Şimdi Ara

10 LİRALIK SENSÖR İLE PROJE YAPAN ODTÜ'LÜLER ( EN SON HABER ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
8.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 LİRALIK SENSÖR İLE PROJE YAPAN ODTÜ'LÜLER ( EN SON HABER )

O zaman sizin çocuklarınız da çalışsın girsin arkadaş! Şuna bak, ülkenin savunma ihtiyacının yarısını ODTÜ'lüler karşılıyor, utanmadan çıkıp Türk'ler okusun orada diyor. Bir de 22 beğeni almış. Ülke bu halde işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 13 Ağustos 2018; 1:16:13 >
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    Hocam Yeditepe'de mi okuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Hocam Yeditepe'de mi okuyorsunuz?
    Evet ama iflas ettim para konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geçmiş olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Geçmiş olsun hocam
    paran varsa o üniversitede oku derim şu dünyaya tekrar tekrar gelsem yeditepede okurum.
    Hocam Yeditepe fizik tam burslu tutuyor. Tercihe yazdım büyük ihtimalle orası gelecek. Peki burslu öğrenci için dezavantaj var mıdır? Maddi durumum da çok iyi değil çünkü. Sanırım kampüsteki yemekler vs çok pahalıymı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 13 Ağustos 2018; 12:3:15 >
  • Gönüllü olarak bir projede çalıştım ter döktüm ama aslımı inkar etmediğim için terörist ilan edildim. Aslımı inkar edip dinden çıksaydım şu an ki ağız kokusunu çekmezdim. Neyse beyler bu ülkede mühendisler suikaste uğradı bir kaç öğrenci tutuklanmış kimin umrunda. Bizde o kapıları aşındırdık da bir moka yaramadı. Tek yol gitmek, ya tahtalı köye gidecez yada yurt dışına.

• quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

trump ın evinin önünde bak şirketinde de değil direkt beyaz saraydaki evinin önünde kaç gün ortalığı inletip protesto yaptılar

tek kişi tutuklanmadı kimse yargılanmadı göz altına alınmadı müdahalede etmedi

hani yöneticilere hakaret kabul edilemez yargılayalım asalım keselim diyorsunuz ya

alın görün neden hiç bir zaman ifade özgürlüğünüz olmayacak anlayın
    siyasi hicvin olmadığı her ülke ifade özgürlüğünde kişi haklarında geri kalmaya mahkumdur
    Bunu almanyada da yapsan eline verirler o pankartları eleştirmekte haklısınız ama odağınız yanlış.

• Asrin projesi kizli erkekli tuvaletten sonra bu ise mi girismisler hadi bakalim:))

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Bu mesaj silindi.
    İnşallah olamazsın !!! Gell bende var ben sana hediye edeyim , züğürt tesellisi olur .

• Selam,

Kimse "Ve sen bu yaratıklar daha iyi bir hayata sahip olsun diye gece gündüz çalışıyorsun." bu amaçla çalışmaz.

türkiyede tai-aselsandan fazla maaş verip aynı konfor-kalite-kariyer imkanı sunan bir kuruluş olsa (yerli yahut yabancı + iş garantiside önemli) emin olun mühendis kadrosunun %75 i ertesi gün geçer.

İyi forumlar.
  • Xreleave kullanıcısına yanıt
    Selam,

Öldürülen mühendisler bu riski bilerek kabul ettiler teklifi. Yoksa yurtdışındaki bir ton şirket 2-3 kat daha fazla maaş ile de kabul ederdi onları.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom A. C.

Selam,

Öldürülen mühendisler bu riski bilerek kabul ettiler teklifi. Yoksa yurtdışındaki bir ton şirket 2-3 kat daha fazla maaş ile de kabul ederdi onları.

İyi forumlar.
    Selam,

Bunu nereden biliyorsunuz ki ?

Almış bir geyik gidiyor, yurtdışındaki firmalar kollarını açmış Türk Mühendisleri gelsinde bizi uçursun diye bekliyor filan mı sanıyorsunuz ?

Şehit olan mühendislerin durumu farklı mevcut durumda çalışan yüzlercesinin durumu farklı. Aynı mesele değil.

İyi forumlar.
  • Olur mu yahu? Hazır ODTÜ demişken, hayat üniversitesi mezunlarına değinmeyecek miyiz? Hani şu hariçten gazel okuyan tipler... Tahsilini tecrübe olarak nitelendirip hemen hemen her konuda fikir sahibi olan kimseler...

Böyle bir mizaç benimseyenler için eğitim herhangi bir anlam ifade etmez. Genellikle para ekseninde döner dururlar.

Bir mühendis olarak söylemeliyim ki, proje kavramından soğuyalı birkaç sene olmuştur. Down sendromlu çocuklar için yaptığımız ssp çalışmasına sırf reklam için ortaklık edip tek amacı isim etiketi olan kurumlardan, down farkındalığını sadece down haftasında hatırlayan ve bunu da özel çocuklarla fotoğraf çektirmekten ibaret sanan belediyelerden sonra herhangi bir hevesim kalmadı.
  • Xreleave kullanıcısına yanıt
    Hocam kollarını açmış bekliyor zaten. Savunmada işe giren bir mühendis ki bunlar genelde sinavda ilk 5k'ya girebilecek zekaya sahip kişiler zaten Avrupa'nın Amerika'nın istediği seviyelerde bir mühendistir. Amma da gömmeye meraklısınız ülkenin mühendislerini.
  • Artyom A. C. kullanıcısına yanıt
    Malesef özellikle bu yıl yapılan sınavlarla 5k ya girmek bir zeka belirtisi olmaktan çıktı. ÖSS sisitemindeydi onlar.

• Aynı gemideyiz tayfası konu devletin güzide kurumları olunca haince saldırıyorlar. Dertleri çocuklar değil, ODTÜ adı ve taşıdığı özgürlükçü biat etmeyen değerler... Ama ODTÜ'ye o çamurlar yapışmaz, boşuna kasmayın...
  • Sen olsaydın yapardın ama onlar sen değiller. ''Bir kaç densizin yaptığını da koca ülkeye mal edecek değiller''
  • Cumhurbaşkanına (kaçak Cumhurbaşkanı diyelim, Beştepe'deki sarayı gibi 16 Nisan'da yaptıkları ile bunu hakediyor) hakaret yok, ifade özgürlüğü dahilinde çizilmiş ve beraat etmiş (yani yasal) pankartı taşımak var. ODTÜ'lüler hakarete ihtiyaç duymayacak kadar da akıllıdır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.