Şimdi Ara

10 saniye dinlediği şarkının , ismini bulma.. nasıl?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
52.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

Orijinalden alıntı: littlesparrow

peki şarkı sözlerini kareoke gibi gösterebilen ve şarkı sözlerini internetten bulup müzik çalarda gösteren indirebilen bir program tweak app varmı arkadaşlar?

tunewiki var. sözleri internetten bulup kendi içinde gösteriyor, şarkılara eklemiyor ama arşivi çok başarılı değil. idare eder bi program...

anladım ama benim için önemli olanlardan bir tanesi mp3 playerin içinde göstermesi...şarkı çalarken onla bir olması ...
    Yinede cok tsk ederim
  • tabiki var

biri Soundhound
    bi de Shazam var
    ikisinin de bedava sürümleri var (ben soundhound'u kullanıyorum daha güzel bence)
  • quote:

peki şarkı sözlerini kareoke gibi gösterebilen ve şarkı sözlerini internetten bulup müzik çalarda gösteren indirebilen bir program tweak app varmı arkadaşlar?

Minilyrics muhteşemdir.
  • shazam bu konuda gerçekten iyi. ilk 6 şarkı ücretsiz daha sonra yıllık ya da ömür boyu olarak programı satın alma şansınız var.
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

Minilyrics muhteşemdir.

dostumm harikasın... :D
    artık actıkca dua ederimm sana.. (hadi yine iyisinn cennetlik oldun :)) )

all the people tonight put your hands in the sky
    come on boy, come and get in... :)

Peki bunun iphone için olanı varmı bi bakim onada hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi littlesparrow -- 25 Aralık 2011; 0:36:02 >

• iPhone ve iPad için Lyrics Finder var amasadece sözleri buluyor, söylenen yeri göstermiyor. 1,99 dan 0,99 a inmiş fiyatı da.
  • soundhound musicid
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

iPhone ve iPad için Lyrics Finder var amasadece sözleri buluyor, söylenen yeri göstermiyor. 1,99 dan 0,99 a inmiş fiyatı da.

:( benim istediğim minilyrics Teki işi iphone'da yapabilmek.. adam süper yapmış ben onu istiyorumm.. :)
    hıyarlar ios'a inat gitmişler android yakında demişler benim canımı sıkan nokta o neden ios yok !

• Android için yayınlanmış bile. Yazdım, IOS için de istiyoruz diye..
  • shazam red süper , mixleri bile tanıyor .
  • Bilgisayardaki Dinlediğiniz şarkıları bulmak içinhttp://www.midomi.com/ bu site çok süper. herhangi bi program vs indirmiyosunuz şarkıyı dinlet Bul.
  • https://youtu.be/HQs3X9zogfQ?t=4383
    Bende bu muziğin ismini öğrenmek istiyorum.
  • Shazam var bildiğim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.