Şimdi Ara

10 Nisan bim braun erkek bakım kiti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
31.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde bildiğim büyük fark yok.Ancak daha rahat kesim için güçlendirilmiş motor diyor. Başlık olarak 2 tane var.Bende daha almadım. Fiyat uygun geldi elimde kullandığım bir makine var.Hic sorunuda yok ama bu ürünü de almamak için kendi mi zor tutuyorum desem yeridir. Bendeki üründe buhttps://www.epey.com/tiras-makinesi/fakir-senior.html alacak arkadaşlara tavsiyem maddi imkan varsa iyi ürün alın uzun vade de parasını kat ve kat çıkarır. Ben ilk makine olarak Sinbo aldım 3-5 ay geçmeden bozuldu.Zaten sac keserken zorlaniyordu.İyi oldu bozulması.Garanti ile filan uğraşmadım 25-30 TL idi o zaman attım çöpe. Sonra fakiri aldım tabi bir Moser gibi olmasa da saçı zorlanmadan güzel kesiyor 4 yildirda sorunsuz kullanıyorum. Bilmeyenler için şöyle soyliyeyim silah aleminde Kalaşnikof neyse tıraş makinesinde de Moser odur. Ömürlük makinedir.Sac trasinin mercedesidir. Güzel kullandın mi babadan oğula kalır. Uyarı olarakta belirteyim.Bu Moser makinelerin sahtesi çok bilmediğiniz guvenmefiniz bir siteden almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    Biz yaklaşık 3 senedir abimle beraber birbirimizin saçını kesiyoruz Bende dedim ilk zamanlar boşuna para vermişim diye. Dediğin gibi hele o berbere gidip traş olmaya felaket üşeniyordum şimdi çok rahatım. Ayrıca hijyen olarakta kafam çok rahat ne pis insanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimden alayim bende ozaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhradeon06

Arkadaşlar powertecin saç kesim için önerdiğiniz modeli nedir
    Ben geçen hafta powertec 3200 aldım. İki kademeli hız ayarı var yedek bataryası var. Alırken de çok araştırmıştım. Gayet iyi bir ürün. Powertec 6500 ile arasında kalmıştım. İnternette ikisinin de aynı olduğu belirtilince 3200 modelini aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 10 Nisan 2020; 7:17:51 >
  • Kaçta açılıyor BİM.

• 10 da hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: PrisonOfficer

10 da hocam
    10 da cay molasında bi bakayım
    Teyzeler den kalırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 10 Nisan 2020; 9:6:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

Bu ürüne benzer bir modeli bugün denedim. Linkte ayrıntılı anlattım.

https://forum.donanimhaber.com/braun-bt-5065--142763519
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 26 Haziran 2020; 15:24:5 >
  • erdemdnc E kullanıcısına yanıt
    329 + kargoydu. Ama az önce iptal ettim.
    Philips'in kendi sitesinde 319 lira + kargo bedava + 12ye kadar taksit yapıyor. Oradan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimsever -- 10 Nisan 2020; 9:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Ozellikle sac konusunda Powertec cihazlari F/P urunleridir,
    Sirf markasi var diye bes para etmez cihazlara 3-4 kat fazla para vermeyin !
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 26 Haziran 2020; 15:23:57 >
  • Beyler saçtan ziyade sakal için makine arıyorum,berber arkadaşın kullandığı var ucu ayarlanabiliyor,hani normal sıfır kesen ağzı ileri doğru büyüyenlerden var mı kullanan

• Kapı önü Çok kalabalık.. herkesi aynı anda alamazlar muhtemelen 28 kişi yazıyor.. g bakalım alabilecek miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pingu81 -- 10 Nisan 2020; 10:9:52 >
  • pingu81 kullanıcısına yanıt
    İki şubeye gittim. İkisinde de yoktu.

• Zorda olsa alabildim ben. 1 tane vardı
    10 Nisan bim braun erkek bakım kiti

• Ben kasadayken teyzeler traş Makinesi arıyorlardı herkes sanki makine için gelmiş

• Bimde paraf posu var mı?

• Arkadaşlar kalmamış mecbur Powertech alacağız, saç sakal için fiyat performans odaklı ne önerirsiniz?

• Tam olarak dedigin gibi oldu hocam 1 tane gelmis ve onu teyze aldı TEYZE neyseki süpürgeyi alabildim

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    7 yıl önce satın aldığım Philips marka tıraş makinem var. Bahsettiğin gibi tarağı ayarlanabilir olanlardan. Açıkçası biraz uğraştırıyor kesim yaparken, birkaç kez aynı yerin üzerinden geçmek gerekiyor.
  • ben kardeşim için az önce Powertec TR 3200 aldım. Okuduğum yorumlar hep olumluydu açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.