) pazarlık sunnettır makul derecede indirim yapılır. Kayseri içi elden satış yapılır. banka aracılığıyla satılır. İsim değiştirme yoktur. Android cihaza kayıtlıdır.

İLETİŞİM: 554 352 06 06
    Oğuzhan AYKIŞ

|
    |

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    2 tane hesap satın almıştım ikisinide 100tl ye bunun ayarında max ederi 150 hayırlı satışlar
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Blogio
son dakika
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.