Şimdi Ara

10 Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu bir habere bakıyorum, bir mesajlara, bir de şu Mutlak.Sıfır denilen üyeye. Vallahi mesajları direk eğlence kaynağı, bu arada yukarıdaki güzel mesajlar için teşekkürler, hepsinin artısini ayrı ayrı verdim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman güleceğim sanırım Sony yi türkiye ye göre değerlendirmesi yokmu birde her yerde çok pahalı sanıyor oyunları
  • yine saçma sapan şeyler iyiye kötü demek kötüye iyi demek rezillik. xboxta game pass harikadır bırak 5 10 tl felan olayını iki haftada bir ücretsiz alabilrsin game pass sistemin harika oyunları var eyvallah diyip geçeceksiniz her game pass haberinde çöpleşmeyin böyle sistemi kötüleyen kişilerde psikolojik olarak sorunlu kişilerdir yakında oyunlar 1000 tl olacak bakalım alabilcekler mi pehhhh neyse diğer konsol Ps4te harika ex oyunları var bu kadarı yeterli oluyor iki konsoluda alın xboxda ea access ve game pass ile oyunları oynarsınız Ps4te ex oyunlar oynarsınız ben ex oyunlar için aldım kutulu oyunları toplam 400 tlye aldım 8 tane, gow 3-4, last of, unchearted 1234 serisi, beyond, 1886, until dawn aldım. detroit ve diğer exleride alacam ne güzel dimi bak türkçe ex oyunları oynayıp ps4te diğer konsolda diğer aa harika oyunları satın almadan game passta beleş oynuyorum ha sonyde game pass gibi sistem getirse ea access olsa xbox kalmaz ortada ama aşırı tekel bir firma oldu sony. iki konsoluda sevin yahu :D :D iyi şeylere iyi diyin kötü şeylere kötü diyin kötüye iyi, iyiye kötü derseniz olmaz

oyunlardan tek res 2 çıkması kötüdür diğerleri tırt game passta ex oyunlar ve 20den fazla harika oyunlar var örneğin forza4 tomb raider gibi. sistem bedava hatta aylarca 1 tlye verildi ben iki haftada bir üyelik alıp beleş kullanırım üşenmem microsoft buna kastı olarak izin veriyor :=)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shingeki

yine saçma sapan şeyler iyiye kötü demek kötüye iyi demek rezillik. xboxta game pass harikadır bırak 5 10 tl felan olayını iki haftada bir ücretsiz alabilrsin game pass sistemin harika oyunları var eyvallah diyip geçeceksiniz her game pass haberinde çöpleşmeyin böyle sistemi kötüleyen kişilerde psikolojik olarak sorunlu kişilerdir yakında oyunlar 1000 tl olacak bakalım alabilcekler mi pehhhh neyse diğer konsol Ps4te harika ex oyunları var bu kadarı yeterli oluyor iki konsoluda alın xboxda ea access ve game pass ile oyunları oynarsınız Ps4te ex oyunlar oynarsınız ben ex oyunlar için aldım kutulu oyunları toplam 400 tlye aldım 8 tane, gow 3-4, last of, unchearted 1234 serisi, beyond, 1886, until dawn aldım. detroit ve diğer exleride alacam ne güzel dimi bak türkçe ex oyunları oynayıp ps4te diğer konsolda diğer aa harika oyunları satın almadan game passta beleş oynuyorum ha sonyde game pass gibi sistem getirse ea access olsa xbox kalmaz ortada ama aşırı tekel bir firma oldu sony. iki konsoluda sevin yahu :D :D iyi şeylere iyi diyin kötü şeylere kötü diyin kötüye iyi, iyiye kötü derseniz olmaz

oyunlardan tek res 2 çıkması kötüdür diğerleri tırt game passta ex oyunlar ve 20den fazla harika oyunlar var örneğin forza4 tomb raider gibi. sistem bedava hatta aylarca 1 tlye verildi ben iki haftada bir üyelik alıp beleş kullanırım üşenmem microsoft buna kastı olarak izin veriyor :=)
    Gördüğünüz gibi konu çöp olduğu için konuşamıyoruz bunları. Microsoft Gamepass konusu altına gelmiş "exc oyun" diyor şahısların niklerine bakınca hepsinin tek ortak noktasının Playstation olduğunu görüyorsun. Ben çoğunun yorumlarını okumuyorum bile bazen şikayet etmek için bakıyorum bazılarının yorumlarına, Pc başında bunlara bakarak baya eğleniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 18 Şubat 2019; 20:9:10 >

• Bu üyenin enteresan yeni AMD VII ekran kartı yorumlarından sonra, burada Gamepass yorumlarına maruz kalan bizleri kurtarması için Mesut reisi konuya bekliyoruz. Abicim ekran kartı konusunda adamı mosmor ettin ama burada da bizi kurtaracak bir hamle yapman gerekiyor reis...

10 Oyun Daha Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vahlok

Gelecek nesilde hedefler değişir mi bilmem ama Xbox benim gözümde şu haliyle orta düşük bütçeli oyunları oynamayı seven, farklı oyunlar oynayan kişilere Gamepass ile hitap ediyor. Çıkardıkları özel oyunlarda orta-düşük bütçeli oyunlar ayarında. Ben kısıtlı zamanı olup sadece büyük yapımları oynayan biri olarak Xbox sahibiyim ve maalesef bu nesilde yalnış ata oynadım. PS4 sahibi olsaydım en az 7-8 kaliteli oyuna daha sahip olabilirdim. God of War'ı ödünç arkadaştan alıp bitirdim geçtiğimiz senede. Uzun süre sonra oynadığım ilk PS oyunuydu. Adamlar çok başka seviyelere çıkmış. Şuan kıyas kabul edilecek bir durum dahi yok. Nintendo nasıl farklı bir kitleye hitap ediyorsa artık Xbox'ta öyle şu iki senedir çıkardıkları oyunlarla. Aldıkları stüdyolara ne tarz oyunlar yaptıracakları gelecek nesildeki ilerleyişlerini belli eder. Ama ben bir daha Xbox almam güvenip.

Nintendo ile karşılaştırmak yanlış kaçar. Microsoftun oyunu yok nintendo tam tersi her nesil hayvansı sayıda ex. basıyor. Konsolları hardware açısından zayıf olduğundan günümüz ağır grafikli oyunları konsollarına uyarlanamıyor başka sıkıntıları yok. Nintendo kütüphanesi shooter'dan paltforma nerdeyse her türde ex. içeriyor. Microsoft bugün hiçbir kitleye hitap edemiyor. Gelecek nesil yeni stüdyolarıyla talihlerini kırmalarını bekliyorum.

• Hocam bende pek vakit bulamıyorum oyun oynamaya, Oynayıncada en kalitelilerden olsun, sürükleyici olsun istiyorum.Ondan dolayı araştırıp en iyi oyunların Sony tarafında olduğunu görüp ps4 aldım gayet memnunum. Yılda 10 oyun oynasam yetiyor.. 1 yıllık Ps Plus + Exc.ler beni götürüyor. Bizim gibi çok zamanı olmayanlara gidecek makine bence ps4'tür..Vaktim bol param az diyene Xbox çok iyi bir seçim..Geçen Letgo'da 500 TL'ye kolsuz satılan Xbox one gördüm alasım geldi yeminle, 2. elleri baya düşük fiyatlarda geziyor.Bir insanı kesinlikle tatmin edebilecek bir makine fiyatına göre, 1080p GTA 5 oynatıyor daha ne olsun..Anca boş PC kasası alınır o fiyata.. Şu geriye uyumluk özelliğinden dolayı eğer birdaha ucuza denk gelirse sırf nostalji yapmak için alacam..
  • Bu servisler kaliteli oyunları bitirecek, kaliteli hiçbir oyun maliyetini bu servislerle karşılamaz, bu nedenle oyuna harcanan zaman ve maliyet bu servisler tutulursa zamanla düşecektir, buda oyunların kalitesinden taviz anlamına geliyor.Microsoft reklam için parayı basıyor şuan bazı bir senelik AAA oyunların gelmesi buna işaret ama cicim ayları bittikten sonra ne olacağı belirsiz.Ben bir oyun aldığımda benim olmasını isterim,diyelim bir oyunu oynamaya başladım zaman bulamadığım yada oyunu takıldığım yerlerden bitirmem uzun sürerse, oynadığım bu oyun servisten ayrılınca yarım kaldığı zaman ne olacak.Bir yandan oyunlar ekleniyor, bir yanadan çıkıyor, oynadığım bir oyunu bitiremeden çıkma olasılığı olduğu gibi bitirdiğim oyunun daha sonra ekstralarını da oynamama yada ilerleyen yıllarda açıp tekrardan bakmaya, eskileri hatırlamaya bu sistem izin vermiyor.Bu sistemler kötü örnek olup diğer firmalarıda etkisi altına alırsa, kaliteli oyunların azalacağı gibi böylesi sistemlere verdiğimiz paralar aylık bir oyuna verdiğimiz parayı bulur..

• Haber: 10 oyun Game Pass'den ayrılıyor, cevap: helal Mikrofost 10 oyun eklenseydi Sıfır trollü kızardı, böyle bir düşünce yapısı olmaz olsun, yazık leyn

• Ahahahaaa, ironi yahu, adam nasıl bir durum içinde olduğunun farkında değil.

• Game pass 1 aylık üyelikten alındığında bölgenin us uk gibi... Seçersen bir ay daha bedava vereceği yazıyor. Ben bu durumu tam anlamadım. Ülkeyi değiştirip bir aylık akşam yükler mi aceba sonraki aya da bir tane
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.